Стоматолози- гр. Варна

  • 960 569
  • 2 782
  •   3
Отговори
# 1 155
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Моите мъдреци ги извади д-р Алексиева, но не бяха ретинирани. Тя е хирург. Цени, не мога да кажа, защото тя преценява какво е състоянието му. Работи със ЗК. Има ценоразпис в сайта, за да имаш по-голяма ориентация

Ако не намериш д-р Едрев, ето сайта на д-р Алексиева.

http://aspradent.com/index.php/paketnzok

# 1 156
  • Варна
  • Мнения: 17 965
Eдрев работи в Стоматологията, взема 200-250 лв за операция, не работи със ЗК.
Не знам какво значи ретинирани.

# 1 157
  • Мнения: 1
Расте срещу другите зъби.Не расте на горе ами настрани   Cry А някой да знае къде е първа частна стоматология ?

# 1 158
  • по морето
  • Мнения: 188
Мога да препоръчам.... всички стоматолози на Варна,
събрани накуп и оценени от собствените си пациенти -
били те доволни или скандално недоволни  Laughing
Ще ги откриете тук


Много полезен списък. Моя зъболекар го има с 1 положителен отзив.  Laughing

Моята зъболекарка изобщо още не фигурира!  Laughing
Но смятам да я впиша или да я информирам за наличието на сайта, за да го стори сама.
Мисля, че има смисъл от подобни каталози с услуги. А здравните са особено важни.
Трябва да се знае кои са надеждните  лекари и при кои по-добре да не стъпваме, освен ако не желаем да си тръгнем по-болни. И по-бедни.


И моя го няма, интересно... от доста време ми е зъболекар, беше в клиниката на д-р Чаушев преди години, през 2003г. си отвори собствен кабинет.
http://www.dr-peshev.com/index-en.html

# 1 159
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Първа частна стоматология е на ул. Ген. Колев 8, пада се зад Рощок.

# 1 160
  • по морето
  • Мнения: 188
http://www.bgmaps.com/map/varna
До горското, от години не съм ходил там, имаха рентген, 24часа спешен, какво ли е в момента?

# 1 161
  • Мнения: 4 370
Някой има ли отзиви за Златев?

# 1 162
  • Мнения: 1
Мерси много утре ще отида до адреса Simple Smile

# 1 163
  • Мнения: 81
Препоръчвам горещо д-р Николай Мирчев от клиниката на д-р Чаушев!

# 1 164
  • Мнения: 11 738
Аз май бях питала, но не си спомням. Как се преценява, че един мъдрец трябва да се оперира срещу 250 лв, вместо да се извади с клещите за 30 лв?
Питам, понеже през годините съм извадила два мъдреца, като единия се счупи и стана на сол и по спешност ми извадиха останалия корен с живите нерви срещу малко повече от 20 лв. Докторът ми сложи упойка и с едно подобно на отвертка и с резба, буквално завинти инструмента в корена и го извади с едно движение. А другият мъдрец се счупи наполовина и изваждането ми струваше пак някъде 20 лв при хирург.
Та, имам си два мъдреца и то пломбирани (тези които ми извадиха преди години бяха също с по една пломбичка), но искам да съм подготвена и затова питам, кое определя дали ще се оперира или ще се извади с клещите?  Simple Smile

И забравих да спомена, че единия мъдрец преди 2-3 години го лекувах отново. Махнаха старата пломба, лекува го стоматологът и е пломбиран. Каза ми да избирам, да го извади срещу 30 лв или да го лекуваме и аз избрах второто. Сега си е пломбиран зъб.

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 18:07 от Merelenda

# 1 165
  • Варна
  • Мнения: 17 965
С операция се вадят неизрастнали мъдреци, още докато са във венеца. Иначе се вадят като обикновен зъб, без операция.

# 1 166
  • Мнения: 11 738
С операция се вадят неизрастнали мъдреци, още докато са във венеца. Иначе се вадят като обикновен зъб, без операция.
Hug Значи да съм спокойна.

# 1 167
  • Мнения: 781
Аз май бях питала, но не си спомням. Как се преценява, че един мъдрец трябва да се оперира срещу 250 лв, вместо да се извади с клещите за 30 лв?
Оперират се най-вече ретинирали мъдреци, иначе казано такива , които растат срещу другите зъби и няма да пробият над венеца. Няма просто как да се извадят с клещи  Laughing
Много е гадно, аз извадих един вече  Tired Другите 3 като гледам , не са тръгнали да растат нормално, та може и тях така, ако се активират да растат и те  ooooh!

# 1 168
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Някой скоро да е ходил при д-р Бозуков.От няколко дни се опитвам да се свържа него и не успявам.И на СМС не отговори, а друг път връща....
Да няма нов телефон?
Или ако някой знае как му е графика сега?

# 1 169
  • Варна
  • Мнения: 2 097
mmilityy, последно водих големия миналата сряда. Графикът на доктора беше доста пълен. Днес малкият ми син има час, утре баткото. Разбрах, че доктор Бозуков ще е в отпуск цялата друга седмица, до 7. 4. Няма да го водя аз днес, но ако искаш пиши ЛС, ще опитам да съдействам за час.

Общи условия

Активация на акаунт