cheap-perfume.co.uk

  • 13 195
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 65
Аз още не съм си получила парфюмите,имай го на предвид! Peace

# 46
  • Мнения: 5
Може би е по-добре да поизчакам.  Thinking

# 47
  • Мнения: 65
И аз съм на това мнение!Вече става 1 месец и отгоре даже.На 02.06 я пуснах с 4 парфюма и още си чакам.Не съм пуснала още диспут,ще изчакам още малко.Искам си парфюмите! Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 16
Аз пуснах до английски адрес,първо се заинатиха,че с бг карта плащам,но се обах и се разбрахме,шипнаха ми я де.

# 49
  • Мнения: 65
Дано да я получиш.На мен ми върнаха парите.Даже не пуснах диспут в ПП.Писах им е-майл и те ми ги върнаха.Ако стане с английския адрес и аз ще се пробвам. Peace

# 50
  • Мнения: 262
отивам да разгледам Simple Smile
намерихте ли някакви кодове за намаление вече?!

# 51
# 52
  • Мнения: 65
Пуфи,моля те кажи,ако ти пристигнат нещата като ги поръча на английски адрес.Ако става по този начин и аз ще си пусна пак парфюмчетата по този начин!  bouquet

# 53
  • Мнения: 114
Ми, аз не поръчвам. Поръчва една приятелка, ама е на море сега. Чакам я!  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 65
Аз пуснах до английски адрес,първо се заинатиха,че с бг карта плащам,но се обах и се разбрахме,шипнаха ми я де.
Mr. Green За това Пуфи ставаше въпрос!Няма нищо! Hug

# 55
  • Мнения: 114
Ясно, мултиплицирали сме се Пуфитата.  Joy

# 56
  • Мнения: 65
Колкото повече,толкова повече! Mr. Green Laughing

# 57
  • Мнения: 16
тази седмица трябва да  дойде,ще се похваля веднага щом ги олепам.

# 58
  • София
  • Мнения: 164
Защо на мен ми калкулира доставка за всеки продукт, който сложа в кошницата. За един парфюм ми даде доставка 6Е, при два в кошницата, доставката е 10Е. Аз ли нещо бъркам?

# 59
  • Мнения: 65
Калкулира се доставката според ml на парфюмите.На мен за 2 х 30 мл,1 х 50 мл и 1 х 80 мл ми даде доставка 12 лири.Пазарувай в лири,най-изгодно е! Peace

Общи условия

Активация на акаунт