Стоматолози- гр. Варна

  • 971 164
  • 2 791
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 2
Здравейте, много моля някой ако е ходил или има мнения за клиника " Дойчинови и партньори " да сподели как са от към отношение, работят ли по здравна каса и как са им цените ?
Благодаря предварително!

# 2 701
  • Мнения: 3
Здравейте! Препоръчайте ми дентална клиника или зъболекар, който извършва присаждане на венци, както и специалист в поставянето на имплант.

Също така имате ли мнение относно работата на Дентално Студио Smile Time и по-конкретно д-р Ненков?

Благодаря! ❤️

# 2 702
  • Мнения: 58
Здравейте! Моля препоръчайте добра клиника или стоматолог за травма на зъби при дете, ще ни трябва адекватно лечение, зъбките са постоянни

# 2 703
  • Мнения: 7
Здравейте,

Имам сериозни проблеми с зъбите, трябва ми ортодонтия с импланти и т.н. ... накратко случая ми е над средното ниво по сложност и трябват много добри специалисти. Ходих при доктор Стефанова и много ми допадна, тя от своя страна ме насочи към Пресиян Кръстев с когото работи, но все още не съм ходил. Сега погледнх сайта ...... това истина ли е ?

https://krastev.clinic/wp-content/uploads/2023/08/ceni-2023.pdf

Да не сме станали Швейцария без да забележа по заплатите, улиците, здравеопазването, образованието и т.н.... 50 лв. да те науча да си миеш зъбите с ел. четка .....

Може ли контакт на добър екип лекари за такива манипулации .... предполагам ортодонт и имплантолог трябва да изготвят заедно план за деиствие, къде и как ще се поставят импланти, после съобразно тях какви брекети ще се слагат и т.н. и т.н.

Благодаря ви.

Последна редакция: пн, 04 сеп 2023, 15:45 от GKostadinov2023

# 2 704
  • Мнения: 697
Здравейте,

Имам сериозни проблеми с зъбите, трябва ми ортодонтия с импланти и т.н. ... накратко случая ми е над средното ниво по сложност и трябват много добри специалисти. Ходих при доктор Стефанова и много ми допадна, тя от своя страна ме насочи към Пресиян Кръстев с когото работи, но все още не съм ходил. Сега погледнх сайта ...... това истина ли е ?

https://krastev.clinic/wp-content/uploads/2023/08/ceni-2023.pdf

Да не сме станали Швейцария без да забележа по заплатите, улиците, здравеопазването, образованието и т.н.... 50 лв. да те науча да си миеш зъбите с ел. четка .....

Може ли контакт на добър екип лекари за такива манипулации .... предполагам ортодонт и имплантолог трябва да изготвят заедно план за деиствие, къде и как ще се поставят импланти, после съобразно тях какви брекети ще се слагат и т.н. и т.н.

Благодаря ви.

Препоръчвам д-р Герова . За мен направи чудеса и сега се гордея с усмивката си .

# 2 705
  • Мнения: 335
Може ли координати на др Герова?

Бихте ли споделили какъв проблем разреши др Герова?
Моля да споделите, ако е удобно, какъв е проблемът,който налага импланти?

# 2 706
  • Мнения: 427
Бутни единия, блъсни другия.
Как ли пък не 200 лв. за преглед при кръстев (нарочно с малки букви). До оня ден беше 150 лв. Повечето хора бачкат близо седмица за тия 200 лв. Наистина ли някой ще отиде и ще му ги даде на тоя за няколко минути преглед?
Да не подмятам и Герова ама успех и при нея. Не е нещо по-различно от останалите парадонтолози из града. Вдигаща рамене и незнаеща, можела да ме лекува ама като не можела да постави диагноза предпочитала да ме остави с болките, възпаленията и подуванията. Иначе като влезеш вътре в клиниката е голям лукс - като в спа център, а то дентална клиника. Луда работа.
Аман от шарлатани-психопати.

# 2 707
  • Мнения: 697
Споделям мнението от последния пост.
Ние също не сме доволни от денталната клиника, всичко е само един лукс,много приказки, некачествено лечение и високи цени.

# 2 708
  • Мнения: 7
Окей, но какво правим в случая ?

Какво мислите за д-р Едрев и д-р Едрева, мога ли да им се доверя за такива сериозни неща ? В кооперация с ортодонт с който работят предполагам.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2023, 16:13 от GKostadinov2023

# 2 709
  • Мнения: 427
Аз лично имам лоши впечатления от Едрев, даже не знам дали практикува повече, може би само при жена си. Но е нехаещ и съветите му за кислородната вода са неуместни в повечето случаи.
За Едрева само разбрах как прави пломбите на един приятел - не ги полирала нарочно. Само това ми говори лошо за нейната практика, от там нататък не мога да коментирам повече.
Но както винаги казвам, въпреки всичко, тези зъболекари може да се окажат точно най-добрият избор за вас. Всичко върви индивидуално.

# 2 710
  • Мнения: 2 095
Аз ходих миналата пролет при него в колежа. Работи си. Не бях доволна ама бях за мнение нищо не ми е правил.

# 2 711
  • Мнения: 697


Това е номера на д-р Герова. Аз се лутах години наред , изхарчих пари за 100 апартамента и бях на косъм да останабез зъби . Д-р Герова, ми върна усмивката и самочувствието.
Изключително доволна съм от работата и.

# 2 712
  • Мнения: 427
Интересно впечатление ми прави, че обажданията са само входящи.

# 2 713
  • Мнения: 697
Да , защото аз и пиша във Вайбър , а тя ми звъни когато приключи с пациентите си . Ако искате да ви пратя целия ни разговор ???

# 2 714
  • Мнения: 427
Ми че що не
Тя по принцип не си вдига телефона, или изключва докато звъниш, но обаждания да връща - не.

Общи условия

Активация на акаунт