preporacaite mi doktor ot maicin dom

  • 1 777
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Горещо ти препоръчвам д-р Димитър Гунев, писала съм многократно за него, както аз, така и много други доволни мами.
Няма да сбъркаш, ако му се довериш - гаранция.

Има и частен кабинет, адреса и приемните му часове съм ги описала в Здравния справочник, но ако ти е по-удобно мога да ти ги изпратя и на лични!

Не съм съгурна за д-р Дуковски, че би ти обърнал достатъчно внимание, ако няма да му платиш.
Познавам вече две бременни, на които не е вдигнал телефона събота и неделя, защото и "той имал нужда от почивка", въпреки че уговорката била при него да раждат.

А иначе "моя" доктор е от неговия ранг като професионалист, но в хиляди пъти по-човечен.

И той, като д-р Диков, за който пише Free Soul, няма тарифа.

И двете си бебета родих при него, не ми е и отговарял за пари.
Контракциите ми започвана през ноща - вдигна си телефона веднага и той ме чакаше пред Майчин Дом, а не аз него.

А и ако пуснеш, търсачката за него ще намериш много добри изказвания - той като че ли води класацията като най-добър професионалист, измежду водещите раждания, без значение за коя болница става въпрос  Wink

Късмет и леко раждане ти желая, на когото и да се спреш!  Hug



Е това все едно аз съм го писала.С тази разлика само,4е съм с 1 раждане(поне за сега).Но и второ да има сигурно пак ще е Гунев.И едно малко допулнение.Лежах в на4алтото на бремеността си в тяхното отделение и да Дуковски,4ух не много "о4арователни приказки",от една негова бременна.


# 16
  • София
  • Мнения: 3 061
Д-р Емил Гърчев, при него ходих на консултации, преглежда в понеделник от 17-19, 20лв, винаги е на разположение, тичал е на връх Великден заради болки и някакво измислено от мен кървене в 3 месец. После го вдигнах на ура в 3 през нощта в неделя, защото ми изтекоха водите. Стоя до мен докато родя, в трудните часове и ми повдигаше духа с вицове и някакви куриози от практиката си. Родих нормално, без шевове и съм третата, която познавам без шевове при него - май за него това е въпрос на чест Wink Ако искаш повече инфо пиши ЛС, за него съм писала и в белия списък (ЗРазрови се из здравния форум, разгледай белия списък http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0)

Общи условия

Активация на акаунт