Стоматолози- гр. Варна

  • 961 972
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 2 610
  • Мнения: 73
Здравейте! Моля, препоръчайте ми добър зъболекар за изграждане на счупен, преден постоянен зъб на дете на 11 години! Ще бъда благодарна, ако някой сподели от личен опит. Има ли някой изграждал с бондинг, трайна ли е процедурата и наистина ли не си   личи?
[/quote]


Smileart в Чайка. Имат и сайт.
[/quote]. Не бих препоръчала Аврамов, особено за дете.

# 2 611
  • Мнения: 1
Здравейте, Моля споделете мнение за д-р Ивайло Василев. Мисля кабинета му се намира на ул. Ангел Кънчев 24. Благодаря предварително!

# 2 612
  • Мнения: 38
Здравейте! Някой има ли впечатления от Златеви, Вл.Варненчик 110?

# 2 613
  • Мнения: 22
Моля за мнения за айдент в Чайка. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели с какви впечатления е!

# 2 614
  • Мнения: 385
Здравейте! Бихте ли ми споделили добър стоматолог за циркониева коронка и кариес. А какво мислите за Булдент, д-р Ирина Кулова, Дентал Чайка, д-р Ивета Катрева, д-р Мирослав Атанасов? Колкото повече чета, повече се обърквам, а имам СПЕШНА нужда от стоматолог. Предвид стари и неприятни случки с “добри стоматолози”  сега съм много скептично настроена и не зная на кого мога да се доверя, че да се грижи така за зъбите ми, все едно са неговите. Благодаря Ви, предварително!

# 2 615
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Момичета, как се свързвате с д-р Шопов? Днес звъня цял ден на тел. 0888306781 и не мога да се свържа с него. Взех номера от нет-а, дали е актуален или пък има друг номер за записване на часове?

# 2 616
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Момичета, как се свързвате с д-р Шопов? Днес звъня цял ден на тел. 0888306781 и не мога да се свържа с него. Взех номера от нет-а, дали е актуален или пък има друг номер за записване на часове?
На този номер съм се свързвала, сега ще. Но повечето дни работят от 12 30 до 19. Ето линк: https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tFP1zc0Kkwrjzc0TTZgtFI … e-mobile&ie=UTF-8

# 2 617
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да, видях работното им време, звънях цял следобяд. Само два пъти ми даде заето, а в останалите пъти никой не отговаряше. Писах и на вайбър дори.
Благодаря все пак, утре ще продължавам с опитите.

# 2 618
  • Мнения: 1 407
Момичета, искам да си направя кабинетно избелване. Жълти и много чувствителни са ми зъбите.
Къде можете да препоръчате?

# 2 619
  • Мнения: 1 542
Трябва ми адреса на кабинета на Д-р Искра Цанова-ортодонт. Някъде в Чайка е, в нета ми излиза адрес за улица Иван Аксаков, но е старият кабинет.

# 2 620
  • Мнения: 615
Някой може ли да ми каже каква е цената за преглед при Доц. Д-р Папанчев?

# 2 621
  • Мнения: 68 950
Д-р Венелинов..цена за кореново лечение ..някой може ли да ме ориентира?

Да предложите и друг за релечение на корени под паднала коронка?

Благодаря..

# 2 622
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 454
Преди 5-6години позната се лекуваше при него и я попитах: за кореново на 3-4 зъба, един онлей, една коронка платих около 13 000лева.

# 2 623
  • Мнения: 423
13к?!
Преди 10 години за кореново лечение с онлей било към 1500-2000 на моята най-добра приятелка. Много добра работа докато онлея не се счупил... Unamused
Сега колко практикува е отделен въпрос. Повече ходи по обучения и т.н.
Само че каква файда като не можел да разпознае плака и си мислел че нещо било правено по зъба. Smirk

# 2 624
  • Варна
  • Мнения: 332
Към кого да се насоча за лечение с алайнери? Засега информация намирам само за д-р Стефанова и май натам клоня..

Общи условия

Активация на акаунт