Цял месец вече сме в родени МАРТЕНИЧКИ2010,бели и засмени (2)

  • 21 504
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 46
 ahoney ние освен да се преместим по-близо до АГ-то друго не виждам Simple Smile) пък може и лекарка да стане знам ли Simple Smile))) ще я видим като порастне

# 61
  • Мнения: 454
Крисчето дано скоро да се оправите и да минете без операция. Потърсихте ли и друго мнение защото понякога лекарите се разминават много както в диагнозата така и в лечението което предлагат.

Мама Ив оздравявай бързо и дано нямаш повече ядове с кръвното.

Да се похваля вчера бях на фитнес и сега имам мускулна треска но за сметка на това се чувствам много добре. Мисля да ходя две пъти в седицата на фитнес и поне два пъти да правя вкъщи Пилатес че нищо не ми става ходя си още с дънките за бременна. Някой от кърмещите има ли представа какър хранителен режим или диета мога да съвместя с кърменето? Времето днес отново ще е гадно но ние и вчера си бяхме на разходка само дето умрях от студ. Това е от нас за сега хубав ден на всички.

# 62
  • Мнения: 3 246
Bona fides честита ви месечинка  Hug  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 165
Да се запиша в новата темичка.Днес сме на консултация да видим колко е пораснала куклата.Нещо ми е неспокойна последните няколко дни.Много трудно заспива, плаче и започна да ака най-много веднъж дневно.Ще питам дали е нормално, че милата много се мъчи и пъне, а нищо не излиза.Вчера бях в голяма дупка.Цял ден ревах, депресирах се от това, че много плаче в мен детето, не мога да го успокоя и реших, че не ме обича детето и му е по-добре без мен.И голям рев му дръпнах цял ден.
Относно помощите аз още не съм ходила да подавам.Мамите от Варна, които са подали какви документи ви искаха?
За пъпчето-и нашето падна още в болницата.Държа си го вкъщи още.Не съм решила къде да го хвърлим.
Сега отивам да ви попрочета колкото мога.
Трябва да режа ноктите на бебка и много се притеснявам.След малко ще се пробвам да видим какво ще направя и после ще папкаме.

# 64
  • Мнения: 97
Elzas, ако вината за малкото изцедена кърма е в помпата? Виждам, че много искаш да я храниш с кърма, защо не пробваш с друга помпа. Вики  не иска ли да суче хич?
За пелените не съм писала, че ползваме Памперс, но Премиум Кеър(най-скъпите) и съм много доволна. Досега са пропуснали три пъти, при обилно аки. Но не всички Памперс са хубави. В родилното слагаха Памперс Актив Бейби и пропускаха почти всеки път.
Didipeicheva, съжалявам за главоболието и притесненията, мила. Аз имах много киселини и дори деветия месец повръщах от тях. Сега нямам. Не съм променила драстично храненето, само изключих бобовите храни и зелето заради коликите, и млякото. О, прочетох, че пиеш кафе и не ядеш, така и аз имам киселини. Значи зависят от хранителния ти режим. Като бях бременна все си имах каквото и да ям.
BONI, големи сладури са двете братчета и батко как храни Викторчо, браво. Честит имен ден на Марти, да е жив и здрав! За мой срам, дъщеря ми също имаше имен ден вчера, аз не се сетих, мъж ми се сети следобед, а то се сетило милото и си мълчи. Така ми стана жално, още повече, че тази сутрин си замина за Единбург (там учи) и страдам от големи угризения, че я пренебрегвам заради бебче Дара.
veni_sasi много добре се гледкат двамата, ама то така и баба знае 
ninchu_m ние не търпим много биберони, вече 4 купихме. Трябва да и го натискам в муцинката 

# 65
  • Мнения: 20
Някой от кърмещите има ли представа какър хранителен режим или диета мога да съвместя с кърменето?


delight
, чета навсякъде, че докато е кърми не трябва да се пази диета, но по-скоро не трябва да се гладува. Мисля, че и не трябва кърменето да е оправдание за безразборно тъпчене с храна, затова се опитвам да огранича някои храни като тестени и сладки предимно.
Иначе за спорта, тъкмо се почувствах добре и стартирах с някакви упражнения и ме започнаха болките в кръста и гърба и вече 2 седмици продължават.

# 66
  • Мнения: 20
Днес Ева става на 2 месеца Simple Smile

Искам да ви почерпя с тортичка, макар и виртуално.

# 67
  • София
  • Мнения: 324
tincheto, и аз понкога изпадам в такива състония. много са гадни тези колики - дано да свършват по- бързо.
момичета, искам да ви питам следното - докато бях в болницата ми казаха че след около 40 дена ще ми се обадят да ми кажат резултата от теста за нервно-психическото и умствено развитие на бебето, но още никой не ми се е обадил. притеснявам се, понеже имам хашимото. има ли някоя от вас, на която вече са се обадили и след колко време стана това?

# 68
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Здравейте и от нас!

Krischeto Много ми стана мъчно като прочетох поста ти! Ще се моля да се оправите и да се разминете с операцията!  Praynig  Hug

ninchu_m ох как ти завидях за цигарката. Ще дойде ден, когато имам чувството, че ще изпуша света Rolling Eyes

Mama Da Какви истории само. Значи решението наистина е много важно!

Тинчето не се поддавай на подобни чувства. Повтаряй си, че това е от хормоните!

Светличка Честити ви 2 месеца!  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 97
Може ли някой да ни прибави на първа страница, че ни няма? Уж бях видяла в предната тема, че ни пишеше  newsm78 Божидара Мария 2820 гр, 48 см на Mama Da, термин 06.03.2010 г.

# 70
  • Мнения: 47
Момичета,при нас е плачебно,бебе от вчера не спи,постоянно плаче и иска да яде,не заспива и за час.От вчера очичките му са много зле,постоянно има секрет,капя му капки,но вече едвам гледам от умора.Явно от секретчето му слиза в нослето и не може да спинка...

# 71
  • София
  • Мнения: 373
Svetlichka, честита месечинка.
крисчето, дано всичко се оправи Praynig
yanin4eto , и за вас стискам палци Praynig
Задиетата на у=щето казаха, че като се пази диета се отделят токсини от тялото и отиа=ват в кърмата. дали е така не знам.

# 72
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Здравейте в новата тема!
И аз като delight се интересувам от подходящ хранителен режим за кърмещи. Моя приятелка е напълняла с 10 кг. докато е кърмела и се страхувам, че с този мой апетит и аз ще кача излишен товар.... а и си я гледам сам и няма кой да ме отменя за да ходя на фитнес.
Вчера бях на консултация. Бисквитка е наддала с 400 гр. за седмица благодарение на дохранването с изцедена кърма след всяко нейно ядене. Общо за денонощието доизцеждам 400-420 гр. кърма за да я дохраня... Не знам колко си изсуква сама. Забелязах, че всмукванията вече са по-силни и по-дълбоки. Надявам се, че ще поукрепне и ще си преминем отново само на гърда без шише, че е голяма хамалогия с това цедене, миене, стерилизиране.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честита месечинка на Ева! Simple Smile
   Аз сега се връщам от социалните, ходих да подавам документи за еднократната помощ.
  Дилайт, благородно ти завиждам, че си почнала да спортуваш! С нетърпение чакам този момент! Някоя мама със секцио питала ли е лекар от кога можем да спортуваме? Велоергометърът от кога ме чака Wink При мен положението с апетита е ужасТно! Уж нямам много кърма, ама такъв глад ме гони Embarassed 
   По въпроса за диета - миналата година правихме с мъжа ми режима на Дюкан. Там имаше и вариант за бременни и кърмачки, но не ми се пази сега - тъкмо ще излязат пресните зеленчуци и плодове, а и умирам за сладко, което там е недопустимо.
   Лорелай, аз също имам проблеми със щитовидната жлеза. В болницата знаеха за това, питаха ме какви лекарства пия, но никой не е изследвал специално бебето Sad След 2-3 седмици като ходя при ендокриноложката за изследвания ще я питам какво трябва да направя за бебка.
   На разтревожените мами Крисчето и Янинчето изпращам много положителна енергия! Hug
   Мама Ив бързо да оздравява! Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 324
Доколкото разбрах този тест се прави на всички новородени

Общи условия

Активация на акаунт