ОКТОМВРИйските притеснения,преминаха във вълнения!

  • 19 342
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 66
Здравейте мамчета,
аз се подготвям за консултация .Ще пиша по-късно какво е положението. Надявам се всичко да е наред и да видим пола на бебока.  Simple Smile
daila777 стискам палци всичко да е наред.
Кат хубава среща с бебо ти пожелавам  днес и на теб Lady - утре.
Времето наистина е страхотно и ще се поразходя до като стигна до доки.
Приятна среща на софиянки ще чакаме снимки.
Слънчев и успешен ден на всички   bouquet

# 676
  • Мнения: 367
ще избираме ли заглавие за нова тема?

# 677
  • Мнения: X
Момичета, успех с прегледите днес.  Hug
daila777, стискам палци всичко да е наред.  Praynig
Аз искам да попитам люлинските мами дали приемат още хора.  Embarassed Може би ще имам възможност и аз да дойда, живея наблизо до Люлин, във Фондови жилища. И ако да, къде ви е срещата?  newsm68

# 678
  • София
  • Мнения: 483
Облаче, ама разбира се  Hug Много ще се радваме ако  повече мами се присъединят към нас, няма значение колко далеч живеят  Hug
Срещата ни е в 18,00 ч. в "Бъфало", точно в центъра на наше село  Mr. Green, до кооперативния пазар, до църквата - абе в центъра  hahaha Ако някой не знае къде е Бъфало, може да се съберем пред църквата. Предполагам, че в Бъфало ще седнем близо до детския кът. Само чакам останалите мами да потвърдят за днес, че Надето имаше някакви спънки. Дано всичко да е ОК и да се съберем  Hug

# 679
  • Мнения: X
Арим, благодаря, не зная къде е Бъфало, това сладкарница ли е? Но кооперативния пазар зная къде е и ще питам, като стигна.

# 680
  • София
  • Мнения: 483
Облаче, пуснах ти съобщене на лични.
Ох, така като изчезне Димяни.... започва да ме свива нещо под лъжичката... дано всичко да е наред  Praynig

# 681
  • Мнения: 1 599
Привет, момичета! Минавам да ви почерпя, че днес остарявам с още една година  Mr. Green




# 682
  • Мнения: 25
Maris, честит рожден ден, пожелавам ти много щастие, късмет и пухкаво и сладко baby_neutral на есен !

Сега първо да кажа, че преди малко се върнах от преглед, бебчо е добре, всичко си има обаче е доста мързелив май почти не се мръдна  Crazy здравичък , доки му гледа костите каза, че са наред няма индикации за увреждания и т.н. върви малко по-напред и много моля да ми сложите СИНИ ГАЩИ !

Връщам се назад да ви чета, че няколко дни нямам нет и ви изтървах  Heart Eyes.

# 683
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 416
 Здравейте прекрасни!  Hug

Марис, честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов и едно прекрасно бече на финала!

Успех на прегледите днес и чакаме хубави новини! Hug

Аз в събота бях много зле - зверски ме боля стомаха, беше ми лошо, имах разстройство и бях ужасно отпаднала. Слава Богу ми мина за 1 ден и вчера си бях ОК, е малко още бях отпаднала и малко ми се беше свил стомаха, но то си е нормално предполагам. Не знам нещо яла ли съм, някакъв вирус ли беше или гастритна криза или нещо от сорта, но беше ужасно. Важното е, че вече съм съвсем добре  исъм готова за нови подвизи и геройства, само се надявам моите неразположения да не са се отразили на бебенцето.

# 684
  • Мнения: 109
честит рожден ден марис! Много щастие здраве и най-хубавото бебче през октомври Wink Хайде аз тръгвам за консултация и нямам търпение да се срещна с бебо Party

# 685
  • Мнения: 65
Ами на мен много ми се иска да дойда,ама с тоя пуст кръст Sad Не мога да вървя повече от 100 метра нормално.Ще опитам милички,но нищо не обещавам. Hug  bouquet


Димяни е в зоопарка  Hug


Честит Рожден Ден,Марис! Много здраве ,късмет и любов и едно здраво бебе на финала  Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 483
Марис, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН мила! Пожелавам ти всичко, каквото ти сама си пожелаваш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хубава почерпка си ни спретнала, изпоокапах монитора..............
stelisima, ами честито ти синьо щъркелче!
Наде, накрая май ще се съберем долу пред твоя вход, че да не се налага да ходиш надалеч  Hug
Не съм, не бой се, бебенце е защитено доста надеждно  Hug сигурна съм че нищо му няма  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 53
Здравейте и от мен!
Днес времето е чудесно, но нещо в офиса ми е доста хладничко.  Tired Така искам да се разхождам по слънчицето, но няма да е.  Confused
Рзгледах снимките от Варненската среща, много готини и позитивно настроени лица, браво! Hug
Както някой спомена, наистина лично за мен неразположенията поне за сега останаха в миналото. Вече съм по-свежа, не ми е прилошавало и се чувствам жизнена и работосподобна. Party
облачето хей, днес сутринта се почувствах по същия начин като теб, след като се качих на кантара и установих, че до момента съм качила близо 5кг  Shocked. Изпаднах в шок, понеже излезе, че за няма и месец съм качила около 3 кг, което никак не е нормално. На обяд вече малко бяха се посмъкнали, но така не може да продължава с тези темпове. По принцип чак толкова не ми личи, а и си нося все още старите дрешки, но нищо не разбирам. Все пак взех решение - няма да се ограничавам, но ще сведа до минимум тестените храни /за съжаление като съм на работа и в последно време доста често прибягвах до тях  Close/, хляб по принцип най-много по 2 филийки на ден да съм си позволявала, сега ще е по-малко. Сладко хапвам рядко, така че проблемът не е от него. Да видим какво ще стане. Аз се изплаших направо, дано се стабилизират нещата.  Praynig
В събота отскочих до Димитровград и по-точно до пазара, та се окупих с някоя друга дрешка и съм много доволна. Имаше много неща като за нас - не са конкретно за бременни, но спокойно си стават - купих си спортно-елегантни дънки с широк ластик и връзки, 3/4 панталон в комплект с потник, които са широчки и супер удобни, една ризка, която е дългичка, тъмносиня рокля, тя също е от много приятна материя, едно спортно екипче - 3/4 черен анцунг и горнище в цикламено пак с къс ръкав. Взех си и ниски сандалки, аз не съм свикнала да ходя на ниско, но ще се наложи скоро. И всяко нещо от тези е на цена 20-25 лв. Аз и от миналото лято си имам рокли, потури и туники, които смятам, че ще се използват.
daila777, стискаме палци да е нещо незначително!  Praynig Praynig Praynig
tzzzvety и от теб чакаме добри новини!  Hug
Аз на преглед ще ходя на 06.05 и тогава ще разгледаме резултатите от БХС, тайничко се надявам да разберем и пола на бебчето, макар да е раничко все още.
Марис, Честит Рожден Ден! Преди всичко жива и здрава, много хубави мигове и лека бременност!!!

# 688
  • Мнения: 65
Арим  Mr. Green На мен ми е много терсене с този кръст,ама пусти му болежки не ме оставят отначалото,ще направя всичко възможно да дойда,не знам Димяни дали ще е с кола даме вземе  newsm78

# 689
  • София
  • Мнения: 5 759
Eй ме на  #Silly Умрях ви казвам от жега ooooh!
Егати зоото,егати чудото ooooh! ooooh! ooooh!
Не си чувствам краката но ще дойда на срещата Mr. Green
В 18,00 съм там  Hug
НАде,стегни се малко и те чакам в Бъфало! Naughty Hug
Мирче,ти си на линия значи чакаме Марианчето да се включи да каже и Облачето ще дойде  Heart Eyes ех че хубавооо..... Party
Аз имам една среща да взема едно мини лапче Simple Smile че с тоя корем имам нужда от нещо миниатюрно  Crazy и си купих днес  Simple Smileсамо,че нямаше налично този цвят и ще трябва да си го взема преди или след срещата но ще видя!

Стели,честит син щъркел ще го монтирам сега! Hug
Ще пусна и анкета с заглавия за новата тема и ще махна старата!

daila777,моля се всичко да е наред с теб и бебо и те чакаме само с хубави новини! Praynig Hug

Опа,Над Simple Smile няма да съм с колата мисля защото ще я оставя да я мият и да сменят маслото,че като гледам колко км са се навъртели и с мъжо имахме лекинк скандал!

Марис,честит рожден ден миличка!
Желая ти много зсраве и щастие и здраво бебече на финала!

Общи условия

Активация на акаунт