Жената Овен/11

  • 19 867
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Шушони,Честити Рожден Ден!   Hug  Здраве и късмет ти пожелавам!

Момичета,
приятен ден от мен
    bouquet

# 16
  • Мнения: 348
Шушони,Честит рожден ден!

# 17
  • Мнения: 2 132
Шушони, Честит рожден ден!Много здраве, щастие, късмет и радостни мигове!
Пия си кафенцето и се ровя из нета.Един луд се е разхвърчал с една резачка за дърва от 8 часа.Към 8.30 ч. взехме да го нареждаме от три страни JoyЗасега я е оставил...

# 18
  • Мнения: 348
Добро Утро!



Айде по едно кафенце

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУу newsm68
НОВО НАЧАЛО Hug
Благодаря за разкошното каЙвенцИ  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ШУШОНИ!!! newsm59 newsm18  bigdance2 newsm18

На Пепито, благодаря за чудесната и уютна тема Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 608
Честит рожден ден на Шушони! Да е весела, слънчева и късметлийка.


Фран, ти на съседа се сърдиш, а аз какво да кажа, като моя ме събуди рано-рано да..как да се изразя  Thinking да ми се порадва  Laughing
За наказание ми направи кафето, закуската-принцеса с кайма, а сега нещо трака в кухнята и не знам с какво ще ме изненада  Grinning
Пепи, може ли да те помоля да ми смениш ника в заглавната страничка? Нали съм вече Елинор  Grinning

И защото много обичам да си примъквам по нещо, сега мъкна към виртуалния ми хол едно много готино цвете-цветето на живота. Имах огромно такова, но сина ми го съсипа доста подло  Twisted Evil
От игра с топка го нацелил няколко пъти, счупил го и за да замаже белата го мушнал пак в пръстта, все едно му няма нищо.  Laughing


# 21
  • Мнения: 2 132
Ели, пак ме разби hahahaНяма лошо, какво като те е събудил да ти се порадва WinkЧе и закуска ти направил и пак неблагодарстваш Laughing
А за сина ти- и ние с брат ми сме правили подобни номера в градината на баба ми!Хич и не се гордея с тях, де!

# 22
  • Мнения: 2 590
Пепи, благодарско за темата, страхотна е.
Аз също залепвам в 3-тия хол.  Heart Eyes

Шушони, честит рожден ден. Много, много здраве ти желая, много любов, щастие и всичко най-най.   bouquet newsm59 newsm38 nbirthday


Момичета аз изчезвам да садя дръвчета и храсти, по-късно ще се включа както подобава.

# 23
  • Мнения: 7
Здравейте сладуранки и честито ни нова тема, Пепи, благодаря ти! Hug Heart Eyes
Липсвах за няколко дена и гледай само какви неща съм изтървала Crossing Arms.
 bdbaloni baloni На Шушони Hug  bouquet
Искам да поздравя всички момичета които имаха рожденни дни и съм ги изпуснала, но бяхме в Добрич да си оправям едни документи.
 newsm59 nbirthday TadaЧестит рожден ден на патерици! Embarassed  bouquet
Ходих и на село, а там цялата градина беше обсипана с лалета Shocked и ги обрах половината Mr. Green и сега цялата ми къща прилича на цветарски магазин Laughing и ме е много красиво.
Прибрахме се вчера и веднага отидохме на кино, гледахме българския филм "Мисия Лондон", голям майтап е Joy. Ако го гледате няма да съжалявате, показва българската ни простотия, Бай Ганьо си е Бай Ганьо. smile3521 newsm62
Ели, честито за новия сайт, успех ти желая и много, много продажби! newsm51  love001 Hug


Аз също залепвам в 3-тия хол.  Heart Eyes
И аз newsm47 newsm10

# 24
# 25
  • Мнения: 608
anbeta, новичък член на стадото ни? Я се представи и влизай смело!  Grinning

# 26
  • Варна
  • Мнения: 113
Шушони честит рожден ден. Здраве щастие и късмет в изобилие.
Извинявам се на тези,  на които пропускам да честитя.Гушки и цветя за тях.  bouquet
Пепи чудна тема Hug
Ели честито за новия сайт. Много поръчки и доволни клиенти ти желая Peace
Вени ти не спиш ли бе мила. Какви са тия ранни постове Laughing
Страховита благодаря за хороскопа. Всеки път като го чета се смея ама мноооого Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 372
Шушони, Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет и любов!  bouquet

# 28
  • Мнения: 87
Шушони, Честит рожден ден   bouquet
Още не се появяваме, на сенадявам след партито да се появиш, да се запознаем! Весело изкарване!
ново начало , благодаря за кафето, пих, но ще изпия още едно, че имам нужда. Мен никой не ме събуди да ми се радва, сама си се събудих и ме е яд на мене си #2gunfire
pepa_25, благодаря ти че ме добави, наистина се чувствам добре приета при вас! А вие събирате ли се Wink

# 29
  • Мнения: 348
Даааааа!Обаче във Варна! Mr. Green


anbeta wavey

Общи условия

Активация на акаунт