Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 34

  • 35 932
  • 727
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 66
Мира,дано този Шуър чек бъде с най-ярко изразените две черти и го запомниш за цял живот!

# 481
  • Мнения: 304
aspeta_m, няма някакви си жеги да ни уплашат, пък били те и италиански (сега видях, че сме "съседки") Hug Предлагам да се стегнем здраво това лято и скоро да обсъждаме разни други теми като двуезично проговаряне на близнаци, примерно Mr. Green

Monkey, fingerscrossed fingerscrossed за 12 маймунчета-ембриончета
mira, Хриси успех на тестчетата утре fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 482
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен момичета дойде и моят ред да се запиша в темичката. Днес съм 5ти ден от стимулацията с образувани 17 фоликулчета към края на другата седмица предполагам че ще ми бъде пункцията
Хриси силно стиснати палци утре за теста ти трябва да отвориш новата тема да минем под твоя вълшебен прашец и да вдъхнеш кураж на всички момичета Hug

Мира на теб ти пожелавам също утре да бъде най щастливият ти ден като видиш заветните две чертички

# 483
  • Мнения: 165
Здравейте, искам да питам момичетата в Малинов- дали слагат на всички лепило и това от какво значение е. Аз съм по фонда! На 18  май стартерам със стимулация!!!! Heart Eyes

# 484
  • Мнения: 799
 Хрисииииииииииии  Hug Hug милчика, ще видиш, че утре ще ти се потвърди и на кръвния щатсливата втора чертичка  Hug
Аз съм много щастлива, днес всичко мина като по вода, даже тази вчер ми беше първата инжекция от стимулацжията. Не мога да повярвам...така се радвам  Laughing Изписа ми Пурегон 900 Е като по 150 ми слагат вечер.
Ама имам едно питане, според вас, колко дена ще ми бъде стимулацията, че днес не можах от вълнение да питам  newsm78

# 485
  • Мнения: 63
Мима1313,лепило ще ти сложат ден преди трансфера само,ако си с танка лигавица или имаш проблем с имплантацията.И лняма да го плащаш допълнително.

# 486
  • Русе
  • Мнения: 904
Добро утро момичета  Hugдано денят бъде изпълнен само с хубави новини Praynig
Хриси чакаме те с най - голямото ЧХГ днес  Praynig Praynig
Мира теб също Praynig Praynig

# 487
  • Мнения: 140
Хрисиии чакам те със затаен дъх миличка,да имаш едно прекрасно ЧХГ  Praynig Praynig Praynig
 Аз съм с тръпнещ корем ,за 11 часа ,тогава ще разбера за бебчетата ни охх дано има много  Praynig Hug
 Пинко - успешен старт мила,с още по успешен финал  Peace
 Лечее - много хубава бройка имаш,стискам палчета да е ок всичко  Praynig Hug

# 488
  • Русе
  • Мнения: 904
Маймунка спокойно всичко ще е наред Praynig Hug

# 489
  • София
  • Мнения: 1 146
Хриси стискам силно палци за хубаво ЧХГ (с тази бледа чертичка друго няма какво да е  Simple Smile)
Мonkey  да те зарадват с най-хубавата новина - 10-ина хубави ембриончета Praynig Praynig Praynig
Pingvin4e вярвай силно, ще имаш достатъчно ембриончета за коремчето, останалите за фризера - за братче и сестриче после  Praynig
Мира две чертички ще са прави го смело теста, вече трябва да покаже  Hug
Пинко с теб сме, да образуваш много хубави яйцеклетки за хубави ембриончета  Praynig

Момичета   love001 newsm51  love001

# 490
  • Мнения: 210
"Jael"  Hugтова наистина ще е прекрасно.Ма то бебчетата щат нещат ще говорят два езика JoyСтискам палци за тестуващите днес PeaceХайде милички да започнете новата темичка с многооооо заразителен прашец Hug Hug Hug

# 491
  • Мнения: 96
ХРИСИ, МИРАчакаме снетарпение стискам палци за вас fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedПИНКО успех Peace Peace

# 492
  • София
  • Мнения: 6 232
Момичета, 85,29 на 10-ти ден  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Вярвах от първия ден, а като го видях,още не мога да осъзная,че ми се случва #Crazy
Благодаря ви за вълшебните стиснати палци  newsm51  love001 и ви пожелавам всяка от вас да изпита съвсем скоро този неописуем момент,когато държиш в ръце положителния си резултат  fingerscrossed  Hug

Мира,чакам те с  EFP   Praynig Praynig Praynig
Пинко, пожелавам ти минимум моя десети ден в края на този опит  fingerscrossed fingerscrossed Стимулацията,в повечето случаи е около 12-13 дни,ако реагираш добре на лекарствата. Обикновено,към 13-ти,14-ти ден трябва да ти е пункцията.....възможно е и на 17-ти,но в повечето случаи е по-кратка.
Мonkey , fingerscrossed за много ембриончета
le4e ,браво,чудесна бройка и то за пети ден  Peace
 Hug Hug Hug  love001  love001

# 493
  • София
  • Мнения: 1 030
Ох, Хриси, отдъхнах си! Пускам вече палците спокойно! То ние си знаехме, че така ще стане, но друго си е да видим това, написаното в червено Laughing О Освен теста, говори ли с някой лекар за кървенето или то вече спря, защото разбра, че няма място в къщичката на близнаците?
Всичко най-хубаво занапред, зарадва всички в този подфорум!!!
Надявам се и Мира да се включи с подобен резултат.

# 494
  • Мнения: 1 167
Честито ,честито hristina21 хайде след 2 дена по-висок двоен резултат и дано и другата ти мечта за двойна радост се сбъдне  newsm30 newsm30 и тя. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт