Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Преди време имаше една доста проточила се тема по въпроса и там бяха описани над 15 случая, ако не и повече, в които жени, доказано интелигентни са разбирали я в седмия, я в осмия..., а доста често и когато започват да раждат. Аз лично имам такава роднина, при това беше бременна с второ дете (ама за съжаление не е от най-интелигентните) и я приеха в хирургия със съмнения за перитонит, а тя ражда Shocked После роди още три деца, като за всяка следваща бременност разбираше доста късно Shocked
Ама хора всякакви на тоя свят. Аз пък разбрах, че съм бременна три дни, след като съм забременяла. И на първия ехограф бебка беше още в тръбата, та изкара акъла на доктора, че и моя Wink Поне знам, че е "паднала" от десния яйчник (не, че е важно, де Laughing )

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Асинка, тази твоя близка както е тръгнала ще отгледа някое дете без да разбере, че е била бременна и е раждала:)
Егати хората има по белия свят:)
Тя..пълничка ли е?
Я кажи как така става....не се ли вижда, че е бременна....
Не мога да се начудя как е възможно...

# 17
  • Мнения: 3 537
Ми при цветна бременност също докато не започне да рита бебето не може да се разбере.На баба ми едната бременност и е била такава,само че не помня с баща ми ли или със чичо ми.Разбрала е към 5 месец Thinking

# 18
  • Мнения: 5 577
Цветна бременност не означава ли, че само леко процапва?
А не да тече кръв като при цикъл? newsm78

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Цветна бременност не означава ли, че само леко процапва?
А не да тече кръв като при цикъл? newsm78
Доколкото аз знам, е точно така- не е като при цикъл.
Вергилия, ще ме извиниш ли, моля, но искам да ползвам темата ти за друг въпрос в този дух  Peace. Дали кърменето пречи на теста за бременност? В смисъл да не е верен? Говоря за себе си- кърмя, още не ми е идвал нормален М. Въпреки това си имам някои съмнения. Правих тест- отрицателен е.

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 17:02 от dimana78

# 20
  • Мнения: 3 926
Реза, душа, тя  пълничка и простичка Sick Ще си направиш извод като ти кажа, че последните две деца ги дадоха за осиновяване, а тая се прибираше от родилния дом все едно е била на парад и се връща #Cussing out Изрод ти казвам - срам и позор за родата, ама тя е снаха, не е кръвен род. Не, че има значение де, защото той мъжът й като ни е род, не е с повече акъл - гадна работа. Но с втората бременност изобщо не разбра, че е бременна. Казваше, че има някакви проблеми със стомаха и много се чудеше... вярвай, че тя е такава, че ако беше разбрала можеше и аборт да направи. Просто наистина не разбираше Close
И на мен ми е чудно, ама след нейните случаи просто вече всичко мога да приема Rolling Eyes Много жени казват, че ритниците на бебчовците са все едно силни колитни болки. А има и много кротки бебчовци..., а явно и жени, които поради различни причини не са си обърнали внимание или по принцип не се заглеждат в "странностите" на организма си.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
 #Crazy защо не си върже тръбите и да се спре...?
Или това ще е сложно да го разбере?Simple Smile
Ужас..мога само да ти съчуствам за тези роднини...
Дано не ти се налага да се виждаш често с тях:)

# 22
  • София
  • Мнения: 748
значи аз лично не познавам жената,но тя е близка на наши приятели.та въпросната госпожа била оперирана от тумор на хипофизата,при което я предупредили,че е възможно дълго време да няма мензис и силно да напълнее.така и станало-мензис не се появил и жената започнала да пълнее,оплаквала се и от стомашни проблеми.мацката е интелигентен човек-учителка все пак.разбрала че е бременна в 8 месец,когато отишла на лекар.има си момиченце(първо дете),което ече е ученичка.мога да приема тази история за вярна,но единственото което ме смущава е,че бебето доста мърда все пак,но от друга страна ако жената е била доста дебела,сигурно движението се усеща по-слабо.това е моята история.явно има и такива случаи.

# 23
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Сестра ми има една приятелка (абсолютен шемет - избяга от мъжа си по чорапи посред зима). Та тази фурия започнала да прави яки кризи от язвата. Ходила на доктори спазвала диета, обаче не и не - таз пуста язва не минавала. Тогава сестра ми я подбира и я води на нейна позната гастроентеролог, която след преглед само с попипване на корема и сервирала "Честито! Бременна сте в 5 месец" #Crazy
Имам и друга позната, която ненадейно започнала да пълнее, а тя малко си пада крайна на тема слаботия. Започва редовен фитнес и сутрешни кросове до 6 месец, когато се усетила че е бременна.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 787
Нашата кумица,момиче на 21 години тогава,изобщо не глупава,разбра,че е бременна чак на края на 4 месец.Идвало й всеки месец,оскъдно,тя си правила тестове в началото-отрицателни.И се успокоила,че след като са отрицателни,не може да е бременна.Още повече,че с настоящия й мъж не се бяха виждали от 4 месеца.Тя е забременяла по време на сесията,прибра се при техните за лятото и се върна септември с коремче.Мъжа й разбра чак тогава,а тя-няколко седмици преди него.Те дори нямаха сериозна връзка,но в последствие се ожениха и ние им кумувахме Grinning
На дядо ми на брат му жената пък е криела от всички,че е бременна чак до края.Била на 40 години и я било срам да каже,че е бременна Shocked.Луда работа.Но е била много дебела жена,така че явно не е имала проблем

# 25
  • Мнения: 3 926
#Crazy защо не си върже тръбите и да се спре...?
Или това ще е сложно да го разбере?Simple Smile
Ужас..мога само да ти съчуствам за тези роднини...
Дано не ти се налага да се виждаш често с тях:)
Тя наближава 40-те, така че се надяваме, че бебеправенето ще спре Wink
Благодаря за съчувствието и слава Богу не ги виждаме много често Praynig Нали се сещаш, че почти никой не иска да ги вижда. Те и без това живеят в Долно езерово (село на 5 км от Бургас) и са първи братовчеди на майка ми... та почти в изолация си живеят, де, ама то не им и пречи. Последно миналата година ми бяха на сватбата, то ние от куртоазия ги поканихме, пък те взеха, че дойдоха..., ама като цяло бяха единствените, как да кажа newsm78 нежелани гости Wink

# 26
  • Мнения: 5 577
 Shocked
Нямах представа, че се случват такива неща.

Майтапа настрана, но последните 2 месеца ми идваше без да разбера, без болки.
Последния път закъсня 5 дена, което също е ненормално за мен.

Трябва да обръщам значи внимание на тези неща.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 761
Случват се и такива неща. В бившия ми квартал имаше една съседка, която се усетила чак в 7мия месец като тръгнала да ражда преждевременно. Беше доста пълна, т.е. дебела си беше.
И един приятел ми разказваше един случай за Окръжна в София. Майка му работи там. Пристигнала една девойка от Костинброд, със силни болки в корема. "Е как така ще съм бременна???" и взела, че родила ... и после "баща ми ще ме убие". Представете си отивате в б-ца щото ви боли корема и изведнъж "честито ви бебче".
Аз лично не мога да си представя ситуацията да съм бременна и да не разбера ... но явно има и такива случаи.

# 28
  • Мнения: 1 753
Ами една моя колежка с породени деца.... ама ТРИ породени деца. Та първите две как и да е - забременяла, родила. Та кърми си жената второто дете, няма цикъл, няма нищо. И по едно време... бе нещо усетила явно и отишла на преглед - айде честито, бременна сте в 4 месец. Тя - шок и ужас, изпада в пълна депресия и естествено иска аборт. Да, ама докторята й разправят, че то вече си било бебе и имало даже кости... И тя се отказала от аборт. Какво й е било само тя си знае, сега третото вече е голямо, а тя още е жива, така че имам надежда Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
E - не мога съвсем да се съглася с Лейдито  Naughty, че само слабо интелигентни жени разбират късно за бременността си.
Пример: съседката разбира едва когато бебето промърдва в нея. Ходила е около 3-4 пъти на АГ лекари, които все й казват: "Ти кърмиш, нямаш още добре установен цикъл и НЕ си бременна!" А жената си чувства, че е, но след като лекари я уверяват че не е, какво да прави?!?!?!  ooooh!
И така в една прекрасна утрин нещо я ритва лекичко отвътре и тя и иде да  #2gunfire по всички АГ спецове за приказките им. Даже и аборт не може да направи, защото е в 16-18г.с.
Ето, че сина й е вече на 6г. и е един страшен пич  bowuu, ама тя си е знаела какво й е...  Crossing Arms
Така, че каквото ти е писано  Whistling

Същото се случи на сестра ми - 5 месеца след като се роди големия племенник, тя още нямаше цикъл, кърмеше, не сваляше и грам от качените килограми, но всички си мислехме, че е нормално. Тя даже ходи на лекар, който без да я прегледа й каза "споко, нормално е".
И един ден майка ми както я гледаше й каза - ти си бременна, направо  Shocked как я усети  newsm78  и наистина се оказа 14 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт