Тwilight/Здрач- тема 60 - кой ти помни НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 28 366
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 330
Момичета, имам въпрос: Wide awake или University of Edward Masen е по-романтично като сюжет? Tърся си нещо без подробно описание на секс-сцени Laughing Нещо по-невинно-романтично и лесно четивно, на достъпен английски(средно ниво) Peace

# 46
  • Мнения: 630
Момичета, имам въпрос: Wide awake или University of Edward Masen е по-романтично като сюжет? Tърся си нещо без подробно описание на секс-сцени Laughing Нещо по-невинно-романтично и лесно четивно, на достъпен английски(средно ниво) Peace

Ама как невинен фик с Едуард, няма начин... иначе има и романтика в сцените Joy
И двата са прекрасни, но различни, ти естествено ще решиш, просто ги започни.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Момичета, имам въпрос: Wide awake или University of Edward Masen е по-романтично като сюжет? Tърся си нещо без подробно описание на секс-сцени Laughing Нещо по-невинно-романтично и лесно четивно, на достъпен английски(средно ниво) Peace
Привет
влизаш в блога ми, че да не се повтаряме и да досаждаме.
WA и Университета не са начинаещи.
Секс има навсякъде, най-красиво е описан в университета, разбирай културно
Почни с Only Human, ако искаш
http://www.fanfiction.net/s/4293411/1/Only_Human  Само игнорирай секс сцената, няма много. Мисля, че са 2 за целия фик
От тези, които коментираме само Мастъра и то не гарантирам. ЕП, и останалите не са написани за начинаещи дори и добре разбиращи англ пак са малко по..те затова са и прекрасни

# 48
  • Мнения: 245
Цветииииии, страхотен поздрав си направила,  Hug
Как само стъпка , по стъпка си предала всичко

Чакай сега обаче аз да дам едно рамо на вълците, все забравяме за Весето  Blush


Е, какво пък, като съм започнала, да взема да продължа  Joy Joy и аз да сложа нещичко  bowuu


И накрая, но не на последно място разбира се, г-н Прекрасен, Жужу Великолепни, или каквито други мантри се сетите за Роб


Хайде момичета, ваш ред е. Laughing
Apocalyptic city на ход си  Wink
Мирка, чакаме клипчееее.  Heart Eyes

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 793
Добра вечер, момичета! Голямо чакане за ЕП, е прочетох новата глава-емоциите на татко Карлайл ме развлнуваха вярно, а Едуард на финала направо ме хвана за гърлото! И все пак-толкова чакане, а получихме една ретроспекция-нещата се повториха някак! Само стъпчица напред в сюжета! Искаше ми се повече неща да се случат и изяснят, но не би!

Damaris, въпросът ти за ФФ-те и секс сцените ме подсети за нещо, което си мислех, докато четях THE LIST Езикът и особено писаната реч са нещо странно, силно и така подвластно на предразсъдъци и наслоени страхове и срамове! И когато се заговори за нещо така интимно и съкровено като секса без автоцензура и излишен срам се оказва ,че за някои хубави неща и действия почти няма думички, от които да не се срамуваме и стряскаме, особено написани. За радост и странно за самата мен, но от 7-8 ФФ, които съм прочела , нищо не ме притесни или отблъсна-дори и най-прямо написаните сцени са обгърнати с толкова нежност и любов, копнеж и взаимност!  Two Hearts
Фен клуба на Дж.Айрънс   thumbsup радвам се ,че не съм сама! Има нещо на тези Британски острови, което прави мъжете там вълшебни и прекрасни, нали!  Twisted Evil
И една снимка, която го потвърждава,как да не я кача , просто е толкова красива:

    О, и един хубав Били Б.
c.v.e.t.i. Много е хубаво сътвореното от теб снимково пътуване!

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 22:41 от ladi Koup

# 50
  • Мнения: 200
Цветиииии страхотен поздрав си сътворила! Много ми харесва! Помня, че още от началото като се запонзахме в темичката, пускаше много хубаво подредени снимки...помниш ли и винаги слагаше някои, които не сме виждали Simple Smile Мерси за хубавото поздравче, много ми хареса   bouquet  Hug

Данир ама ти си истинска майсторка на колажчетата, много са хубави! Пускай по-често да плакнем очички   bouquet Hug

А за Бел Ами, аз преди да почна да я чета, бях чела за Дюроа, че е гадняр, лицемер и тн и мислех , че ще е наистина ужасен и гаден. Нищо такова, дори към средата на книгата наистина започна да ми харесва като персонаж. Но накрая СПОЙЛЕР- когатo преби Мадлен, наистина беше ужасно, просто не го очаквах, някаква импулсивна агресия и то да я излее точно върху Мадлен, която винаги е харесвал. Ми че тя дъртата Валтер-ка беше много по-дразнеща и нахална, ама парите са си пари де, то я ясно, за какво я разиграваше до последно Simple Smile КРАЙ НА СПОЙЛЕРА. Чудесна книга, много ми хареса! Simple Smile Сега се чудя H20-то ли да почвам или малко сагата?!  newsm78 Данир много хубава информация си дала и сайта е много полезен и занапред, защото предполагам, че там ще излизат първо всички новини и ъпдейти за филма и каста. Мерси   bouquet

Излезе нова/стара снимка на японски Роб- Enjoy

ПП- ladi Koup англичаните са наистина много специални мъже, имат магнетизъм, класа, акцент и какво ли още не...за разлика от жените им, който са  ужасни #Silly newsm57

Лека от мен девойки Simple Smile Аз съм на Едуард вълна...



Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 01:25 от Mupka

# 51
  • Мнения: 6
Мирка, новата снимка е много хубаваа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, чудя се дали скоро ще я пуснат HQ за пълен сърцетупкащ ефект?
Лелее кога беше началото на темата..все едно преди няколко години, а всъщност не Crazy "Едно време" Роб имаше нови фотосесии пред месец-два, а сега сушааааа ooooh! Скоро ще започват снимките на Водата за слоновете(докато загрея какво е H20 всъщност и че не е просто вода или детското, което племенниците ми гледат минаха едни ползоворни 2/3 минути Joy) ии ще има какво да се гледа Flutter Та Мирка, дай да започваме Водата да четем, че ще излезне филма каквито сме бавни славни с теб Blush

Лека нощ с музикален поздрав Hug цък


# 52
  • Мнения: 200
Еееее Цвееее любимата ми песен на КОЛ, страхотна е. Преди време я видях от плейлиста на Роб в itunes за един ден я слушах някъде към 50 пъти, направо луднах. Страшна е, страшнааа  newsm68  Hands Clap

За водата само да ида до книжарницата да си я купя и почваме, тия дни наистина. И ще си обсъждаме както БА-то, много си е хубаво да си четеш паралелно с някой  Hug То е ясно, че пак ще четем и ще гледаме снимачната площадка, ама поне ще сме в крак и ще виждаме нагледно как филмират  Laughing

Добре де какво стана с Unbound Captives или аз нещо съм изпуснала. Кога ще почват снимките?  newsm78

Вярно, че скоро не е излизала никаква сесия с Роб, ами така ще е, какво да се прави и той има нужда изглежда от почивка и не му стига времето вече. То голямо снимане падна и само хвърчи с тия самолети насам натам  Crazy


Ето и една робска песничка за лека нощ - Never think

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Дочакахме си прекрасния ъпдейт на ЕП и сега пак дремем за нов  Mr. GreenИма ъпдейт на MoBS, малко смеях и секс преди  началото на работния ден  Joy
Това, че спрях да мрънкам изобщо не значи, че не ми липсвате или че съм свикнала. Изморена съм тия дни, явно съм свикнала да чета от монитора, а не от книга. Болят ме очите от четенето на работа. Веднъж да ми мине изпита и лекичко да се успокоя и мятаме следващата задачка по списъка.
Е, поне ще си почина повечко по 6 май  Mr. Green
Липсва ми всичко от предишното ежедневие, но така е по-добре. Мисля да задрачавам колежката  Mr. Green
Лек и прекрасен ден!

# 54
  • Мнения: 6
Добро утрооо Hug

Мирка, верно е много готино да се чете паралелно с някой, като се сетя как въздишахме по Дюроа...и съвсем не ми се стори ужасен персонаж, даже по едно време много му симпатизирах..да не кажа пред цялото Whistling

Красее, хайде има малко още до празниците около Гергьовден Flutter Аз тази сутрин пак не мога да си чета ъпдейта, но послеее MoBS е на дневен ред Mr. Green

Хубав ден на всичкиии, остава съвсем малко до утре, когато ще си имаме чисто нов трейлър Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3
Честит ви ден на Земята и приятно събуждане в този хубав пролетен ден.

Цвети, ретроспекцията ти на заздрачаването е толкова сладка. Реших да добавя още едно вампирче, упс това е страшно Волтури  Joy  Тук само двете с теб сме му фенки.

Стефи, къде си, къде си да видиш с каква ръка Аналин го е гепнала Келънчо  Grinning 

Диди, страхотни колажи, задобряла си  Hug  Ако можеха да стават и големи, леле леле

Красе, заздрачавай наред  Laughing Недей поробвай, няма нужда да ставаме още повече Mr. Green


# 56
  • Мнения: 97
добро утро на всички   bouquet
лили, мерси за кафенцето, тая сутрин май имам нужда  Tired
момичета, страхотни поздрави, а колажа на роб, ееех  Heart Eyes какви красоти
абе туй русото волтури много ми мяза на кърт кобейн, не мислите ли, особено на тая фотосесия, ама и по принцип  Thinking

# 57
  • Мнения: 200
Добро утроооо  bouquet

Sneak Peak на трейлъра на Затъмнение, който ще чакаме утре. Много лошо качество е, но пък мисля, че ще ви е интересно - Цъккккккк

Eто и снимка от сцената с палатката/суперрррр/




Излазоха още нови/стари снимки на японски Роб, страшни са - Цъккккиииии

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 10:04 от Mupka

# 58
  • Мнения: 354
Ей, сладурки, толкова е хубава темичката   bouquet
Аз се изгубих от хоризонта, но по изпити + малко болести, сега би трябвало всичко да е наред.

Гледам,ч е сте се представяли в темата - аз съм на 22г ( не признавам 23 до лятото), омъжена от почти 5 години и със сина на 2г и малко, завършвам тази година ( дано!), и имам многостранни интереси ( ако някой го интересува, може да ми разгледа подписа и профила).

Отивам да наваксвам, толкова новини и снимки.....

п.п. включих се тъкмо навреме за трейлъра, май, ще го гледам определено!

# 59
  • Мнения: 116
Здравейте
специлано да ви почерпя за рождения си ден
да ви е сладко




Общи условия

Активация на акаунт