Магазин за обувки BRIGHT и обувки с марка "INDIGO sport"

  • 21 754
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 972
Някой от вас пазарувал ли е някога от електронния магазин на BRIGHT? Сайт http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes.html
Аз имам 2 чифта обувки от тях. Поръчани са през сайта, защото нямат магазин в Пловдив, а във Варна.
Доволна съм. Вярно, не са никак евтини като за български, но си струват.

За друго обаче става въпрос. Направих преди време маса акробатики, за да получа все пак някаква отстъпка от цената (взех 2 чифта наведнъж). После съответно и разход по доставка. Нямам против. Но какво беше изумлението ми когато на етикета на обувките видях "Производител Пловдив" и някаква фирма, за която не открих нищо в мрежата. Единственото, до което се добрах, че и други се чудят обувките, с марка "INDIGO sport" (изписват го с латиница на стелката) къде всъщност се произвеждат.

Защото за в бъдеще предпочитам все пак да ги намеря и да си купувам директно от тях вместо да си ги доставям през Варна. Далечко ми идва малко.  Laughing

Ta да питам дали някой от ва с е пазарувал от този интернет магазин или от магазина им във Варна? Какви са впечатленията ви и знаете ли нещо за тези обувки "INDIGO sport"?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 864
Пазарувала съм няколко пъти. Има доста теми и в "Красива мама". Пусни търсачката. Спрях да ги ползвам обаче, защото цените им са доста надути. За въпросната марка обаче, за която питаш - нищо не мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 3 972
Благодаря, Dragon's Bride. Аз използвах търсачката, но явно защото бях въвела името с латинските букви нищо не ми излезна. Но намерих една тема сега. Пак в "На пазар". Там даже виждам, че последното мнение е на някакъв човек, който е казал, че  е управител.
Но на управителя не мога да задам въпроса си "Къде ви е производителят щото да купувам от него, не от вас"  Laughing Малко е неудобно.

В действителност на мен донякъде ми е и заради това, че така съм принудена да ги купувам насляпо, без проба.

Инак за качеството и това, което казваш за раздути цени, не знам какво да кажа. Да, и на мен ми се виждат скъпи като за български. Средната им цена е 80 лева, да не говорим, че новите модели са по 90. Така е, може и да са раздути цените, но поне повечето са естествена кожа. Че разните му там съвсем евтини магазини понякога може да случиш, но понякога са просто уникално лоши. За сравнение Ботичели, Тенденз.

# 3
  • Мнения: 4 425
Индиго са Пловдивски,правят имитации на известни марки,много добри имитации от хубави материали и слагат на стелката тяхната емблема  Mr. Green Имат магазин в подлеза на 6 ІХ ама тоя преди Пешеходния мост,като си от там отиди направо да си избереш.  Peace

# 4
  • Мнения: 3 972
Мимозата, много благодаря. При първа възможност ще опитам да ги намеря. В момента не ми изниква в съзнанието кой е точно магазинът, но ще проверя на живо.

Не знаех, че правят имитации на известни марки. Но пък наистина ми прави впечатление - все естествена кожа, много често и хубави, сполучливи модели, удобно ходило. Последното ми е особено важно.

Жалко как никой в Пловдив толкова пък не  е могъл да се наеме да ги продава online, та чак в разни други сайтове се пласират.

# 5
  • Мнения: 4 425
Като вървиш към пешеходния мот и си въ тре в подлеза-о дясно един от последните м-ни прди стълбите-последен и предпоследен.

# 6
  • Мнения: 280
Индиго спорт имат магазин в Пловдив - зад халите се пада Peace

# 7
  • Мнения: 2
brigt -обувките са пълни боклуци, купих си обувки за 70 лв, а все едно си бях купила чехли за 10 лв., ужчасно неудобни, усещаш всички неравности по улицата, и изглеждаха много удобни, с анатомична подметка и т.н, повече не бих си купила от тях

# 8
  • Мнения: 86
Здравейте Simple SmileДа се включа и аз по темата - лично много харесвам обувките от shoes-bg.com, като тази година съм си поръчала 3 чифта, последните от които сандали на Indigo collection. Към момента съм доволна от продуктите, които съм си купувала, както и от отношението на хората от Брайт, които отговарят на всеки мой въпрос по отношение на избраните обувки. Имах късмет и съм уцелвала номера на обувките........а както знаете, при различните производители има известна разлика в номерацията и самите обувки в действителност. Наистина цените са по-сериозни, в сравнение с тези по магазините, но разликата е осезаема - бях си харесала няколко модела на една конкретна българска марка, но в самия магазин бяха много твърди и неудобни. При Брайт разчитам на естествената кожа и специално последните два чифта са ми като пантофки и сега малко съжалявам, че вече не са останали номера от единия, защото мноооооооого трудно си избирам обувки и като ми хареса нещо, с удоволствие бих си поръчала още един чифт от тях - въпрос на възприятия Simple Smile Преди да си купя пролетния модел бях обиколила много магазини за обувки и вече бях готова да направя компромис и с цената, само и само да са ми удобни и да ми харесват, но видях че не се получи. Надявам се и бъдещите ми покупки от там да бъдат толкова сполучливи.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте ,
Да наистина съм един от собствениците и управителите на първият български е магазин за търговия с обувки. Утре мога подробно да Ви отговоря защо обувките на Индиго са по скъпи и по добри от другите които си купувате (за бг обувките) - най вече защото са изработени на 90% с материали от Италия . Да и ще Ви дам телефоните на собствениците с които работим, и кои от Вас вярват, че ако 7000 - 15 0000 клинта се обадят и кажат аз искам този номер или не искам това или онова и ще ви обърнат внимание и ще кажат да ще ви дадем цените като на тези клиенти (търговци ) . "Да взема да звънна да Стивито да ми даде един Макинтош за по 400 долара, просто щот съм намерил номера"  - в кръга на шегата. Но това е за сега  до утре. Утрото били по мъдро от вечерта

# 10
  • Мнения: 3 972
Здравейте, Bright.
Тъй като аз пуснах темата, считам за редно да уточня нещо. Не разбирам защо е тази ирония "Ще ви дам телефоните на собствениците, с които работим, и кои от Вас вярват, че ако 7000 - 15 0000 клиента се обадят и кажат аз искам......". Простете, но аз живея в Пловдив и не намирам за срамно това, че предпочитам ако този производител се намира в града, да се опитам да намеря магазина му тук. Целта не е да изкажа недоволство от услугите на управлявания от Вас интернет магазин. Целта ми е да си спестя излишни разходи за транспорт, да, но това е по-дребното. Същественото, заради което исках да намеря магазин в Пловдив, е да имам възможността да пробвам обувките. Знаете, не е без значение.
За да не съм голословна, ще кажа, че досега през сайта на Bright съм си вземала 2 чифта обувки. Ето модел на Индиго  пак  и още едни на друг производител  пак  Вие, убедена съм, ще ги познаете предполагам като модели.

Причината да пусна тази тема тук е безкрайното ми задоволсство от качеството на модела на Индиго. Красиви, но което е по-важно - и изключително удобни. Последното е изключително от значение за мен, защото макар да не ми се събира много ходене дневно, работата ми е в офис. Сиреч постоянно седнала. Краката ми, макар да не съм пълна, значително отичат. И за мен обувката да е перфектно издържана откъм ходило е най-важното.

Друга причина са вторият чифт. Много си ги харесвах, номерът ми е точен, но се оказа, че леко по-твърдият материал, от който са изработени, някак ми убива на крака. След едно-две слагания денем установих, че от тоя уж малък дискомфорт вечер имам силни болки (опираха ми точно отгоре, където е жилата на крака). Далеч съм от мисълта да коря самия модел. По-скоро явно не пасват на моя крак.

Ето затова обаче е пробването. Не можех да върна обувките, защото на практика от самите тях нямах недоволство. Просто на мен не ми пасваха. А инак струваха почти 90 лева. Знаете ли какво направих с тях после? Понеже така и така стана ясно, че няма да мога да ги нося, ги продадох в Продавалника за... 27 лева. Да, само след 3-4 слагания. Но  Продавалникът не е място където лесно се продават скъпи неща. Реших все пак поне малка част от вложеното да си взема

Ето защо исках да знам за магазин на Индиго в Пловдив. Що се отнася до затворена обувка, аз лично никога повече няма да посмея да купя нещо без мерене. За сандали е лесно. Имам още един подобен горчив опит с купуване набързо. При все, че тогава мерих. Но доста набързо в магазина. Става дума за едни обувки Replay. Добре поне че тях ги улучих с 50% намаление във Fun Point та ги взех за 110 лева вместо на редовната им цена от 220. Пак затворени. Не походих достатъчно с тях в магазина. Разчитах на това, че другите ми Replay са ми много удобни въпреки, че са с височина на токовете по 9-10 см. И пак стана същата история. Продадох и тях в Продавалника. Там слава Богу имах възвращаемост на парите си, понеже малко от малко името говори само за себе си.

Така че не се сърдете. Мотивите ми да попитам тук са както виждате съвсем разбираеми. Аз клиент на Bright ще продължа сигурно да бъда. Най-малкото мисля да се възползвам от отстъпката, която давате за клиенти след втория чифт обувки (около рожден ден мисля имахте 20 %  Thinking)
Що се отнася до моделите на Индиго... Средната цена на моделите им на ток е 80-90 лева. Е, извинявайте, но просто предпочитах да си спестя разходите за пътни със Спийди и да мога да пробвам. Това е. Смятам достаъчно разбираемо.


P.s А някои от нас Стив Джобс знаят кой е, не се притеснявайте. Само че ако технологичният гуру беше създал магазин в града ми, аз пак щях да предпочета да хвърля едно око на Мак-овете му на място преди да се хвърля през глава в покупката.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 09:23 от Stefka.b.k

# 11
  • Мнения: 179
Да, марката е пловдивска. Днес си купих едни сандали от естествена кожа (от магазин, не по интернет) и съм впечатлена най-вече от ходилото - мекичко и естествено Simple Smile) Дано да издържат повече време.

# 12
  • Мнения: 3 972
Ходилата им са безупречни откъм удобство наистина.

Общи условия

Активация на акаунт