Сполучливи имитации на маркови парфюми

  • 235 446
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 413
Сполучлива имитация на Gucci - Envy me (розовия) който намери да свирка  Praynig

# 46
  • Мнения: 1 290
Момичета,в сайта има различни шишенца и разфасовки на репликите,при едните 100 мл е 20 лв,при други е 12 лв,има ли разлика в аромата на една и съща имитация?  Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 1 573
Разликата е само в шишенцата май. Номерата на парфюмите са едни и същи за всички разфасовки и в магазина тестерите бяха общи за всички.
Днеска пак пръсках от Вери Ирезистабъл и съм много разочарована. Не знам защо първия път като си сложих на китката ми се стори толкова сполучлив, а сега вече е все едно съвсем друг парфюм  Close Ще си едитна предното мнение където съм изредила това, което имам за да не подведа някого.
От Адикта и Дюна обаче съм много доволна (особено Адикт). След като се ядосах на Живаншито си пръснах веднъж от Адикта и още го надушвам много силно. Че и комплимент отнесох от един познат преди малко, а седях на поне 2 метра от него  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 290
Мерси   bouquet Ще забия и аз един Адикт  Laughing

# 49
  • Мнения: 1
Кристъл, ти Диора от сайта на Рефан ли го взе?

Lirena , взех го от цум (на втория етаж е магазина им), сега си спомням, че на милото бях взела  Bulgari Aqua и KENZO Pour Homme. И двата бяха много сполучливи, но мисля че KENZO-то беше с идея по траен.  Peace

# 50
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Addri, много ме учуди мнението ти за Вери Ирезистабъл. Напръсках се с него и го тествах отново. Явно е до кожа.  Thinking При мен си е силен от началото и края и  не се променя като миризма, а ако се увлека с пръскането се задушавам малко.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте  Simple Smile
В темата за евтините неща се спомена един парфюм - реплика на "Алиен", казва се "Лин янг силвър лайт галактика" (ако не се лъжа). Днес го помирисах в един магазин - нищо общо с оригинала.  Confused
Търся "Мууд", защото видях, че и те имат имитации на "Алиен". Дано са по-сполучливи. Някои от имитациите на "Рефан" са едно към едно с оригинала, но не знам дали имат "Извънземното", ще проверя.
По всичко личи, че ще си продължа с оригинала, колкото и солено да ми излиза. Просто няма друг такъв аромат, имитациите му са  Sick

# 52
  • Мнения: X
И аз днес бях в Скай Сити!!!... Харесах Escada Sexy Graffiti, нямам никаква идея как е оригинала, пък и сигурно е някаква лимитка, но ми миришеше съвсем ясно на някогашните ароматизирани листчета  Embarassed
Обаче нямаше мудче, а много исках да си взема такова мъничко. Но нищо, някой ден пак ще намина и ще си харесам друг  Heart Eyes
Аз си взех такова MOOD, съвсем спонтанно. По принцип не харесвам такива аромати, но този ми действа много еуфорично Blush
Взех си и Apple - NOA Cacharel, харесва ми след първоначалната спиртна нотка, но мъжът ми не го одобрява, сякаш. Нямам представа дали се доближава до оригинала.

# 53
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Търся "Мууд", защото видях, че и те имат имитации на "Алиен". Дано са по-сполучливи. Някои от имитациите на "Рефан" са едно към едно с оригинала, но не знам дали имат "Извънземното", ще проверя.
По всичко личи, че ще си продължа с оригинала, колкото и солено да ми излиза. Просто няма друг такъв аромат, имитациите му са  Sick

рефан нямат елиън - нямат и нищо на герлен - иначе и на мен извънземното ми е любим в момента, та май ще пробвам и мууд, щото  истинския свършва, а за нов няма пари Mr. Green
Булгари жасмин ноар обаче, им се получава, както и Императриче на ДиГ. Бос ориндж на Рефан също става.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 573
Сега като се изкъпах на инат пак си сложих вери ирезистабъл. Ми идеално си мирише  Shocked Не мога да разбера каква е тая работа  Rolling Eyes Дали нещо не се погажда с лосиона ми за тяло  или аз изкукуригвам бавно и сигурно  newsm78

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
някои знае ли в Ямбол да продават някакви имитации на парфюми ( изключвам рефан)
Ако разбереш нещо - да кажеш.
И аз не съм срещала.

# 56
  • Мнения: 5 052
А на l'Occitaine да сте виждали реплики?  Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 38 431
Сполучлива имитация на Gucci - Envy me (розовия) който намери да свирка  Praynig

Галерия пуснаха миналата година много сполучлива имитация - 100мл/ок.10лв.

# 58
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
а пък аз вчера се сдобих с някаква имитация на любимия ми Жадор на Диор на perfect-Similar ...някой чувал ли е за тях? newsm78...надписа е като този на лаковете Перфект...Имах оригиналния парфюм преди три години, може и да съм го позбравила малко, но тази имитация ми е едно към едно с него и е страшно трайна...Пък й зълва ми ме попита пак ли с Диор се пръскам, че много го харесва...За оригинала в момета мога само да си мечтая, затова съм много щастлива от новата си придобивка, харесва ми повече от рефанския Диор Peace...признавам, че в първите 2-3 мин. има още някакъв мирис, но той изчезва след това...
а докато търсех в Гугъл намерих това Laughing : http://74.125.77.132/search?q=cache:xUBjFSlxOeYJ:www.bg-mamma.co … bg&lr=lang_bg
третият пост от долу на горе

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 14:42 от НеПоКоРнА

# 59
  • София
  • Мнения: 1 573
Хахах. А аз каквото и да търся в Гугъл все бг-мама ми излиза  Laughing
Снимай го това парфюмче ако ти е удобно. Стана ми интересно, а не съм го виждала май по магазините. Или просто не съм обърнала внимание. До скоро изобщо не се заглеждах по подобни неща защото бях много предубедена и снобски настроена "оригинал или нищо"

Искам да реабилитирам Муудчето на Вери Ирезисъбъл. Днес съм с него и е идеално. Пръсках се сутринта, още си мирише чудничко. Явно вчера проблемът беше, че нещо не се погажда с новия ми лосион за тяло или с противоалергичния слънцезащитен крем на Юсерин, с който се бях омазала обилно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт