Перла: Хубав, по-хубав, най-хубав - Къванч! - Епизод 33

  • 35 227
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Приятно гледане!

Днес ни чака романтичен пикник...и още нещо.


Ние и да ги стягаме,файда много нямаме,но има една мадама на която риболова много и се отдава.Нихан се тя нарича и Мехмет на куката си бавно закича!

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 01:55 от sinq laguna

# 16
  • Мнения: 0

Предположих,че от вълнение ще забравиш да ми вземеш цвете.Ех,Инджи колко си мила с Мехмет!


Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 16:05 от sinq laguna

# 17
# 18
# 19
# 20
# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 3 371
Coma ,   bouquet благодаря , че се грижиш винаги да имаме добре оформена темичка!
Лора ,  Heart Eyes благодаря ти за страхотното заглавие - то ми беше любимото! Peace
Слънчев следобяд , момичета ! Hug

# 24
  • Мнения: 0
Защото те обичам  Нихан!        Защо  обвиняваме Нихан,  че той  се  спука  да  ухажва,  с пълно право  се залепя за него.  Този е луд за връзване,  не знае какво говори, нито какво прави.  Пък ние Нихан та Нихан.  Не е луд този дето изяжда зелника, а този дето го дава.     Като усети колко дълбоки  са  л....та,  аз обичам  Инджи, не мога без нея.  Натяга се на Нихан, после сам се плаши,  бяга  през  глава, спасява се при  Инджи.  

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 3 371
Това снимки от днешната серия ли са ? Тя ми е от любимите , жалко , че я изпуснах ! Sad
Благодаря за снимките !

# 28
  • Мнения: 167
OMG! Мехмет! Защо така, момче, защо така? Нихан, скъпа! Аааа Close

# 29
  • Мнения: 0
Това снимки от днешната серия ли са ? Тя ми е от любимите , жалко , че я изпуснах ! Sad
Благодаря за снимките !


Да,от днес са.Така момичетата които не могат да следят повотренията могат да се подсетят до къде сме стигнали.

На мен ми допада романтиката и всеотдайността които показва Инджи,но пък Мехмет в тези серии,дори това,че е по-хубав и от Аполн сигурно,ме може да смекчи отрицателните емоции,които провокира у мен с абсурните си изцепки спрямо Нихан.

Общи условия

Активация на акаунт