90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №93

  • 23 512
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 111
onceuponatime , малко ме съмнява да нямате почивки, но ако все пак е така си прави вечерята след работа, а в събота след курса и обядвай преди започването му.
sunnytania, проблемът е, че килограмите за сваляне не са малко. 1.68 съм и тежа 54.8  #Crazy . Първият цикъл скоро приключва, а и половината не съм свалила... до колкото знам първият цикъл се сваля най-много...

Тежиш 55 кила и искаш да станеш 43? И си висока 1.70?  newsm78

# 16
  • Мнения: 445
Днес съм плодова и много гладна  Sad Плодовите ми стават все по-трудни. Вместо да свиквам става по-зле.

# 17
  • Мнения: 0
onceuponatime , малко ме съмнява да нямате почивки, но ако все пак е така си прави вечерята след работа, а в събота след курса и обядвай преди започването му.
sunnytania, проблемът е, че килограмите за сваляне не са малко. 1.68 съм и тежа 54.8  #Crazy . Първият цикъл скоро приключва, а и половината не съм свалила... до колкото знам първият цикъл се сваля най-много...

Тежиш 55 кила и искаш да станеш 43? И си висока 1.70?  newsm78
43, не! 48 ще е добре за моята структура.

# 18
  • Мнения: 0
 Hug Hug Hug ЗДРАВРЙТЕ фиданки - сладуранки Hug Hug Hug  bouquet janeta* благодаря ти за новата темичка Hug Hug Hug дай боже да я напълним с много минуси и положителни коментарчета  bouquet  bouquet Hug Hug
Днес съм на въглегидрати до тук: З- банан; О- 1 филия и половина + сладко от смокини (домашно приготвено);В - смятам да е пица

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
И аз забелязвам, че с напредването на режима плодовите дни ми става все по-трудни. Не знам на какво се дължи, но вчера едва издържах края на деня.

# 20
  • Мнения: 130
Кристин и аз ти се чудя на желаните кг  newsm78 , на  колко години си?

# 21
  • Мнения: 0
17  Whistling Костната ми система е доста лекичка. Една приятелка е 55 кг., висока е колкото мен, но носи 2 размера по-малки дрехи ...  Close Желаните килограми не са малко, зависи си от човека  Wink  bouquet

# 22
  • Мнения: 0
Кристин, и на мен ми се струват анорексични тези цели, които си си поставила. Виж си само желания BMI - ненормално нисък е.

# 23
  • Мнения: 0
Кристин, и на мен ми се струват анорексични тези цели, които си си поставила. Виж си само желания BMI - ненормално нисък е.
Защото не си ми виждала корема и бедрата  Laughing

# 24
  • Мнения: 31
и аз съм съгласна с onceuponatime, но ти си преценяваш....

# 25
  • Мнения: 1 234
Хоп и аз в новата темичка, Жанетка благодаря   bouquet
Снощи бях на юбилей, и както си бях въглехидратна бях режимна, без проблем - хапнах си зеленчуци на барбекю (тиквички, лук, домати), гъби, лютеница и земелки, и накрая да не обидя рожденничката и торта  Laughing Всички ме гледаха  Shocked, като разбраха че съм на диета, пък толкова много неща и то хлебни сладки излапах, но това беше до 20 часа, оттам нататък на водица и танци я карах  Laughing На сутринта минусче, ама как да не го обичам тоя въглехидратен ден  Wink
Днес съм плодова, дотук на бананче и две кафенца, че ми е трудно отварянето на очите, точно днес. Приготвям обяда на домочадието и за себе си плодова салатка.
Александричка, и аз много обичам сладко от смокини, моята свекърва го прави страхотно   chef
Много минусчета ви пожелавам и с лекота да ги постигате  Hug

# 26
  • Мнения: 0
Зрдавейте дами,

днес съм на варива и см почивка. сготвила съм си за целия ден

11:57 - (успах се) две -три хапки ябълка , колктоо да има малко фруктоза
13ч - купичка ориз със зеленчуци (испански микс - моркови, царевица , грах)
18ч. същото 1/2 (предстои)


Гелика, мерси много за окуражението. Ако вървя по план , за вторияцикъл трябва да сваля около 5 кг,на което се надявам. Само тогава щее възможна крайната ми цел за третия цикъл евентуално да доближа мечтаните 60, че дори и да падна под тях. Следващият ми воден е на 7 май. Точно по Гергьовден. Притеснява ме задържането на кг. Освен това търся подходящ антицелулитен крем или някакъв за стяга не на кожата и анти стрии. Страх ме е да не се нацепя. Някакви идеи?

# 27
  • Мнения: 130
Днес съм плодова. До сега 1 ябълка.
Секива ще се повторя от вччера.
 Първо идеята за премахване на целулита е да се раздвижи лимфата и кръвта, и кожата да се обогати с кислород. Има много добра козметика, и скъпа, и не до там/ Леокрема, ампулите на Орифлейм използва моя позната и е много доволна/. Скъпата със сигурност и по-добра.
Второ, който и масажист да попиташ ще ти каже, че не е толкова важно какъв е продукта, а самия масаж. При всички кремове, за да има ефект е необохидо да се масажираш. За това аз за себе си съм избрала да си взема масажно масло/  Икаров  има и антицелулитни/ и силиконова вендуза и се масажирам всяка вечер. Ефекта е поразителен - мускулите се стягат, кожата е гладка и нежна.
Може да се включи и целутрон за стягане на тялото в някое студио.
А най-евтиното средство е едросмляно кафе.  Банята става много мръсна, кожата много мека, но си струва.
Успех!

# 28
  • Мнения: 59
Честита нова тема!!!
Нека я напълним с много минуси и положителни емоции!  Hug Hug Hug
sekyiwa, аз не съм ползвала антицелулитни кремове, но напоследък чувам много хубави коментари за новия от Ейвън.
За стрии мога горещо да ти препоръчам на Мустела, но те са малко по-скъпички.На Дева също не е лош, хубаво умазнява кожата и я прави по-еластична, за да не се цепи.

# 29
  • Мнения: 59
mayy, от къде може да се вземе тази силиконова вендуза и какво представлява? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт