Стоматолози- гр. Варна

  • 959 799
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да споделя и аз. Относно д-р Едрев виждам, че има много хвалебствия....ОК, разбира се, че има доволни и недоволни пациенти, а аз съм един недоволните. Наложи ми се вадене на мъдреци и съответно това беше най-кадърния хирург, от който всички бяха доволни...Да, но д-р Едрев успя да ми засегне нерва от лявата страна на долната челюст и поради тази причина цялата ми лява част тръпне. Ако нервът беше прекъснат изцяло - нямаше да имам чувствителност....

Не си само ти недоволна. Преди две седмици приятелка беше при него за вадене на мъдрец. Два часа отне ваденето, но не това е проблема. Не е и проблема че операцията била супер болезнена въпреки упойката и доплащането за екстрата анестезиолог  от 80 лв. Проблема е че операцията се инфектира а тя повече от седмица по никакъв начин не можа да се вреди при него за контролен преглед и умираше от болки. Накрая успя, но изписаното лечение беше жабурене с кислородна вода, което се оказа абсолютно неефективно и сега пак не може да се вреди при него, въпреки че по телефоните му 100 пъти каза че я боли, не може да спи и има инфекция.

# 406
  • Мнения: 6
Да споделя за д-р Евелина Малчева - стоматолог . Направи ми пломба след като видя  снимка на зъба която падна на вторият ден. Това не е всичко след като ми пломбира зъба и казах че е черен тоест според мен не го беше почистила добре е хайде каза 8 лева това е. Медицинската и сестра е супер пародия яде баница пред пациентите докато им ровят из устата. След това да се похваля посетих д-р Александър Матев намира се срещу Гео Милев медицински комплекс Младост  кабинет 419
Хиляди благодарности той спаси два мои зъба който бяха увредени от самозванката Евелина Малчева.

# 407
  • Мнения: 3 410
Що се отнася до лицевочелюстен хирург, винаги ходя при д-р Снежана Калева, жена с голям опит, за мен най-важното е че нито един път не съм усетила болка, нямала съм никакви усложнения. Възстановявнето ми винаги е било лесно и бързо.

# 408
  • Мнения: 2
Доктор Едрева работи ли със Здравната каса?

# 409
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
не

# 410
  • Мнения: 13
Преди около година след поредната грешка на моя зъболекар реших да го сменя.Бях чувала за д-р И.Василев много хубави неща и отидох.Часовете са малко в недостиг,почаках си но си заслужаваше.Повече при друг не стъпвам. Peace
Не работи по здравна каса,но си заслужи всеки един лев.

# 411
  • Мнения: 0
искам да изкажа своята най-голяма благодарност на екипа на клиниката на д-р Даниела Кунева!  те са виртуози! претърпях инцидент с колело при което счупих преден зъб,представяте си какво е за психиката на една жена! благодарение на тяхното "изкуство" така бих го нарекла и помен няма от физическата и психична травма! изключителни професионалисти,по системата бондиг ми изваяха зъба и върнах усмивката си,освен това така ми избелиха зъбите,че дори като бебе може би съм нямала такива бели сладки зъбки! благодаря на д-р Андонова която направи реставрацията ,толкова млада и лъчезарна ,пожелавам и много късмет и все така да радва хора с проблеми които и се доверяват има защо! и въобще не е вярно ,че цените са неразумни работят с здравната каса ,един ресторант струва повече от една красива усмивка и здрав зъб!горещо препоръчвам тази клиника! всъщност аз се доверих на интернет и отидох там!

# 412
  • Мнения: 63
искам да изкажа своята най-голяма благодарност на екипа на клиниката на д-р Даниела Кунева!  те са виртуози! претърпях инцидент с колело при което счупих преден зъб,представяте си какво е за психиката на една жена! благодарение на тяхното "изкуство" така бих го нарекла и помен няма от физическата и психична травма! изключителни професионалисти,по системата бондиг ми изваяха зъба и върнах усмивката си,освен това така ми избелиха зъбите,че дори като бебе може би съм нямала такива бели сладки зъбки! благодаря на д-р Андонова която направи реставрацията ,толкова млада и лъчезарна ,пожелавам и много късмет и все така да радва хора с проблеми които и се доверяват има защо! и въобще не е вярно ,че цените са неразумни работят с здравната каса ,един ресторант струва повече от една красива усмивка и здрав зъб!горещо препоръчвам тази клиника! всъщност аз се доверих на интернет и отидох там!
Преди година и половина си правих зъб при тях. Лечение на пулпит и изграждане на зъба ми струваше - 500 лева. Вчера същия този зъб ми се сцепи на 2 части. В момента разглеждам темата и се чудя при кого да отида, но със сигурност вече няма да стъпя в клиниката на Кунева. Там е адски скъпо и некачествено!

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 13:44 от rusalka_vn

# 413
  • Мнения: 251
Много съм доволна от д-р Милан Костов.Работи в Аксаково.Препоръчвам!!!!

# 414
  • Мнения: 274
искам да изкажа своята най-голяма благодарност на екипа на клиниката на д-р Даниела Кунева!  те са виртуози! претърпях инцидент с колело при което счупих преден зъб,представяте си какво е за психиката на една жена! благодарение на тяхното "изкуство" така бих го нарекла и помен няма от физическата и психична травма! изключителни професионалисти,по системата бондиг ми изваяха зъба и върнах усмивката си,освен това така ми избелиха зъбите,че дори като бебе може би съм нямала такива бели сладки зъбки! благодаря на д-р Андонова която направи реставрацията ,толкова млада и лъчезарна ,пожелавам и много късмет и все така да радва хора с проблеми които и се доверяват има защо! и въобще не е вярно ,че цените са неразумни работят с здравната каса ,един ресторант струва повече от една красива усмивка и здрав зъб!горещо препоръчвам тази клиника! всъщност аз се доверих на интернет и отидох там!

Е, все пак сме се регистрирали специално да похвалим клиниката. Очеизваден е мотива.
Като видя такъв пост от новорегистрирали се си казвам- ЗАПОМНИ ТОВА МЯСТО И НЕ ХОДИ НИКОГА ТАМ!

# 415
  • Мнения: 53
E аз пък за д-р Едрева да кажа. Страшно груба и неучтива жена. Помолих я само да ми види един мъдрец дали може да го лекува, а тя още по телефона каза мъдреци не лекувам, а вадя. Що за доктори. А имам толкова зъби още за пломби. Просто тия хора си бягат от хляба.
Някой имали отзиви за Александър Матев в Младост??

# 416
  • Варна
  • Мнения: 615
E аз пък за д-р Едрева да кажа. Страшно груба и неучтива жена. Помолих я само да ми види един мъдрец дали може да го лекува, а тя още по телефона каза мъдреци не лекувам, а вадя. Що за доктори. А имам толкова зъби още за пломби. Просто тия хора си бягат от хляба.
Някой имали отзиви за Александър Матев в Младост??
на тази страница най-горе има положително мнение за него, разпитвах и момичето на лични за него, но още не съм го посещавала

# 417
  • Мнения: 13 512
Доктор Едрева работи ли със Здравната каса?
Няма нужда да крещиш. пиш си нормално. Ако някой знае- ще ти огтговори

# 418
  • Мнения: 0
Не ходете при доктор Даковски в гръцката махала. Взе ми сума ти пари, а сега трябва да си хлърля моста на боклука и да давам пари за нов.Отдолу не ми е лекувал зъба изобщо,само го е запълнил и то не както трябва и ми е сложил щифт накриво и не в канала на зъба.И освен това не дава касов бон.Дадох му сума ти пари навятъра без никакъв документ.

# 419
  • Мнения: 2 590
Някой спомена фобия от зъболекари. Е моята е тежка фобия. Преди 10 години влязох в един зъболекарски кабинет със силни болки и невъзможност да се храня от дни. Благодаря на д-р Григорий Дамянов, че ми помогна да преодолея страхът си (донякъде). Кабинетът му е в Аспарухово и въпреки, че вече ми е много далеч, не се отказвам от него Heart Eyes
Ех моя доктор от край време. Heart Eyes Още от малка ходя при него.
Отдавна обаче не съм го посещавала и май ще трябва съвсем скоро да го направя.
Случайно да знаете до колко му е работното време?

Общи условия

Активация на акаунт