Стоматолози- гр. Варна

  • 960 068
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, моля спри с д-р Алексиева. Само на последната страница 3 поста са твои с препоръка за нея. Мисля, че който реши ще ѝ се обади. Била съм неин пациент и не бих повторила поради ред причини.

Питаш за препоръка и после се зъбиш??
Окей, ходи където си искаш.
На мен не ми пречи дали е високомерна или още нещо, важното да е добър специалист. А не някоя дето да ми се мазни и да ме претупа.
Изборът си е изцяло ваш!

И, между другото, научих за нея точно от този форум!

# 2 401
  • Мнения: X
Не се зъбя, използвала съм спокоен тон и думата "моля". Нямам нищо против теб, но наистина, отвори последната страница и виж колко пъти си я препоръчала. Започва да прилича на платена реклама, въпреки че съм сигурна, че не е.
И аз знам за много неща от форума и съм благодарна за всичко, което се споделя като опит. Но едното и другото няма нямат нищо общо.

# 2 402
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не помня къде какво съм писала, поне още в няколко подобни "стоматологични" теми пиша. Не си чета старите мнения, за да знам какво съм препоръчала. Де да бях на % при нея, щях да го взема не в пари, а в услуги. Joy

# 2 403
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не се зъбя, използвала съм спокоен тон и думата "моля". Нямам нищо против теб, но наистина, отвори последната страница и виж колко пъти си я препоръчала.

Понеже темата пак ми излиза поради нови отговори, направих си труда да се върна 10 страници назад и никъде не открих сто препоръки за д-р Алексиева.
Още повече, че жената беше в майчинство и няма как да я препоръчвам, защото просто не работеше.
Така че си е баш лично заяждане. Rolling Eyes

# 2 404
  • Мнения: 94
здравейте, как вървят цените на д-р Градинаров, може ли да споделите.

# 2 405
  • Мнения: 2
Не съм доволна от "дентална клиника д-р Чаушев". Зъбните техници, с които работят, са бездарни. Брат ми си направи две циркониеви коронки за 1200 лв. И двете коронки са с различен цвят, а най-шокиращото е, че бяха равни - нямаха анатомията на зъб. Осем пъти ги връщаха на техника и пак не оправиха цвета и не приличаха на зъби. Накрая зъболекарят Д-р Ибишев направи с машинката някакви вдлъбнати процепи, за да прилича на зъб. Не знам дали това е правилно, дали не е нарушена целостта на короната, дали не се е напукала...

А относно моят злочест опит с "клиника д-р Чаушев" и в частност д-р Ибишев:

Д-р Селим Ибишев - невъзпитан, некомпетентен, изключително груб и невнимателен. Направи ми пломба. След два месеца изпитах силна болка. Посетих друг зъболекар и се оказа, че при поставянето на пломбата, кариесът не е бил добре почистен, образувал се е вторичен кариес, който е достигнал до нерва. Дупката беше толкова голяма, че не остана зъб и трябваше да се сложи коронка. Отговорно заявявам (защото знам от бивши служители), че тук се използват пломби с изтекъл срок на годност. Д-р Селим Ибишев няма лекарска етика и съвест.

# 2 406
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Не съм доволна от "дентална клиника д-р Чаушев". Зъбните техници, с които работят, са бездарни. Брат ми си направи две циркониеви коронки за 1200 лв. И двете коронки са с различен цвят, а най-шокиращото е, че бяха равни - нямаха анатомията на зъб. Осем пъти ги връщаха на техника и пак не оправиха цвета и не приличаха на зъби. Накрая зъболекарят Д-р Ибишев направи с машинката някакви вдлъбнати процепи, за да прилича на зъб. Не з...........
Това сега ли се случва, или е от преди години? . Имам предвид недоволството от зъбните техници.

# 2 407
  • Мнения: 2
Не съм доволна от "дентална клиника д-р Чаушев". Зъбните техници, с които работят, са бездарни. Брат ми си направи две циркониеви коронки за 1200 лв. И двете коронки са с различен цвят, а най-шокиращото е, че бяха равни - нямаха анатомията на зъб. Осем пъти ги връщаха на техника и пак не оправиха цвета и не приличаха на зъби. Накрая зъболекарят Д-р Ибишев направи с машинката някакви вдлъбнати процепи, за да прилича на зъб. Не з...........
Това сега ли се случва, или е от преди години? . Имам предвид недоволството от зъбните техници.
Това се случи в рамките на юни-юли месец 2020.

# 2 408
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Писах, писах и изтрих погрешка. Затова по-накратко. Отново ще похваля д-р Борис Шопов. След травматично вадене на зъб по спешност в друга клиника (събота), имах болки и възпаление и пак той ме излекува. Цяла седмица, всеки ден намираше начин да ме приеме за кратко между часовете. Професионалист и много любезен. И със страхотно чувство за хумор. В клиниката - чистота, хубава техника в т.ч. за разни снимки и учтиви професионалисти.

# 2 409
  • Варна
  • Мнения: 451
Може би само за върха на корена е ставало дума да се махне - т.нар.апикална остеотомия.

При хемисекцио-махане на един корен, се маха и половината коронка на зъба над него.

Ставаше дума да се изреже малка част от върха на корена с кистата, всичко това да се отстрани и да си ходя по живо, по здраво. Нищо от това не е свършено. Корена си е там, има просветляване по снимките и смятам че или и кистата си е там, или вече се получава някакво много грозно възпаление, което не обхваща вече само корените

Можете ли да качите снимката/ите, за да ги видя?
Благодаря оредварително

# 2 410
  • Мнения: 386
Някой има ли координати на д-р Цолова / преди е работила в Дентална Прайм/?

# 2 411
  • Мнения: 1 326
Включвам се и аз набързо да изкажа мнение. Преди по-малко от месец вадих мъдрец при д-р Шопов. Страхотно отношение, стана много бързо и без никакви проблеми. Персоналът в клиниката е много любезен.

# 2 412
  • Мнения: 21
Здравейте да попитам за отзиви относно Дентална практика "Дойчинови и партньори " гр. Варна

# 2 413
  • Мнения: X
Имам киста на венеца между два горни зъба, някой знае ли къде във Варна може да се отстрани?

# 2 414
  • Мнения: 15 356
Имам киста на венеца между два горни зъба, някой знае ли къде във Варна може да се отстрани?
Д-р Перейра ми отстрани киста в синусите,много е добър и го препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт