Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 30 592
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Добро утро и от мен



Ели, не си първата събудила се Mr. Green, аз отдавна съм станала, ама правя закуска за мъжете и затова не съм наоколо.
Относно диетите - и аз от утре съм на някаква, само дето не знам още каква newsm78.

Дилянче, нали се успокои за зъбчето.....ама верно си си луда  Hug А на него много специални целувки!

Днес смятам да ги изгоня двамата, за да изчистя и да се подготвям за работа....ще видим.
Я предлагайте ЕФИКАСНИ и здравословни рецепти, че при мен състоянието вече е плачевно, а все започвам нещо и......после ядейки се чувствам много гадно Twisted Evil. Може нещо общо да заформим newsm78
 Айде лека неделя Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 09:30 от Гея

# 16
  • Мнения: 391

Относно диетите - и аз от утре съм на някаква, само дето не знам още каква newsm78
Светле и аз съм на същата диета, все е от утре и е не е уточнена точно каква ще бъде. Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575

Относно диетите - и аз от утре съм на някаква, само дето не знам още каква newsm78
Светле и аз съм на същата диета, все е от утре и е не е уточнена точно каква ще бъде. Joy

Добро утро и от мен! И аз правих кафета, закуски, даже успях да се лакирам, събрах изсъхналите дрехи, пуснах нова пералня и се чудя къде да ходим в тая кал навън....
Ели, Светле, кви диете, момичета....нали знаете моята??? Mr. Green
Като си говорите за диети, оня ден някой донесе в офиса наква 90 дневна диета - сутрин обилно количество плодове, само от 1 вид, наобяд 2 телешки или свински пържоли със салати и лимони, за следобедна не знам кво си, за вечеря същото като обяд, но наполовина....Гледах, чудих се, накрая питах колко се напълнява от тази диета.  Joy  Аз ако изям 2 пържоли ще се пръсна, а то и със салата, че и десерт имаше  hahaha
Наде, честито взет изпит.
Нинка, добре сте си изкарали на сушина гледам, а девойката лицето й много добре е зарастнало.
Ади - клубовете по принцип ли ще са безплатни или само за зарибяване? И как е с паркоместата?
Аля, на мен все ми казват, че не трябва да се смесват различни плодове и зеленчуци  newsm78
Аз имам последен изпит в петък, на 30ти, завършвам семестриално, само да преборя психологията и психиатрията. Преди години, в медицинския, това ми беше държавния изпит....ама то беше преди почти 10 години.

# 18
  • Мнения: 439
Добро утро!
от Гея слънцето,от мен едно кафе брюло...каквото и да значи това Flutter


и аз съм се разчистила тука...а след обяд смятам да се отдам на четене на книжки!

аз на диети не мога да се подлагам...не ми се отдава...най-добре ми се получава отслабването,като се тормозя за нещо,но пък и това не е вариант... newsm78
Мишленце,то и аз за към 6-7 години се бях настроила и за това първоначално се изненадах доста,още повече,че нито се клатеше,нито го е болял,но каквото такова,важното е да са здрави зъбчетата наистина! Peace

# 19
  • Мнения: 2 282
Аля, на мен все ми казват, че не трябва да се смесват различни плодове и зеленчуци  newsm78
Eee, не говорим за смесване. Тъй като вече отдавна обсъждахме моя режим, реших, че няма смисъл да пиша подробностите. Ябълката ВИНАГИ е половин час преди ядене. Моя пикник днес се отмени, времето е лошо, и всички удоволствия се отменят,  защото любимия няма да изкара седмицата без рибоволов.  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 439
Облаче,и моето гадже току що ме ядоса...че непременно трябва да излезе сега  и да пусне тото,а аз исках да изхвърли тука бидона с остатъка от зелето и други разни тежки неща...ами мъже #2gunfire
...и в Бургас времето е отвратително Tired

Нинка,много хубави снимки...голямо плюскане е било Joy Hug
Пламенкей,къде се затри?

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 11:05 от bella_

# 21
  • Мнения: 1 187
А тук съм брех... ей ме на, надничам от балкона. Wink
Днес с мъжо имаме годишнина и се скривам ... че може някой да почерпи с нещо  Mr. Green
Утре ако остане време, сред цялата бумащина която се натрупва през почивните дни, ще се включа  Hug
Айде лека и спокойна нощ от мен  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 282
дааа, може би е по-добре с цел групово движение към красивата талия да започнем да пропускаме визуалните почерпки с трюфели и др. подобни. Само красиви стройни мъже и жени Simple Smile Честита годишнина, Плами! Любов и хармония ви желая, по-малко да палиш и повече да се радваш на полвинката!

Белла, като донесе печалба от тотото, няма да се ядосваш толкова за зелето Simple Smile рано или късно ще го изхвърли  Mr. Green моят мъж заряза новата кухня с всякакви ремонтни боклуци наоколо и отиде за риба, ти за един бидон се коркаш... е, днес е работен ден и нямат оправдание да не работят. Най-вече след работно време у дома  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 254
Някой може ли да ми предложи къде да отседнем в Берковица, ако сте ходили и имате коментари, че ги гледам по нета, ама се чудя още къде да резервираме  Hug Peace
Може, може.. Макар че ние имаме там къща, защото баба ми е от там, но знам едно хотелче, много приятно. http://pochivka.bg/o-2304-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B2% … D0%B0%D1%82%D0%B0
Там съм посещавала ресторанта, хотелчето е на 2 минути от центъра, близо до реката, близо до един хълм, наречен "Калето" и т.н..

# 24
  • Мнения: 439


то станало време да мислим за обяд вече hahaha
Облаче,снощи стана ясно,че и печалба няма да донесе,но както и да е...
Богито и тя нещо се изгуби,кламерчето я чакам да се разпише подробно,като си разчисти бумагите от бюрото Blush
Геяяяяяяяяяяяяя къде си?
Джулка,а ти как си?
Гале ,и ти съвсем не пишеш,как сте?

а мен така ме мързи,ама няма измъкване Tired
хайде,усмихната и слънчева нова седмица ви желая!

# 25
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет, мили мои!
Губя се, защото нямам нет вкъщи.  Mr. Green
Изтече договора с БТК и все още не сме се наумували какво да правим. А пък и мъжо не мога да го изпратя да направи нещо, че после трябва и пълномощно... луда работа. Но ми липсвате, да знаете!
Дилянче, браво за темичката!  Hug Чесита ви първа фея на зъбчетата - сложихте ли му нещо под възглавницата???
Плами, честита ви годишнина! Да се обичате по много!  Heart Eyes
Облаче, кофти за пикника. Аз затова се радвам, че милото поне лов и риболов не са му хоби. Стига ми и компа с игрите.  #2gunfire Ей, няма да порастната!  Rolling Eyes
Мириндичка, гот е при мама, а?!   Wink
Нинка, готини снимки! Ама ти си се покрила, само мъжо ти гледахме  Wink И вярно, че на Йони няма и помен от раната.  Hug

Диети,хм!!!
Цунки

# 26
  • Мнения: 2 494
Кламерче, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, МИЛА!!!!!!!Много любов, топлина и радост да ви съпътстват много, много години, леко да минавате през трудностите, а те да са възможно най-малко  Hug  bouquet

Манди, много благодаря, аз точно този хотел гледах, но като нямам отзиви не посмях да се обаждам, сега ще звънна да резервирам   Hug Peace

Ето я моята балеринка на концерта в Модерен театър на 17.04.2010:
http://megana.snimka.bg/children/mart-april-2010.479040.18345366

а това е малчо с днешна дата, на 1 месец:
http://megana.snimka.bg/children/mart-april-2010.479040.18405136

http://megana.snimka.bg/children/mart-april-2010.479040.18427989

паролата: 2010

незнам защо предния път се заплетох и не ви казах паролата тука, то въпроса е чужди хора да нямат достъп, а тука в семейството всичко може да се знае  Mr. Green Hug
Целувки!!!

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 15:29 от megan@

# 27
  • Мнения: 1 930
Добро утро, мили мои!

Тъй като днес е специален ден - моето любимо малко братче днес става на 27 години искам да ви почерпя за негово здраве!
 


 Плами, на вас - честита годишнина, да сте живи, здрави, много да се обичате и още едно бебенце да си направите  Mr. Green!

Меги, Калоянчо е много, много голям пич! Нацелувай му дупарата!

Аз се мятам на тръстиката, че имам 150 кила работа.
Хубав и слънчев априлски ден!

# 28
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Светле, да ти е живо и здраво братчето!
Ако е готин като теб, значи да не го мислим!  Wink
Сега сериозно - да се радва на живота, много успехи, готини гаджета с акъл т.н.

Меги, големи са сладури двамата. Калоян е порастнал и с хубави бузки.
И май си приличат с Йони, малката грация
А за футболните терлички нямам думи  Laughing

Гледах във Фейса снимките на Борис на Надинка - много си приличат с батко Виктор...

Аз пък днес съм без шеф. Шефката ми отиде в София да получи награда "Златна муза", чиито носители са личности като Валери Петров, Доротея Тончева, Николай Гяуров, Стефан Данаилов. Голяма чест е!
Мисля да напиша два изостанали протокола и да поровичкам из нета...
С пожелание за усмихнат ден!

# 29
  • Мнения: 1 187
Гея да е жив, здрав и винаги усмихнат от сърце твоят мъничък брат. Ще пия една диетична кола за негово здраве  Drunk
А за пожеланието ти  Crazy мерси, мерси... вас да навести щъркела, на мен ми стигат два броя талибанки.  #Silly
Добре, че съм ги родила на младини, че сега с този акъл  33uu  , не е много ясно дали щях да искам да се задомявам  smile3555 /с всичките му къщи, тъщи, свекървита и битовизми  newsm28 newsm79 1ironing wash 1dishes  food002 newsm71 bash/ или като връстниците си в момента щях само да си шляя дупето насам натам безцелно.  smile3540
Сега съм в период на изчакване и слабеене /ужким/, че като поотраснат госпожиците да водят майки си с тях да си поживее   superuu
Шиииттт само някой да е разбил илюзията ми за близкото бъдеще  Whistling

Меги мъничките са страхотни - прекрасна нежна балеринка и чаровен бебчо. Коко в прегрътките на Йоанка е точно като кукличка.  Heart Eyes Пу пу пу да са ти живи и здрави. Flowers Four Leaf Clover

ninanb ти с тази сума за връщане ме разби направо. Това за осигуровки, лихви някакави ли, за какво е, не мога да си обясня?  #Shocked

Спокойна в петък ще стискам палци  fingerscrossed Наде ти до къде я докара с изпитите  Hug

И да питам аз слаботелесните какво се бутат и те за диети да ми говорят  newsm29 Всеки да си знае мястото ей...  smile3513 Аз се мъча тук да замязам на човек... пък вие ... ама ха   Stuck Out Tongue Winking Eye
ninanb започна ли дюкана? Аз съм я подкарала от десетина дена някъде, но до тук само две кила в минус  Confused но този път твърдо съм решена да я карам до постигане на една разумна цел  ooooh!. Дано успея.

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 09:29 от klamerche

Общи условия

Активация на акаунт