Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Стоматолози- гр. Варна

• 820 251
  • 2 418
  •   3
Отговори
# 2 415
  • Варна
Няколко поста по-горе съм писала кой е най-добрият хирург според мен - д-р Б. Шопов. Преди ок.4 години ми вади горен зъб с киста. Моята, за късмет не беше стигнала до синуса.

# 2 416
Здравейте,някой да има мнение за SmileArt? Или някого да препоръчате,по-конкретно за фасети,коронки или бондиг на предни зъби.

# 2 417
Имам един въпрос който ме интересува по разни причини, който не е съвсем за тук, не виждам подходяща тема, но и не е оправдано да отварям нова.
Принципно лекарската професия е за цял живот, стига лекаря да е здрав може да работи и на 65, и на 70 години, и на 80, дори и повече. Въпроса е, че има специалности които не позволяват или поне при които намаляват пациентите след една определена възраст на лекаря. Не бих имала проблем да отида примерно при невролог на 75, обаче при зъболекар не бих ако ще и баща да ми е.
Въпроса не е в компетентността на зъболекаря, а че вече в тази възраст настъпват неизбежни дегенеративни промени при всеки един човек, проблеми със зрението, с реакциите нервно-ставно дегенеративни и др.

Някой може да се по дразни от въпроса ми, но нямам лоши или дискриминационни помисли, както казах интересува ме по разни причини. Ако някой има наблюдения и желание да сподели, впечатления от стоматологична практика при лекари над 65 години, до кога е активната работа или изобщо спират ли да работят и на каква възраст?

# 2 418
  • Варна
Здравейте,някой да има мнение за SmileArt? Или някого да препоръчате,по-конкретно за фасети,коронки или бондиг на предни зъби.
Синът ми е пациент на доктор Мила Стоянова. Носи шини, сега апаратче, с което спи. На 12 години е.
Нямам база за сравнение с други ортодонти, защото като започнахме лечението, не съм го водила за второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт