Стоматолози- гр. Варна

  • 959 604
  • 2 781
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър зъболекар в района на Чаталджа, с по-нормални цени?
Д-р Кючуков

# 1 216
  • Мнения: 601
Момичета д-р Бозуков работли ли с касата. Писах ми СМС вчера но още не ми е отговорил. Да не би да е в отпуск.

# 1 217
  • Мнения: 9
До Ognian Mikov

Препоръчвам Ви д-р Нева Читалова!

# 1 218
  • Мнения: 142
Привет, искрено ви моля за отговор и помощ ...имам супер лоши попъдения на зъболекари във Варнаа ми се налага да си поставям коронка...моля ви за идея къде да отида,където зъболекаря си разбира от работата и няма да ми издере кожата с високи цени.
Благодаря предварително
  bouquet

# 1 219
  • Мнения: 824
От 4 години посещаваме клиниката на др.Кунева. Много съм доволна!

# 1 220
  • Мнения: 3
От 4 години посещаваме клиниката на др.Кунева. Много съм доволна!
Не знам за др Кунева, но мога да ви посъветвам никога ама никога да не сядате при др Шайкова.Работи грубо и недодялано ,не ти обръща нужното внимание т.к. е заета да говори по телефона, да обикаля от кабинет в кабинет, да те мести от стол на стол, да урежда ремонти с майстори, да врещи и крещи на персонала(горките с какво ли са го заслужили) и тн....Да не говорим за заплащане-неописуема алчност и долно сметкаджийство, стоматологичното и лечение се е превърнало в грозен бизнес, скъпо струващо и безмислено  лечение (на мой и без това безнадежден зъб).Да не говорим, че се опитва да пробутва некомпетентната си и некадърна  дъщеря да се учи(уж под неин контрол) на пациенти които си плащат и то доста.Всичките тези            
впечатления са събрани от 2 посещения, не искам да си помислям ако трябваше да ходя още.  Не мога да кажа нищо за другите двама лекари - изглеждаха ми спокойни и надеждни,но бях седнала при др.Шайкова  по препоръка за което СЪЖАЛЯВАМ!!!

# 1 221
  • Мнения: 420
От 4 години посещаваме клиниката на др.Кунева. Много съм доволна!
Здравей, кабинетът на др.Кунева на ул.Поп Харитон ли се намира още? Работи ли със здравна каса и цените нормални ли са?  Ако искам да мина по здравна каса трябва ли да си нося нещо?

# 1 222
  • Варна
  • Мнения: 948
Здравейте,
някой може ли да ми препоръча читав стоматолог, който да не дере кожи и да работи с ръкавици?

# 1 223
  • Мнения: 2
Здравейте,
някой може ли да ми препоръча читав стоматолог, който да не дере кожи и да работи с ръкавици?

Препоръчвам ти д-р Динев. Кабинетът е нов, много чист, работи се с ръкавици и маска на уста.....и останах доволна от работата му!

# 1 224
  • Варна
  • Мнения: 948
Здравейте,
някой може ли да ми препоръча читав стоматолог, който да не дере кожи и да работи с ръкавици?

Препоръчвам ти д-р Динев. Кабинетът е нов, много чист, работи се с ръкавици и маска на уста.....и останах доволна от работата му!
Благодаря много, а би ли споделила адреса на който практикува?
Сетих се и още нещо - тъй като на дърти години реших, че искам да си изправя малко зъбките, а нямам финансова възможност да си поставя брекети, знаете ли някой стоматолог, който ще се навие за шини?

# 1 225
  • Мнения: 2
Адресът мисля, че беше Балчик 1, но не съм сигурна, не е в мен картончето......но телефонът е 052/91 30 31 и 0897 035329, добре че ги имам в телефона Grinning като се обадиш питай за адреса да не съм сбъркала.

# 1 226
  • Мнения: 9 569
Можете ли да ми препоръчате добър стоматолог,който да работи в МЦ Младост или някъде наблизо?

# 1 227
  • Мнения: 1
Друг добър зъболекар,ама не е в райиона е д-р Геновева Балчева, тя също е прекрасен специалист и не съм се регистрирал за да хваля който и да е, регистрирах се по съвсем друга причина, просто прочетох коментара на овчицата и си позволих и аз да коментирам,тъй,като аз съм лекар и държа на качественото обслужване от колегите зъболекари,както и от лекари,за това ви дадох мнението си, защото и аз съм я посещавал не веднъж,но явно мнителността на българина си остава,така, че ... избора си е ваш.Лек ден ви пожелавам.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 11:35 от Nasko_898989

# 1 228
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Peace
По този повод да споделя,че преди няколко дена отново бяхме в чуденка къде и при кой стоматолог (за мъжа ми).Сетих се за препоръчания в темата д-р Светослав Гроздев,който работи в МЦ Младост.ММ се обади за час (беше четвъртък или петък),като питаше за следващата седмица.Отговорът беше,че цялата седмица е свободна,когато искал Rolling EyesММ съответно си записа час ,но в последствие се отказа.Не му се стори нормално(а и на мен),уж добър специалист,а всичко да му е свободно..Всички знаем колко е заета програмата на един добър лекар.В рамките на нормалното е да има свободен час след 2-3-4 седмици.Разбирам да пропадне някакъв час и за това да се освободи ,но в другия случай..При ММ става въпрос за зъб,който е в доста лошо състояние и няма място за експерименти.
За това моля,ако има някой,който наистина е доволен от даден стоматолог,да сподели  Praynig
Искам да е внимателен,да работи с добър зъботехник и по възможност по ЗК.
Предварително благодаря,ако има някоя добра душа да сподели  Party Hug

# 1 229
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Виж ми постовете назад по страниците за моята стоматоложка.
Има линк към сайта й, както и ценоразпис. Работи с Фиадента, които ги спрягат за най-добрите. Имам направени от тях коронки. За сега не съм имала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт