Son bahar - Любов назаем - Тема 8

  • 34 859
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 825


Тия пък ...кво са го зяпнали... Joy Joy Joy

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ето ма пак .... Joy Joy Joy

Пия кафенце и....ади от мен да мине Joy Joy Joy ша ви налея по едно и на вас ! Grinning

ДА ВИ Е СЛАДКО !!! Hug Hug Hug


Сааол, джанъм! Чок татлъъъ! Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 1 038

Светле, хубава спалня имаш!!! БРАВО!!  Wink Wink Wink Wink

# 678
  • Мнения: 10 825
Белчееее   wavey   love001

# 679
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Светле, хубава спалня имаш!!! БРАВО!!  Wink Wink Wink Wink
Аз бих сложила фототапета срещу спалнята, че да ми е под око, а не над спалнята! newsm78

# 680
  • Мнения: 3 132
Е хубава работа! Защо се отказахте от борбата? За Зизу жълъда, за Светлето фототапета. smile3532 newsm44 newsm44 newsm44

# 681
  • Мнения: 3 132
Да завършим с "Лека нощ"!!! newsm51 Сладки сънища!
 

# 682
  • Мнения: 1 038
много е красив, бонбон   love001  love001  love001  love001


# 683
  • Мнения: 1 038
Светле само двечките сме май, да вземем да се наспим ли???????????!!!

Хайде лека нощ, до утре!!!
   love001

# 684
  • Мнения: 10 825
ГЮНАЙДЪН ,ГАЛЬОВИ МОМИ !!! Hug Hug Hug Hug Hug

Ха дано, днес вече сте всички на линия !!! Praynig Peace

ЖЕЛАЯ ВИ ПРЕКРАСЕН ПОНЕДЕЛНИК ,КАТО НАЧАЛО НА НОВАТА СЕДМИЦА !!!  love001  love001  love001

Аз  newsm78 отивам да се трудя,а вие да пазите Гальо . Joy Joy Joy

# 685
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Добро утро! Спорна седмица, хубав ден и много усмивки!
За настроение по кафенце в компанията на един чаровник!

# 686
  • Мнения: 127
Гюнайдън и от мен. Много ви благодаря за пожеланията. Чакам с нетърпение новите серии, които ще гледаме тази седмица.

# 687
  • Мнения: 1 038
Добро утро, мацки!!!

# 688
  • Мнения: 0


Добър ви ден и спорна седмица момичета!

Много сте били тихички през уикенда, но времето беше хубаво - поне при нас,

та е разбираемо! Тази седмица пок само  три сериики - май ще откараме до Нова година!

# 689
  • Мнения: 36 786
На 26 април 2010 г. Центърът за култура и дебат "Червената къща" организира дискусия на тема: "За" и "против" турските сериали

Бляскавата истанбулска двойка Мехмед и Инджи има широк кръг от врагове - от религиозните водачи на Саудитска Арабия, обявили героите на телевизионния сериал "Перла" за "неморални и антиислямски, изпълнени със зло, порочност, морален разпад и война срещу традиционните ценности", до българските националисти, заподозрели ги в ориенталско влияние, зле прикрито под псевдомодерна повърхност. От 2005 г. насам "Перла" и дузината други турски телевизионни сериали се превръщат в истински феномен на глобалната поп култура, а излъчването им неминуемо предизвиква дълбок културен, социален и политически отзвук в културни контексти, които на пръв поглед споделят малко един с друг. Как въздействат нетрадиционни, не-холивудски поп-културни продукти в днешния глобализиран свят? Защо турските сериали говорят на толкова много хора от Близкия Изток до Източна Европа? Имат ли силата телевизионните сериали да променят стереотипи или да промиват съзнания?
С участието на:
1. Милена Якимова - социолог, СУ "Св. Климент Охридски", автор на изследване за националните стереотипи
2. Александър Михайлов - редактор "Култура" в програма "Христо Ботев" на БНР
3. Калоян Mетодиев (Общество.нет)
4. Кристина Владимирова - автор на магистърска теза по социология върху турските сериали

БИГ БРАДЪР ИЗОБЩО НЕ НИ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ. МОЖЕ БИ МОТОТО НА ТАЗИ ДИСКУСИЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕ "ГЛЕДАЙТЕ БИГ БРАДЪР И ПОДРАЖАВАЙТЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ! НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТУРСКИ СЕРИАЛИ, ЗАЩОТО ТЕ ВИ "ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ" - ТАМ СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛЮБОВ, ЗА РОЛЯТА НА СЕМЕЙСТВОТО, ЗА ВЪЗПИТАНИЕ НА ДЕЦАТА В СЕМЕЙНИ ЦЕННОСТИ!"
Вече ми идва в повече, някой непрекъснато да ми казва какво да правя с живота си, какво да гледам по телевизията, някой да определя приоритетите ми. Не трябва ли търсенето да определя предлагането.

Общи условия

Активация на акаунт