® E-bay - тема 51

  • 41 951
  • 790
  •   1
Отговори
# 750
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Аз съм с карта на ПИБ, но ги имам двете опции и си избирам по кой курс да ми смята  Peace

# 751
  • Мнения: 4 202
Да не би пък да зависи от вида на картата?  newsm78
Моята е дебитна  Thinking

# 752
  • Мнения: 63
и моята е дебитна Виза Електрон и нямам бутонче.

# 753
  • София
  • Мнения: 2 439
Петя, при мен го няма бутончето на третата стъпка, картата ми е на ПИБ, дебитна, не знам къде е проблема, но както виждам не е само при мен. Ако някой намери причината....   Hug
Много ви благодаря, момичета на всички   bouquet

# 754
  • Мнения: 2 249
Петя, при мен го няма бутончето на третата стъпка, картата ми е на ПИБ, дебитна, не знам къде е проблема, но както виждам не е само при мен. Ако някой намери причината....   Hug
Много ви благодаря, момичета на всички   bouquet
според мен е от вида на картата и банката-а не от вашите настройки-на моят акаунт имам 3 карти-2 дебитни и 1 кредитна-на пиб дебитна само нямам тази опция-а вси4ки карти съм регвала по един и същ на4ин и не съм променяла настройки-следователно-"повредата не е във вашият телевизор" Peace

# 755
  • Мнения: 2 057
Може да си промените настройките направо в Пейпал акаунта.

# 756
  • Мнения: 307
Похвал какво получих днес http://mamaavi.snimka.bg/hobby/e-bay.478910.18446129

Утре ще ходя пак до пощата да си взема пакетчетата от Габко  Simple Smile

# 757
  • Мнения: 307
Момичета , преди малко от Габко ми изпратиха файл с бележка до мен на която пише ,че не мога да получа даден пакет , защото трябва да доплатя 1,40 паунда за пощенски  Rolling Eyes Може ли след като съм платила даден продавач да предцени,че пощенските са малко и да иска да му доплащам  Thinking

# 758
  • Мнения: 1
да се запиша и аз в манията  Wink-пазарувам отдавна,но винаги до сега стоки"buy it now"-та да попитам за наддаванията-как процедирате-из4аквате последният момент или ? newsm78

Аз го правя в последните няколко минути, защото обикновено винаги има поне 1-2- ма желаещи освен мен.

# 759
  • Мнения: 293
В неделя платих една стока от Англия.Момичето ми пише , че е получила плащането и е пратила стоката. Обаче в банковата ми сметка няма движение?  Shocked В понеделник внасях пари.Тях ги виждам.Там са.Няма го отразено плащането за английската стока само и се чудя дали всичко е на ред?  newsm78

# 760
  • Шумен
  • Мнения: 67
Петя, при мен го няма бутончето на третата стъпка, картата ми е на ПИБ, дебитна, не знам къде е проблема, но както виждам не е само при мен. Ако някой намери причината....   Hug
Много ви благодаря, момичета на всички   bouquet

При следващото плащане, когато те прехвърли в PayPal, търси More funding options, някъде горе вдясно. За друго не се сещам  newsm78.

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 22:32 от vi_ki

# 761
  • Мнения: 9 973
В неделя платих една стока от Англия.Момичето ми пише , че е получила плащането и е пратила стоката. Обаче в банковата ми сметка няма движение?  Shocked В понеделник внасях пари.Тях ги виждам.Там са.Няма го отразено плащането за английската стока само и се чудя дали всичко е на ред?  newsm78
на мен някои транзакции ми се отразяват с 2-3 дни закъснение.Днес платих 2,а ми са показани 4-5


Имам отворен кейс и утре ми изтича срок за плащане на 1 телефон,който няма да платя-мъжът по грешка е натиснал нещо и го е купил без търг.Какво ще стане сега?Ако ми ударят БАН-а как ще платя други спечелени търгове?Щото утре ще имам пари в картата за да ги платя  Thinking И колко време трае един БАН?

# 762
  • Мнения: 5 790
Банът е во век и веков.
Слагат го за 3 неплатени артикула. Плати си утре другите и забрави за телефона.

# 763
  • Мнения: 9 973
  bouquet  bouquet  bouquet
А БАН за моя компютър или за нет-доставчика ни,че ние сме сите комшии на етажа,виснали на моя рутер....И ако ме баннат,гърмят и те,нали? Laughing

# 764
  • Мнения: 469
Момичета , преди малко от Габко ми изпратиха файл с бележка до мен на която пише ,че не мога да получа даден пакет , защото трябва да доплатя 1,40 паунда за пощенски  Rolling Eyes Може ли след като съм платила даден продавач да предцени,че пощенските са малко и да иска да му доплащам  Thinking

И на мен ми се случи подобно нещо преди няколко месеца, в крайна сметка габко успяха да вземат пакета и да доплатят лира и петдесет в моя случай. мисля че е крайно нередно такова поведение от страна на продавача без да те информира но при мен мина доста време докато си получа въпросния пакет и тъй като самият продукт го бях спечелила много евтино, не ми се занимаваше да се разправям с продавачката.

Общи условия

Активация на акаунт