САМО за фенове на Стивън Кинг! - 4 част

  • 33 693
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 809
Сами, пак съм аз  Blush но да ти кажа, че току що ми доставиха книжката.

Ааааааа, на мен не са ми звъняли...моля те дай ми телефон.
Ох, не съм объркала поръчката, вчера ми пишеше обработва се.

Сега пак ще проверя.

# 676
  • София
  • Мнения: 10 858
Щом ти пише Обработва се, значи няма проблем. Предполагам, че не ти звънят, защото издирват Първата книга, може би при тях се е свършила и тр. да я вземат от някоя от книжарниците си. Понеже ми се е случвало, затова го казвам.
Пускам ти тел. на ЛС.

# 677
  • Мнения: 2 809
Щом ти пише Обработва се, значи няма проблем. Предполагам, че не ти звънят, защото издирват Първата книга, може би при тях се е свършила и тр. да я вземат от някоя от книжарниците си. Понеже ми се е случвало, затова го казвам.
Пускам ти тел. на ЛС.

Благодяра на Виви   bouquet

Аз в суматохата, що така моята пратка я няма (мислех си... чак пък толкова зле не съм, да не мога една поръчка по интернет да си пусна правилно  hahaha), забравих да Ви честитя книжките.

Виви, Амидала да са Ви честити и да им се наслаждавате  Hug

Моите ги очаквам утре.

# 678
  • София
  • Мнения: 3 298
Тия от Плеяда са страшни, снощи поръчах Под Купола и всичките от Тъмната кула, днес преди обед ми ги доставиха с 20% отстъпка.

Довечера не ме търсете, ще чета.

# 679
  • София
  • Мнения: 10 858
ехаа, ей на това му се казва поръчка!!! Кое ще четеш?

# 680
  • Мнения: 295
Аз малко бавно чета-на средата на Под купола съм,а днес случайно попадам на търговец на книги на старо и се сдобих с Пътна мрежа за 5 лв,гледам,че и мизъри има,но не съм много фен на историята,че на филм 100 пъти я даваха.
Та още не съм си купила Купола 2...

# 681
  • София
  • Мнения: 0
Бард ще ни изненадат за Коледа с една от най-трудните за намиране книги на Кинг Simple Smile
Направо ме е яд, че дадох 30 лв. за двете части на изданието на Плеяда. Но пък така ще си имам и двете издания - старото с колекционерна стойност.

http://www.bard.bg/forthcoming/?BookID=1358



Декември чакаме издателство Ибис да преиздадат и Цикъла, а януари или февруари догодина и Сърца в Атлантида от Плеяда. Направо не е за вярване колко интензивно се преиздава Кинг през последните месеци.

# 682
  • Мнения: 233
Здравейте момичета,може ли да ми кажете от къде мога да си дръпна книгата"The Diary of Ellen Rimbauer ".
Била предистория за имението "Червената роза".
Благодаря.

# 683
  • Мнения: 3
Бард ще ни изненадат за Коледа с една от най-трудните за намиране книги на Кинг Simple Smile
Направо ме е яд, че дадох 30 лв. за двете части на изданието на Плеяда. Но пък така ще си имам и двете издания - старото с колекционерна стойност.

http://www.bard.bg/forthcoming/?BookID=1358



Декември чакаме издателство Ибис да преиздадат и Цикъла, а януари или февруари догодина и Сърца в Атлантида от Плеяда. Направо не е за вярване колко интензивно се преиздава Кинг през последните месеци.
Joy Joy Joy

# 684
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бард ще ни изненадат за Коледа с една от най-трудните за намиране книги на Кинг Simple Smile
Направо ме е яд, че дадох 30 лв. за двете части на изданието на Плеяда. Но пък така ще си имам и двете издания - старото с колекционерна стойност.

http://www.bard.bg/forthcoming/?BookID=1358


Чудесна новина Hug! Тъкмо мислех да си поръчвам "Под купола", но сега ще изчакам още 2 седмици и ще си ги взема трите на куп Heart Eyes!

# 685
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 newsm44 Нямам думи!

# 686
  • Мнения: 308
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Party Party Party Party Party Party Party Party Party

Е няма такъв кеф!!!!

# 687
  • София
  • Мнения: 4 910
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА 
Tada newsm18  ura coolcool newsm19 moresmile dancing
Не мога да повярвам!!!!!!!!!!!!!
Само "Безсъние" и "Сърца в Атлантида" ми липсват! СТРАХОТНО, СТРАХОТНО!
Място не мога да си намеря от кеф  Mr. Green !
Заслужава си значи чакането, а дори не сме остарели още  hahaha !
VSV, направи деня ми с тази новина  Hug !

# 688
  • София
  • Мнения: 0
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА 
Tada newsm18  ura coolcool newsm19 moresmile dancing
Не мога да повярвам!!!!!!!!!!!!!
Само "Безсъние" и "Сърца в Атлантида" ми липсват! СТРАХОТНО, СТРАХОТНО!
Място не мога да си намеря от кеф  Mr. Green !
Заслужава си значи чакането, а дори не сме остарели още  hahaha !
VSV, направи деня ми с тази новина  Hug !


И аз много се изкефих на новината. Да благодарим на Бард, че ни радват така. Въпреки, че имам "Безсъние" - изданието на Плеяда, ще си купя и новото на Бард.
На мен ми липсват само "Цикъл на върколака" и "Сърца в Атлантида", но нали и двете предстои да бъдат преиздадени в следващите месеци и скоро ще имам пълната колекция Кинг от преведените на български Simple Smile

# 689
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
На мен ми липсва само(вече) ,,Понякога те се завръщат''. newsm68

Общи условия

Активация на акаунт