Сполучливи имитации на маркови парфюми

  • 235 679
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 591
Мммда, цветните и по-свежите аромати хич не са ги докарали на трайност. Твоят пак е постижение, че изкарва и два часа  Laughing
А колкото до развитие...хмм... такова няма изобщо при нито един от ароматите (смея да го твърдя защото имам доста богата колекция вече). Докарват много добре базовия аромат на парфюма, но до там. Все пак ако се развиваха като оригинала нямаше да са на тази цена  Simple Smile Въпреки това обаче аз доста си ги харесвам тези, които имам (почти всичките са в ориенталската група и затова са трайни) и редовно познати отбелязват "ааа, ти си с Хипноз" или "Ооо, Армани код" и аз само се хиля тъпо и кимам  Laughing

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 16:15 от Addri

# 271
  • софия
  • Мнения: 25 743
Тук съм, с отзиви за роксан - "златния емпорио" на армани. Миризмата я докарва, но не разбирам как се развива ароматът, просто защото след 2 часа няма никой...  Joy. Ще го изпръскам, не е проблем, и то даже бързичко ще свърши, предвид трайността му.

Аз пък си мислех, че спирам да го усещам  ooooh!, защото ми е толкова любим, че и оригинала след 1 час имам усещане, че не съм се парфюмирала.

# 272
  • София
  • Мнения: 38 859
MooD Alien e sprian ot proizvodstvo! Sad
Pohvalvam vsichki novi aromati na Refan!

# 273
  • София
  • Мнения: 1 591
Аз преди по-малко от месец си купих Мууд Елиън  Rolling Eyes Дали наистина е спрян или пак си дрънкат на изуст тъпите продавачки. Редовно ми се случва като нямат нещо някъде да се опитат да ме убедят, че вече не го произвеждат. Последния път така се опита една патка да ме убеди, че шампоаните Фруктис повече не се внасяли  ooooh!

# 274
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз си го взех миналата седмица.  Thinking Най ми допада Еуфорията на Келвин Клайн.  Heart Eyes Не съм го имала в оригинал, но аромата на Мудчето е страхотен! Получавам постоянно комплименти за парфюма.  Peace

# 275
  • София
  • Мнения: 38 859
Аз си го взех миналата седмица.  Thinking Най ми допада Еуфорията на Келвин Клайн.  Heart Eyes Не съм го имала в оригинал, но аромата на Мудчето е страхотен! Получавам постоянно комплименти за парфюма.  Peace

Ей запалихте ме страшно с тоя Елиън, въпреки че по принцип не съм му фен.
Ще го търся!
Еуфорията не ми харесва и няма хич общо с оригинала обаче.

# 276
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Онзи ден потърсих Ейлиън в Рефан, но и на мен момичето ми каза, че са го спряли. Каза, че всеки ден я питат за този парфюм. Днес пък намерих на Роксан в Шумен. Точно Ейлиън липсваше. Но ще заредят в сряда и ще си го взема задължително. Дали е траен, знаете ли?

# 277
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз си го взех миналата седмица.  Thinking Най ми допада Еуфорията на Келвин Клайн.  Heart Eyes Не съм го имала в оригинал, но аромата на Мудчето е страхотен! Получавам постоянно комплименти за парфюма.  Peace

Ей запалихте ме страшно с тоя Елиън, въпреки че по принцип не съм му фен.
Ще го търся!
Еуфорията не ми харесва и няма хич общо с оригинала обаче.
  Laughing Абе аз отдавна го бях душила този парфюм и ми беше останал спомен за нещо много по-тежко, но може и да се бъркам. Значи няма да си взимам оригинала, а ще си карам с този.  Peace Е трябва да се пръскам през 3-4 часа, ама карай.  Grinning

# 278
  • София
  • Мнения: 10 858
Елиън Муудче си го взех преди няколко дни от любопитство, защото е твърде модерен напоследък. Много е траен, да! Поне на мен ми издържа и след като се изкъпя вечер. Странно, но факт. Иначе нямам представа дали като аромат се доближава до оригинала, но малко ми мяза на "бабешки", "старовремски" аромат. Хем ми харесва, хем не, много особено усещане  Laughing
Но определено е страшно траен.

# 279
  • София
  • Мнения: 38 859
Е той Елиъна си е особен по принцип и е труден за харесване.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Днес бях се напръскала двойно повече, от колкото по принцип слагам от скъпите парфюми и една позната ме усети и ми вика "Ауу, златния Емпорио ..."  Викам: "Да, но за 9 лв...  Joy"
Доволна съм, ще ходя да си накупя и други, ей така да има, не са излишни.  Peace

# 281
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Взех си роксанче днес :    W31 PREMIER JOUR / NINA RICCI - oriental - floral
Имам оригинала - не мога да открия никаква разлика. Сега ще видя трайността.

# 282
  • Мнения: 30
Аз си взех Елиен - муудче от мола на Стамболийски преди 1 седмица, така че там сигурно има от него все още. Много съм доволна, наистина е траен.
Относно по - големите разфасофки , кажете кои са сполучливи: Тренди или Роксан?
Темата е полезна и готина, поздрави Wink

# 283
  • Мнения: 1 167
Аз пък днес си взех  Роксанче- Ноа
И толкова съжалявам. Ужасно безличен аромат, който на всичкото отгоре и бързо заминава.
Тези малките шишенца са толкова неудобни като трябва да търсиш номерче. Сто часа ровех за Инстант и накрая, за да не си отда с празни ръце си взех Ноа  Crossing Arms
Адикта ми  идва много тежък, сега се чудя защо не си взех хипноз. Да ме пита някой. Тая Ноа за нищо не става

# 284
  • Мнения: 1 167
Тази темичка нещо поутихна Thinking

Няма ли някой който да похвали някоя добра имитация??

Хайде да не оставяме тази толкова полезна тема да замре  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт