Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се нанася фрост боя и какви са различните видове ефекти, които могат да бъдат постигнати с нея?
Как мога да заменя матовата декоративна боя, необходима за грундиране с кракле медиум?
Как да прикача снимка във форум?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се нанася фрост боя и какви са различните видове ефекти, които могат да бъдат постигнати с нея?
Фрост боята се нанася с гъбичка или четка, а след това се изпича. Различни видове ефекти могат да бъдат постигнати с помощта на различни материали като найлончета, стари четки и пръсти. След изсъхване боядисването се пече във фурна. За постигане на различни видове ефекти могат да се използват различни инструменти, като например найлончета, стари четки и пръсти.
-
Как мога да заменя матовата декоративна боя, необходима за грундиране с кракле медиум?
Заменете матовата декоративна боя с негланцирана боя за грундиране. Уверете се, че боята не е твърде гъста и я нанесете равномерно без разнасяне. След изсъхване нанесете еднофазното кракле и нанесете втория цвят с един плавен замах, като използвате полегнала четка. Можете да използвате сешоар за ускоряване на изсъхването.
-
Как да прикача снимка във форум?
-
Как се извършва опушването и навиването на конци върху чинии?
-
Как се извършва техниката за опушване на предмети?
Халбата е много автентична,поздравления
Не разбрах какъв проблем имаш с фроста/заскрежаващата боя...?Аз ползвам много и често такава,така че ако ми обясниш по-точно какво не се е получило добре,може би ще мога да ти дам съвет 




та за това им се мръщиш.Нали знаеш дефект-ефект.Хубава седмица . 
За това пускам аспиратора на макс,отварям прозорците и се изнасям от стаята.
Може да се ползва и като контур,но задължително се изпича.С белият фрост трябва да се внимава,тъй като е възможно да "прегори" и пожълтее.
разокава
12.30-13.00 да сме там ОК ли е за всички?



и ви се възхищаваме само - на оливерниците и на бутилката предизвиква огнени чувства и емоции