Малка госпожица или господин през Октомври ще родим!

  • 18 882
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 599
Добро утро, момичета! Как сте?
Хайде по едно за тонус Wink



Мерси за темичката, Димяни  Hug
Андреа, направо пак ми се зажени Simple Smile ще е приказна вашата сватба. с нетърпение чакам снимки!
Бобче, горе главата! знам че каквото и да ти казваме пак ще ти е тежко, но знай, че не си сама и споделяй, защото никого не натоварваш тук  Hug Хапвай повечко, постави си го за цел.

аз пък от снощи имам някаква болка в ниско ляво. остра и после минава. не знам дали да пия но-шпа. нощес не ме боля, но като станах пак се започна. не е непоносимо, но не е приятна  Confused

# 61
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро  Hug

Добре дошла ElCeDream и лека бременност! Ще ти е приятно и спокойно с нас  Hug

Бобче, казвай как да помагаме, че като те четох ми тръгнаха сълзите. Старите хора казват, че това което не те убива те прави по-силен. Аз казвам, че и това ще мине и че след облака винаги изгрява слънце. Твоят мъж явно е качествен човек и ще се оправи, ще видиш!

Весе, страхотно момиченце си отгледала, браво!

За срещата нямам търпение и гласувам за МОЛ-а.

Моята свекърва се грижи за мен като майка. Поведението и е много премерено, не идва у нас без покана, а когато се обърна към нея за нещо, веднага се отзовава. За нея това ще е първо внуче и е много нетърпелива и внимателна. Дано все така да се разбираме с нея!

m9m9 дано всичко се оправи  Praynig че не стига общото неразположение, ами и тези екстри...

# 62
  • София
  • Мнения: 483
Марис, вземи но-шпа и иди на лекар. Описваш все едно моята болка. При мен не е страшно, но... иди да видят бебо. Успех!

# 63
  • София
  • Мнения: 5 762
Добро утро!
Марис,отиди непременно на лекар и аз бях и с такива болки но предимно ниско долу над срамната кост малко и със втвърдяане на корема!
Дано не е  нищо сериозно! Hug Peace Praynig

Арим,пази си гласа за анкетата която ще пусна тези дни но изчаквам още 1,2 места за да добавим и да са повечко като избор! Wink Hug 

За свекърви не говоря моята живее в задния блок и идвала е в нас 3 пъти за 3 г!

# 64
  • Мнения: 367
как минава времето. когато започнахме да си пишем синчето на димяни беше на 2г6м, а сега е на 2г.8м

# 65
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Меси момичета  Hug

Арим, да не само човек, но баща и съпруг, абе равен няма. Въпреки, че понякогаме ядосва, но това е съвсем нормалко,никой не е идеален. Ей сега е в тая каша, понеже пак не послуша мен  Tired
Интересното е, че се запознахме тук в Норвегия и след месец вече знаех, че това е човека. Запознахме се януари и октомври същата година се оженихме, въпреки, че лятото бяхме разделени, аз си бях в България да си завърша висшето. Просто, нещо ме удари по главата и занех, че това е то и че не трябва да го изпускам, а имахем много, ама много пречки по пътя си!!!

Относно бабите и дядовците, мамите в чужбина знаят как е. Тук сме сами с мъжа ми, няма баба, няма дядо, ни братя, ни сестри. Не сме излизали от много време никъде. Майка ми беше тук миналото лято за две седмици и излязохме веднъж, ама много ми беше непривично. Бях си намерила едно момиче- българка, която си бях наела да гледа Йована през един период, вечер, когато се случваше и двамата да сме на работа. Но за съжаление, тя се прибра в родината да си доучи и така. Справяме се както можем, с приятели, те и те нанас си оставят децата, няма как. Свиква се да ви кажа  Peace


Аууу забравих да се похваля от чудесната новина, която научих вчера. Братовчедка ми е бременна и тя и се оказа с термин 19ти октомври. Много ме зарадва, аз се и съмнявах, че все ме подпитваше и разпитваше и все уморена и я боли глава като говорим по скайп. Много се зарадвах, тя отдавна го искаше, ама немога нещо да я навия да пише тук, не е много на ти с форум. иначе тя пък живее в Англия и не сме се виждали наживо 6 години. Дано успея това лято да се прибера (че заради проблемите може и да не стане) и най накрая ще се видим  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 6
Здравейте, милички!
За един ден колко много сте изписали  Simple Smile

m9m9 - почивай си повечко и дано не се налага да те приемат в болница  Praynig Hug!
Noel - това за бъбреците не е добре, дано да си по-добре днес  Hug Praynig!
Orchids Flower - честито ти синьо щъркелче   bouquet
Andrea nicko - страхотни снимки! Само си представям от неделя какво още ще видим! Чакаме ги с нетърпение! Много слънчево настроение и позитивни емоции през целия ден да ви следват  Heart Eyes!
mariana 75 - ако имаш някакви притеснения за изследванията от БХС, преди да отидеш при Китанова защо не се разходиш до МД или не се обадиш в лабораторията им? Все пак въпросното изследване не е от тясната компетенция на Китанова, въпреки, че е много добър специалист. При мен нали имаше завишена стойност на единия хормон и Китанова ме препрати за втори скрининг директно в МД, като каза да говоря със специалистите там, когато са готови новите резултати. Въпреки, че сега всичко е ок, в понеделник ще отида да говоря с дежурния генетик, защото искам да разбера от какво може да е било завишено нивото на хормона.
Вчера бях при доки от ЖК за резултатите от кръвните изследвания и урината. Много беше учудена, че въпреки вегетарианския ми режим на хранене, резултатите ми са много добри, дори хемоглобина ми е 118.

# 67
  • Мнения: 1 298
Охо, Марис, страхотна свежест!

Аз точно си направих сандвич и фреш от портокал и манго .
Чета на спокойствие пресата, а Мила още спи.

Тук едно слънчице пак има, сега ще видим къде да се разходим днес.
Момичета, желая ви приятен ден и без болки най-вече.

# 68
  • У дома
  • Мнения: 62
Момичета от Варна, моля помагайте,

в неделя може би ще отскочим до Варна и искам да съчетая няколко неща, та на въпроса:
ориентирайте ме къде се намира този магазин Рошко и дали работи в неделя, както и за други подобни магазини.

Няма ли кой да ми отговори???

# 69
  • Мнения: 186
Добро утро милички!!!  bouquet

Аз пия едно прясно млекце и след малко ще правя пържени филийки за закуска.Брейййй днес се поуспах, то 10 ч станало.

Pozitive аз немога да ти помогна за съжаление,гледала съм детски работи само във Хиполенд в МОЛ ВАРНА.Този магазин Рошко се намира в кв. Чайка, ама как да ти обясне къде точно се намира-не съм ходила там-ако влезеш в сайта на магазина има карта мове да те орентира.Друг магазин за който се сещам е като тругнеш от ВИНСА към червения площад по Цар Освободител -от дясната страна -мисля че там беше ПРЕ МА мА -ама да не те излъжа.

УФФФФФ и аз едни обяснения , ама дано да помогна, иначе по главната като тръгнеш също има ама бая скъпички.Успех и дано да свариш хубаво време ,че днес е мн гадно.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 762
Весе,минава бързо наистина! Party Heart Eyes Hug
Децата пък си растат толкова бързичко Heart Eyes

Бобче,страхотни новини за братовчедката! Party
Лека бременност и желаем и едно здраво бебче през октомври!  bouquet

Мила,тук времето е гадно даже си мисля само да слеза до магазина добре,че ми е в входа да купя кайма Simple Smile и да готвя пък следобяд ще видим.....

Андреа,утре е прекрасния незабравим ден  Heart Eyes Много усмивки и слънчице да има на този ден! Hug  bouquet

# 71
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тук при нас днес вали и е ужасно. С този вулкан и полети има отменени и прогнозират студено лято. Казват, че облака тръгнал на югоизток и се очаква да достигне Румъния, направо не ми се мисли, дано не стига до България, че отиде лятото на кино  Shocked

# 72
  • Мнения: 13
Добро утро сладкишчета!

Аз одавна съм станала, но към 9 започнахме едно по-основно почистване и в нас е лудница - прескачам прахосмукачки, търся си парцали, че мъжо все ми ги приватизира...Той се е заел с миенето на прозорците, а аз пера пердетата, измих кухнята, избърсах прах и сега почивам, че има още малко...

Димяни - не беше ли днес денш, в който щяха да ви дават в публиката на "Кой е по-по-най?" - аз малко го погледах до към 9, ама нали ме засилиха да чистим... Laughing
М9м9 - днес как си??? Стискам палци бързичко да се оправяш, както и Мира и Марис!
Бобче Hug Ти си една силна и смела жена! Много не биха се справили в твоята ситуация, но вътрешно за теб специално нямам грам съмнение!

Аааа няма да се разберем с този вулкан  Naughty Лятото не си го даваме  Party

Хайде стига съм се подмотвала, че да привършваме с чистенето...Ако не се включа пак - много хубав ден ви желая и мноогооо целувки   bouquet

# 73
  • Мнения: 43
Привет и поздравления за прекрасната темичка. Аз бързо бързо се записвам, докато не сте я изписали  Simple Smile  А в понеделник съм на косултация и тогава ще пиша повечко. Ще има биологичен скриминг доклокото разбрах, след още 2 седмици ще видим и пола на бебчо. И тук времето е лошо, но студения валежен фронт се изнася на изток и с нетърпение очаквам така любимото слънчице   Hug

# 74
  • Мнения: 26
Да се запиша и аз в новата ни темичка!Днес наистина е време за домакинстване вкъщи, като вследствие на миризмите от препарата, с който мия банята, последва гадното  SickОх като че ли започна по-нарядко да ми е гадно и да повръщам,ама....знам ли newsm78 Вчера цял ден минах без да повръщам-което си е направо събитие.Четох,че гаденето и повръщането отминават докъм 14-16 седмица.Дано да са прави!!! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт