ОКТОМВРИйските притеснения,преминаха във вълнения!

  • 19 337
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 599
Марис, честит рожден ден мила,много здраве и щастие, повече усмивки и хубав бебок на финал  newsm32

На всички мами разбрали цвета на щъркелчетата ЧЕСТИТО   bouquet ех че хубаво.......аз съм при доки другата седмица. Дано и аз узная какви гащички ще копуваме предимно Simple Smile

Днес бяхме на разходка, и влизахме да гледаме колички.......Абе голяма цифромания е станало, лелееее........

Хайде, хубава вечер желая на всички ви   love001

# 706
  • Мнения: 3
Марис, честит рожден ден!
Над и мен ме боли много кръста, а днес даже резки болки в корема, ту отляво - ту отдясно. Честито на всички видяли пола на бебетата. Аз утре съм на преглед, но се съмнявам, че ще ни каже-важното е бебо да е добре.

# 707
  • Мнения: 25
Димяни, Арим, Облаче, Над - после да качите снимки от мини срещичката  Hug

Извинете ме, но ще ви се пооплача малко, нещо съм крайно изнервена и си го изкарвам на всичко, всичко ме дразни  #Cussing out ... даже и вчерашната ми разходка не успя да ме разведри достатъчно. Знаете ли, харесах си една количка и с такъв ентусиазъм обяснявам на милото, а той не та не  #2gunfire - нямало кошница към комплекта и не ставало, а дори не я е видял. Толкова се разстроих за тая количка, че тази сутрин я сънувах ooooh! .

Вие имате ли такива моменти и как се справяте с такива настоения Rolling Eyes.

Още веднъж ме извинете  Embarassed.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 181
Здр момичета!

Марис, честит рожден ден! Пожелавам ти мнооого щастие , здраве и най - голямата радост през октомври!

Вчера вечерта се върнахме от София от прегледа при доц. Димитрова. Както тя каза засега бебето се развива нормално, но предвид предната бременност още е много рано да се дават някакви заключения за сърцето, защото сърдечните малформации са много коварни , откриват се в много късен етап от бременността, когато аборта е немислим. Както ми бе казано и от детските кардиолози от 3-та градска ще трябва да правя минимум 2 фетални ехокардиографии освен стандартните ФМ. Вече може да ме причислите към мамите със сини гащи. това беше най - голямата изненада за нас. С таткото тайничко се надявахме отново да е момиченце, но... Димитрова каза на 100% момче. Важното да е живо и здраво.
Та Димяни или Лейди V можете вече да ме впишете в началната страничка Simple Smile термина ми е на 17 октомври и това ми е втора бременност.

# 709
  • София
  • Мнения: 5 757
Здравейте!
Прибрахме се с Райън от срещичката и беше много хубаво но с дете определено не си е работа! Party
Снимки няма май никой не се сети да снима но бяхме: Надето,мМирчето,Облачето,Мариана с детенцето си и аз с мойто Mr. Green

КАт,честити сини гащи имаш вече щъркелче! Hug

Нани,всичко ще бъде наред този път вярвай в това и така ще стане! Hug
Честити сини новини и на вас! Party Heart Eyes

Стели,не се ядосвай  Hug

# 710
  • Мнения: 6
Maris - честит рожден ден, миличка   bouquet  party023! За какво остаряване пишеш - само хубавеем и мъдреем  Hug! Много щастие и очарователно бебче на есен!

stelisima, nani-banani - честити ви синчета   bouquet, kat88 - а на теб дъщеричка   bouquet

daila 777 - надявам се, че всичко при теб и бебочко е наред  Praynig Hug!

Благодаря ви за топлите думи и пожелания, коремчета  Blush Heart Eyes

Хубава и спокойна вечер на всички!

# 711
  • София
  • Мнения: 548
Марис - Честит рожден ден! Желая ти много щастие и здраво бебче на есен!

 Веси - напълно те разбирам за леля ти. Ей, много неблагодарен народ. Но ти не й се връзвай, защото си тровиш само твоите нерви. Никой няма да ти каже "благодаря", за това че си между "чука и наковалнята".

 Спирам да пиша, че малката иска да си гледа фермата във Фесбука  Laughing

# 712
  • Мнения: 270
 nbirthday   Честит рожден ден, Марис! Бъди здрава и много щастлива! И разбира се, прекрасно бебче през октомври!

На всички, видяли пола- честито!  baby_neutral  



Ние днес се завърнахме от Копривщица- бяхме там за 4 дни и си изкарахме супер!! Пролетта в това малко възрожденско градче е толкова красива и мирише на зелено навсякъде. Ох, не ми се прибираше в прашна София.  Crossing Arms


Стелисима, аз също сънувах количката, която си бях избрала, след като мъжът ми каза, че няма начин да се събере в багажника на моята кола. Преболедувах я направо! Накрая реших, че ще сменям  колата за по-голяма.  Laughing



Нани-банани, всичко с момченцето ти ще е наред, то явно си е здравичко и ще е силничко! Все пак нали няма никаква такава закономерност, че ако веднъж се е появила такава малоформация, ще се случи пак!  Peace


Хайде чакаме новини и от другите прегледи. Нещо пак изоставаме с розовите щъркелчета.  Party



Сега видях, че Кат88 има сложено синьо щъркелче, а тя май каза, че ще имат девойка?  Thinking

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 21:10 от Зеленоочка

# 713
  • София
  • Мнения: 5 757
Ооооо....Зеленоочка направо ти завидях Party
Обожавам Копривщица Heart Eyes
Аз си пробвам новия лаптоп Simple Smile до сега инстсалирах разни неща Crazy

# 714
  • Мнения: 367
честито на всички разбрали пола

честито и на рожденничката

nani-banani всички сме с теб и съм убедена , че всичко ще е наред  Praynig моята комшийка над нас преди 3 години загуби подобно на теб момиченцето си. те дори не успяха да си го вземат вкъщи още в болницата сърчицето не издържало. сега си имат момченце на почти 2 годинки. голям сладур е , а как вика все едно е вкъщи Simple Smile

# 715
  • Мнения: 356
Maris,  bdbaloni  Много здраве, щастие, любов и здраво бебче през октомври!

 Честити нови шарени щъркелчета!

 nani-banani,  Praynig всичко да е наред и за напред! Чувала съм, че Томова е много добра по отношение на ехокардиографии.
  
 daila777, дано всичко е било добре и да няма повече проблеми! Много положителна енергия!

# 716
  • Мнения: 25
Андреа, надявам се вече да си по-добре, настръхнах като разбрах за злополуката и се надявам искрено тази криза да не повтаря  Heart Eyes

Нани-банани, бъди силна и мисли положително за малкото си създание, то ще е силно и здраво и вие ще му се радвате и обичате  Heart Eyes

Зеленоочка, аз се надявам да склони, защото иначе незнам ...  Mr. Green ще има  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Приятна вечер коремчета  Hug

btw, усещам бебока как си ритка вече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy, СУПЕР Е  Heart Eyes

# 717
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
 Ей ме и мен в края на темата!  Hug

Нани-банани, всички сме с теб, ще видиш, че този път всичко ще е наред и ще си имаш здраво бебче!  Hug

Мен пък са ме налегнали едни сърбежи, мани-мани!  ooooh! То е едно гъделичкане и само се почесвам по шкембака и гърба, направо като крастава съм, кой знае как изглеждам отстрани, ама то не се търпи!

Айде лека вечер и до нова тема!   bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 1 395
Stelisima, каква кошница няма? Тази с меките дръжки или тази дето става и за кола? Коя е количката?

И аз съм си избрала вече нова, даже и цвят си избрах, ама чисто женски и ако е господин не знам дали ще харесаме другите разцветки Crazy

# 719
  • Мнения: 25
Stelisima, каква кошница няма? Тази с меките дръжки или тази дето става и за кола? Коя е количката?

И аз съм си избрала вече нова, даже и цвят си избрах, ама чисто женски и ако е господин не знам дали ще харесаме другите разцветки Crazy

Да ти кажа, немска марка ама как беше има ги в магазина Quality kids Fashion, има един в Била до пазара и един близо до Винс-а, там има и едни белгийски C-max и те ми харесаха, но е поскъпа. Кошницата е тази която е за кола, според него тя щала да ми трябва най-много, но то зимното кошче се вади лесно от шасито и си го носиш като кошница, пък и такава кошница може да нарем от някой на заем ... а и цената им не е висока.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт