® E-bay - тема 51

  • 41 921
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 481
Здравейте, четах много но колкото повече чета повече се обърквам.
Пуснах за продажба две неща в ebay. Има там едни такси, които ми начислиха но не мога да разбера как мога да ги платя  newsm78
Мислех, че автоматично ще ми ги дръпнат от картата чрез пейпал (както става когао пазарувам нещо), явно нещо аз не правя както трябва  Thinking

Благодаря предварително за помоща   bouquet

# 781
  • Мнения: 130
Таксите за продажби ги дърпат веднъж месечно, накуп.

# 782
  • Мнения: 2 558
kokoshinkata, вече са ти отговорили, аз само да допълня, че ще получиш инвойс от ибей за дължимите такси и тогава можеш да си ги платиш  Peace

случайно се натъкнах на това http://members.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewUserPage&userid=hellowifi , може да е полезно, тъй като има линкове за проследяване на пратките от доста държави  Grinning

# 783
  • Мнения: 481

Благодаря ви за бързите отговори и помощта.  Hug

 Аз четах сега някъде из профила ми в ebay, че трябва да платя до 15-то число на месеца. Може би на 15-ти май ще ги дръпнат от картата ми.

Този сайт е много полезен наистина. Аз за сега съм закупувала само от UK, но човек никога не знае кога и какво ще му потрябва Simple Smile

# 784
# 785
  • Мнения: 4 202

Имам подобно, но съм го купувала от тук.
Върши работа  Peace

# 786
  • Плевен
  • Мнения: 97
Може ли да ми кажете като искате да продадете нещо,каква опция за изпращане избирате ?

# 787
  • София
  • Мнения: 38 572
Това, което трябва да се "натисне или активира" е един код специално за PayPal, който ще ви дойде на първото хартиено извлечение на картата!
Като дойде, се въвежда на сайта, после натискаш и активираш и така се продължава.
И аз го чакам!

Няма ли нова тема вече?
Нали нямаш предвид четирицифрения код за верифицирането? А този къде се въвежда? Колко цифрен е?
за същия този за верифицирането 4 цифрения говоря.

# 788
  • Мнения: 481
Може ли да ми кажете като искате да продадете нещо,каква опция за изпращане избирате ?

Не знам как да ти обясня, но аз това избирам:

# 789
  • Мнения: 22 452
Момичета, спешно се нуждаем от нова тема, някой може ли да я пусне? Че ще ни заключат всеки момент...

# 790

Общи условия

Активация на акаунт