С бебешка количка - до кога?

  • 16 869
  • 329
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 947
Някъде бях чела , че е вредно да се спи на плажа. Досега не беше спал малкия, но тая година като си тръгвахме - трябваше да освободим хотела на обяд, а ми се оставаше още един ден на плажа и той спа там на хавлията и то 2 часа. после се събуди, изкъпах го и...потеглихме. Варианти винаги има.

# 316
  • Мнения: 50
Докато се нуждае от от нея.

# 317
  • Мнения: 445
И аз бих ползвала максимално дълго, стига детето да иска. За мен е много по-удобно например от триколките, а и количката ми е много лека и маневрена.

# 318
  • Мнения: 9 776
И аз бих ползвала максимално дълго, стига детето да иска. За мен е много по-удобно например от триколките, а и количката ми е много лека и маневрена.

Имаме триколка. Като сложа три кофички мляко в "багажника", и той се обръща hahaha. Да не говорим, че малкият няма как да дремне там, ако се наложи по пътя. Ползвам си количката, и си свиркам Crazy.

# 319
  • Мнения: 50
Какво е триколка. Embarassed newsm78 Thinking Mr. Green

# 320
  • Мнения: 9 776

http://www.bebence.com/images/cang_tracker.jpg
Нашата е такава, но има и други модели.

# 321
  • Мнения: 50
Благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet

# 322
  • София
  • Мнения: 44 389
И аз бих ползвала максимално дълго, стига детето да иска. За мен е много по-удобно например от триколките, а и количката ми е много лека и маневрена.

Имаме триколка. Като сложа три кофички мляко в "багажника", и той се обръща hahaha. Да не говорим, че малкият няма как да дремне там, ако се наложи по пътя. Ползвам си количката, и си свиркам Crazy.

хахах моят 2-3 пъти е заспивал в триколка.... иначе...прекалено много друсат, никак не съм им фен.

# 323
  • Мнения: 9 776
И аз бих ползвала максимално дълго, стига детето да иска. За мен е много по-удобно например от триколките, а и количката ми е много лека и маневрена.

Имаме триколка. Като сложа три кофички мляко в "багажника", и той се обръща hahaha. Да не говорим, че малкият няма как да дремне там, ако се наложи по пътя. Ползвам си количката, и си свиркам Crazy.

хахах моят 2-3 пъти е заспивал в триколка.... иначе...прекалено много друсат, никак не съм им фен.

Може и моят да заспи, но аз не я ползвам преди обяд, когато има по-голяма вероятност за това. Все пак мисля, че зависи и от модела Thinking. Тази, която показах - ами не мисля, че е особено удобна за сън Rolling Eyes

# 324
  • София
  • Мнения: 44 389
ааа аз казах че е заспивал, не че е спал удобно Simple Smile
т.е. заспиваше и почваше главата м у да клюма и да се свлича нанякъде и го гушвах и си го носих(това все към 7 вечерта всъщност)....
просто ми стана смешно като си спомних за придрямките му...

# 325
  • Мнения: 78
Още си ползвам комбинираната количка Маг Ингланд Принцес, когато съм сама с детето и особено когато искам да отида по-далеч или да се разходим по-дълго из парка. Вътре слагам всичко - дрехи, играчки и т.н. Голямо удобство е, когато малкият се измори. Иначе когато сме с баща му не я взимаме. Носят се "на конче" Simple Smile

# 326
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Някъде към втората година спрях да я ползвам. Половината разходки изкарвахме бутайки количката. Наистина е до дете, то само си показва.

# 327
  • Мнения: 327
На някои им изглежда странно, но все още си ползвам количките/сина ми е на 2г и 10м/. С голямата Маг ингланд/Роял/ шетаме в квартала, морската градина, че е голяма, вископроходима, носи на багаж за пазаруване. В багажника на колата имам и такава, тип чадър-тя ми е за магазини.
Все още ги ползвам, защото с тях ми е по-удобно, не се моря да нося уморено и мрънкащо дете, багаж, не тичам след него в магазин или обществена сграда, а и най-важното-детето няма нищо против, самият той си я търси.

# 328
  • Мнения: 920
На някои им изглежда странно, но все още си ползвам количките/сина ми е на 2г и 10м/. С голямата Маг ингланд/Роял/ шетаме в квартала, морската градина, че е голяма, вископроходима, носи на багаж за пазаруване. В багажника на колата имам и такава, тип чадър-тя ми е за магазини.
Все още ги ползвам, защото с тях ми е по-удобно, не се моря да нося уморено и мрънкащо дете, багаж, не тичам след него в магазин или обществена сграда, а и най-важното-детето няма нищо против, самият той си я търси.
Аха, ти сама си го казала - детето няма нищо против, другото са подробности.

# 329
  • Мнения: 2 478
Количката няма срок за ползване. Ползвахме я до 1г 8м, после вече синът ми вървеше сам на дълги разстояния и ни беше по-удобно без количката.

Общи условия

Активация на акаунт