Пак проклетите колики!!!

  • 12 402
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 032
Малко късно се включвам, но се надявам да ти бъда полезна. На нас много ни помагаше гимнастиката- хващаш лявата ръка и дясното краче и ги свиваш към коремчето, после отпускаш. След това повтаряш упражнението с дясна ръка и ляво краче- правиш си по няколко серийки. Мойта беба започваше да пръцка още по време на гимнастиката и се успокояваше. Чайче от джоджен също помага, но то има и запичащ ефект, така че с него трябва да се подхожда внимателно, иначе облекчава болките в стомахчето. За доброто уригване е ясно. За да не става млякото на пяна аз и до ден днешен го разбърквам с вилица, вместо да разклащам бутилката. Иначе търпение, защото повечето медикаменти срещу колики са повече за успокоение на родителите, че дават нещо, а нямат кой знае какъв ефект.

# 31
  • Мнения: 8 585
На нас много ни помагаше гимнастиката- хващаш лявата ръка и дясното краче и ги свиваш към коремчето, после отпускаш. След това повтаряш упражнението с дясна ръка и ляво краче- правиш си по няколко серийки. Мойта беба започваше да пръцка още по време на гимнастиката и се успокояваше.
Интересно-ще го опитам...

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз съм забелязала, че колкото по-топла е водата, толкова повече се пени млякото. Затова го правя с хладка вода.

Общи условия

Активация на акаунт