За спомените

  • 868
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 018
Нали знаете,как всяко момиче си прави тетрадка със спомени и стихотворенияи т.н.Та,аз се опитвам да си спомня нещо което започваше така:
Да,ето аз съм в бяло,в косите ми блестят лъчи.Усмихвам се на всички но на сила,а нещо в гърлото горчи.А как е шумно,хората се смеят,след малко ще пристигне той,ще ме прегърне и ще каже-Хайде мила,изтрий сълзите и бъди герой.Но виждам твоите очи,да мамо единствено си ме разбрала ти....................................    и свършва така      ................едно име най-хубавото име на света,което днес не бива да повтарям,защото съм омъжена жена
Някой случайно да си го спомня newsm78

# 1
  • Мнения: 763
с каква надежда ме изпращаш само, върви дете, зарад' мен върви. Но не не мога,..............."Не го обичам", чувате ли хора, един вик в мен се блъска и крещи. Едно момче към него приближава, "Вземете", казва, "тез цветя. Един човек на Вас Ви пожелава щастлив живот със  таз жена." Изтръпвам цяла, цяла пребледнявам, изтръгвам розите с вик. Една бележка, малка бяла, бяла, лежи в ръцете ми без плик. Без думи, само с неговото име - най-хубавото  име на света...

Това горе-долу си спомням. Всъщност, ние това го пеехме на песен с китарите по градинките! Peace

# 2
  • Мнения: 1 018
Да точно това беше!
Не знаех,че е песен.

# 3
  • Мнения: 107
Защо сте спрели до тук. Има много други неща, които сме писали по споменници и лексикони... ?

Общи условия

Активация на акаунт