Кой е филмът? 6

  • 20 120
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 186
Голяма зала. Мъже с тъмни костюми и жени с дълги рокли, във всички нюанси на бялото, танцуват по двойки. Само една млада жена е с черна рокля. Камерата ги приближава и можем да видим как лицето й грее:
Тя с усмивка: "Всички жени те гледат."
Той с усмивка: "Не, всички жени теб гледат."

# 706
  • Мнения: 2 653
ХУбава жена ли беше това?

# 707
  • Мнения: 186
Не е Хубава жена, който филм гледах наскоро по ТВ и май нямаше такава сцена или поне с такъв диалог.

# 708
  • Мнения: 2 653
Не е Хубава жена, който филм гледах наскоро по ТВ и май нямаше такава сцена или поне с такъв диалог.

То и аз не си спомням да има, но пък сцената ми е страшно позната и н мога да се сетя от къде е.
НИкой не и беше казал, че трябва да е в бяло.Тя се облече за вечерен прием и реши, че черното е подходящо.Оказа се, че е имало дрес код.

edit:
Coco avant Chanel?

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 23:16 от fiona

# 709
  • Мнения: 186
Ето, оказва се че не съм гледала Хубава жена внимателно. Тогава да уточня за какво питам, то и без това е време за жокер:

Действието се развива в първите години на 20 век.

Младата жена пристига на гости в гоооолямата наследствена къща на един приятел. Той казва на иконома си да я настани в стаята с цветята май беше. Жената влиза в стаята и отново с усмивка, погледът й се плъзга по леглото, завесите, една врата, зад вратата мивка, втора мивка, до тях вана и във ваната е седнала тя с дрехите и шапката...

Това са едни от малкото сцени, където тази жена се усмихва.


Позна, наистина е Коко преди Шанел.

# 710
# 711
  • Мнения: 2 653
Ето, оказва се че не съм гледала Хубава жена внимателно. Тогава да уточня за какво питам, то и без това е време за жокер:
То стана малко объркано в моя предишен пост.
Имах предвид , че по спомен девойката не знаеше, че тази вечер дамите трябва да са в светли тоалети.Но така, както съм го написала, сякаш в Хубава жена има такъв момент.Предположих Хубава жена, защото сякаш момичето беше бедно, а пък нейния кавалер богат- което си е точно така във филма.


Ето  и моята загадка:
Не ви следях известно време и се надявам да не повтарям задаван филм!

Той преследва длъжници.Но съдбата му изигра лоша шега и сега той задлъжнява.

# 712
# 713
  • Мнения: 2 653
Да, това е.
/дали не е задаван вече?/

# 714
  • Мнения: 4 607
Мисля, че не е. Wink

Загадка: Тя разчиства ужасно мръсния му апартамент. Той е под душа. Тя намира книгите му. Влиза при него в банята, разкрещява му се, започва да го удря... Той не знае какво става. Тя си взема чантата и излиза на улицата. Той започва да я гони, поваля я на земята и й казва, че и двамата няма да мръднат от там, докато не му каже какво става! Wink

# 715
  • Мнения: 4 607
Жокер: Изведнъж 2-ма мъже го повалят на земята и започват да му крещят как може да се държи така с жена. Тя се изправя и му казва, че той се е подиграл с нея. Пита го заради Това ли се е държал мило с нея, защо е постъпил така? Казва му, че той знае, че тя умира. Той остава като гръмнат... Peace

# 716
  • Мнения: 502
    Аз не се сещам.
   Да побутна темата, жокерче или нова загадка....

# 717
  • Мнения: 4 607
Пак забравих... Tired
Филмът е "Griffin And Phoenix". Някой да задава. Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 6 210
Хайде нещо лесно от мен, за да държим темата във форма  Laughing.

Той се буди в леглото, но усеща нещо странно... попипва завивките, повдига ги, вижда кръв! Отмята ги - вижда отрязаната глава на скъпия си кон!

# 719
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

http://www.youtube.com/watch?v=QZtyvlzVm7Y&feature=related

Общи условия

Активация на акаунт