90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №93

  • 23 502
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
И аз да се разпиша в новата тема. Днес съм белтъчна.
З - 1/2 ябълка
О - бъркани яйца със сирене и шопска салата
В - пилешко бутче с гъби и зелена салата
Нещо малко изоставам с водата, но до довечера има доста време. Надявам се да наваксам.
Лек ден момичета!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 494
sekyiwaМажи си тялото след всяко къпане с бебешко олио,то попива за секунди и подпомага еластичността на кожата да е по голяма,така като отслабнеш няма да имаш стрии,а колкото до стягане не мога да ти кажа нищо,щото не ползвам такива неща,моята кожа е такава,че като отслабна и тя сама се прибира  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 22
Днес съм на варива
з-кафе и 2 кивита
о-леща
в-леща
Накарах баба да ми я нагатови,направо ми иде да изям тенджерата много е вкуснаа. Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 950
Здравейте фиданки ,аз съм на протеинчета днес ще хапвам зелена салата с риба тон ,обожавам я  Peace
Имате ли идея в кои дни може да се включат овесените трици ,например днес мога ли да хапна овесени трици с кисело мляко ?

А най-евтиното средство е едросмляно кафе.  Банята става много мръсна, кожата много мека, но си струва.
А какво точно правиш с кафето ?
При мен много лошо се отпускат ръцете в горната част от вътрешната страна  ,като си вдигна ръката се открива не много красива гледка ,дали може да се масажирам и там за стягане ?

# 34
  • Мнения: 130
Панда това е сайт на верига магазини Самоздрав, има ги и по специализирани магазини за помощни медицински средства, обикновено са около болниците. Руските се продават по две/взех ги за 14 лв./, вътре има и инструкция. българските са по една и са 6 лв.
http://74.125.77.132/search?q=cache:ifHBGeiwRd0J:www.samozdrav-b … ct=clnk&gl=bg
ФЕН и аз имам проблем в тази част на ръката. Може да се масажира от вътрешната страна. Мисля,че този проблем се решава добре с лицеви опори или гирички.
Имайте в предвид, че масажа е болезнен, но се свиква. Отначало се появяват синини. Предимството на самомасажа е, че можете да регулирате силата, но все пак трябва да има болка, иначе няма да има резултат. И задължително кожата трябва да се зачерви добре, това означава, че добре сте кръвоснабдили мястото.
За кафето използвам утайка, макар, че трябва да не е варено. Тя няли си е мокра - вземам с длани и масажирам.

# 35
  • Мнения: 306
Днес приключих с първия цикъл - резулат -3 кг. Горе-долу съм доволна, като се има в предвид, че от време на време съм прегрешавала. Не знам как е при вас, но аз нямам проблем с плодовия ден - изкарвам го леко. Обаче, като стигна до въглехидратния - като почна едно ядене на сладки неща - ела та гледай. Нали уж е разрешено - ама аз като отвържа въжето не се спирам #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Иначе сигурно резултата ще ми е по-добър.
Дано във втория цикъл - резултата да ми е по-добър и да съм по-стриктна Praynig Praynig Praynig

Днес - белтъчен ден. Отчет:
з - круша
о - пиле със спанак /манджичка/
в- планирам сирене по шопски със салатка или тараторче.

# 36
  • Асеновград
  • Мнения: 0
mayy благодаря за разяснението и аз щях да  те питам за вендузите. Ще потърся тук дали има. Не съм обръщала внимание досега.
По въпроса за масаж с кафето - пробвала съм, помага, но се иска много упоритост, а аз не мога да се похваля, че проявих такава. Бях започнала и масажи с мед, но живея със свекър и свекърва и малко ми е неудобно като се намажа и да отида до банята или пък не мога там да си правя, защото все някой ще блъска и тропа. Това е линка за масажа: http://gotvarstvo.georgievi.net/a/massage-honey-cellulite  Бях чела някъде другаде за този масаж. Тук не е упоменато, че меда се разтърква между дланите и се започва потупване по краката-залепване и рязко дърпане. Като може първите 2-3 процедури да се появят петна червени или леко да се насините. По ръцете остава бяло като мас. Това е отначало само.

Последна редакция: нд, 18 апр 2010, 15:09 от sunnytania

# 37
# 38
  • Мнения: 0
Fen, овесените трици (ядки) са разрешени за въглехидратен ден - например с компот или сок. Утайката от кафе се използва вместо скраб - много добър резултат дава, наистина. А отпуснатата част на ръцете ще се повлияе само от физически упражнения, едва ли с масаж ще стане нещо  Peace

Последна редакция: нд, 18 апр 2010, 15:32 от onceuponatime

# 39
  • София
  • Мнения: 9 881
Благодаря ви!Наистина има видима разлика,но аз искам и още ,и още. Laughing
Днес съм на белтъчини.Обаче още не съм обядвала.Сега ще ям пилешко месце.Няма да съм съвсем режимна,защото между обяда и вечерята ще има три часа само,но пък поне ще е абсолютно едно и също.Предпочетох така,вместо навън в парка докато бяхме да хапна нещо нережимно.

# 40
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Четох, четох, но не разбрах дали мог да ям овесени ядки и кога. Според мен може във въглехидратен ден. Моля, ако някой знае да ми  подскаже.

# 41
  • Мнения: 35
Sekyiwa,и аз след първия воден над 2 седмици задържах,но при теб може и да е от МЦ.
Валенцето,браво на теб - личи ти и в лицето и в бедрата и коремчето,че си отслабнала.
Nelly11,браво за постигнатата цел!
Mimeto15,в плодовия ден можеш да хапваш през 2 часа,няма нужда да се опитваш да хапваш и тогава само три пъти,защото ще изгладнееш.
Kristin,четох някъде,че и по време на овулация се задържало,но може и организмът ти да свиква със свалените кг - не може всеки ден да се сваля,затова не се притеснявай.
onceuponatime ,в събота може да си обядваш в 12,а в другите дни сигурно ще имате поне по 15 мин. почивка на всеки учебен час и може да се възползваш да хапнеш нещо тогава.През плодовите дни е лесно - ще си носиш плодове,белтъчен - кис. мляко,бобов - може да си носиш фъстъци,а във въглехидратен - кроасан,вафли,сандвич,бисквити.Мисля,че ще се справиш,ако обучението е само няколко дни.
Lianka,хапвай повече плодчета и ядките за деня през два часа - стреми се да ти е пълно коремчето.
djini_selena ,честито завършване на първи цикъл!

Днес съм бобова: З - портокал,О - златните картофки и салата от маруля,краставица,царевица и маслини,В - същото.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Може овесени ядки във въглехидратния ден, но аз не ям понеже ги обичам най-много със сирене, а тази комбинация, както е ясно е недопустима според режима.
С мед обаче става, ако са ти вкусни Simple Smile

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!!!  Да ви кажа и аз се масажирам с кафе ,но не утайка , а директно ми каза една приятелка ,..дали е грешно newsm78  при нея има видим резултат,но аз си запушвам жестоко банята и незнам какво да измисля   Rolling Eyes
djini_selena  да ти кажа и аз имам същият проблем-вчера племеникът ми имаше рожден ден и бях на въглехидрати и ела да видиш какво стана -то не бяха бонбони,то не бе торта ,то не бе баклавичка ...днес съм много гузна  Close  и на плодове мисля да изкарам примерно цял ден,но малко се притеснявам ,защото съм болна с висока температура  Sick
утре ще се тегля и ще ви споделя за една седмица от както правя диетата,дали имам минусче(макар че силно се съмнявам след вчерашният ден)
Хубав ден на всички!!!
mayy благодаря за разяснението и аз щях да  те питам за вендузите. Ще потърся тук дали има. Не съм обръщала внимание досега.
По въпроса за масаж с кафето - пробвала съм, помага, но се иска много упоритост, а аз не мога да се похваля, че проявих такава. Бях започнала и масажи с мед, но живея със свекър и свекърва и малко ми е неудобно като се намажа и да отида до банята или пък не мога там да си правя, защото все някой ще блъска и тропа. Това е линка за масажа: http://gotvarstvo.georgievi.net/a/massage-honey-cellulite  Бях чела някъде другаде за този масаж. Тук не е упоменато, че меда се разтърква между дланите и се започва потупване по краката-залепване и рязко дърпане. Като може първите 2-3 процедури да се появят петна червени или леко да се насините. По ръцете остава бяло като мас. Това е отначало само.

# 44
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Благодаря Jade. Харесвам ги всякак, така че няма да ми е проблем. Е ще мина без плодчета вътре, но освен с мед сигурно ще търпят и сладко. Ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт