Son bahar - Любов назаем - Тема 8

  • 34 828
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Алоооооуууууу...Директно от "Червения площад"...по покана на Путин... Mr. Green
Такаааа...седиме си ние с него на "чайче" и бистрим политиката...покани ме човека кво да се прай.Чул, че искам да се срещам с Медведев и решил, че той нема да ми свърши работа...та ме отклони от визитата. Grinning
Поговорихме на дъъъъълго и широко и той ме светна, че руската РАЗВЕДКА му е докладвала за мойте подвизи при опазване на жълъда...и даже ми отправи оферта да пазя и неговия... Wink (не бил чувал друг така да пази жълъда кат мене)... Heart Eyes...След кратки преговори стигнахме до следното решение:
1.Аз се наемам да пазя и неговия жълъд...(от набези) Rolling Eyes
2. Той се наема да ми оказва съдействие при нужда...(отрядите АЛФА и ДЕЛТА били на мое разположение) Twisted Evil...Коя фенка се опита да го гепне право у Сибир... hahaha hahaha
За скрепване на решенията и от уважение към моята особа човеко спретна парад на "Червения площад", еййййй...много изморително занимание...от махане с ръка фанах ПЛЕКСИТ... Crazy
Нооо, както се казва...нали е за каузата нема начин...требе да се търпи. ooooh!
Офффф...РАЗГРЛЕ...парада свърши...и така със сухопътен транспорт и едно отрядче от Алфа и Делта идвам в темата... Party Сега...двама от отряда ми дишат във врата...други четирима са пред вратата... Whistling АЙДЕ ДОБЕРЕТЕ СЕ ДО ЖЪЛЪДА ДЕ... Mr. Green

Ха, сега Здраствуйте девочки...(лелеле..не моем да се отърсим от руската реч)... Hug Hug Hug Hug  Hug
Земете по една киткя сега да ви е некво хубаво...кат си немате жълъд... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

По-късно като си намажа дясното рамо с ВОЛТЕРЕН...и си почина от дъъългия стресиращ път до БГ...ще се изходя компИтентно по темите дет ще поставите. Whistling Whistling Whistling

# 691
  • Мнения: 905
Души,   Hug  love001  love001  love001

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

БИГ БРАДЪР ИЗОБЩО НЕ НИ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ. МОЖЕ БИ МОТОТО НА ТАЗИ ДИСКУСИЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕ "ГЛЕДАЙТЕ БИГ БРАДЪР И ПОДРАЖАВАЙТЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ! НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТУРСКИ СЕРИАЛИ, ЗАЩОТО ТЕ ВИ "ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ" - ТАМ СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛЮБОВ, ЗА РОЛЯТА НА СЕМЕЙСТВОТО, ЗА ВЪЗПИТАНИЕ НА ДЕЦАТА В СЕМЕЙНИ ЦЕННОСТИ!"
Вече ми идва в повече, някой непрекъснато да ми казва какво да правя с живота си, какво да гледам по телевизията, някой да определя приоритетите ми. Не трябва ли търсенето да определя предлагането.
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51

# 693
# 694
# 695
# 696
# 697
# 698
# 699
# 700
# 701
# 702
# 703
# 704
  • Мнения: 127
оххххххххх, очи пълни ръце празни, не е честно

Общи условия

Активация на акаунт