Топла пролет зеленее, ЮЛЧЕТО ни големее

  • 19 502
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 424
Teya съжалявам за въпроса , но коя болница е ТК  Embarassed
    1 АГ ,бившата Тина Киркова.  Peace

# 706
  • IT
  • Мнения: 3 704
Здравейте и от мен толкова съм уморена след работа, че не мога да гледам.
Още 2 дена ми останаха...
Краката ми са невероятно красиво подути, а на всичкото отгоре някаква алергия съм получила днес, защото ръцете ми до лактите са в малки ситни пъпки.
Понеделник или вторник, ако не мине ще ходя на доктор, за сега се мажа само с ментолов спирт и йодасепт.

# 707
  • Мнения: 2 369
да дам отчет пък аз.сега се върнах от болницата.ми...доволна съм.то всъщност,каквото очаквах е.аз имам поглед на обстановката там,че нали на преглди се влача на място,обаче не бях видяла баш стаите за раждане...ами готино е.и стаята с ваната е там наблизо....общо взето,както си го знаем е иначе положението,а аз имах затруднения с разбирането,че лекцията беше на диалект.не разбрах 100% всичко,но с малко фантазия и се светнах какво=що. впечатление ми направи семейната стая...ами то тя е с две стаи.в едната има смао малко легло,а в другата спалня,телевизор и като на хотел.телефон,всичко.банята с кабинка..абе точно като хотелска стая да кажем 3 звезди.има за по една жена и за по две.това са видовете стаи,но неразбрах какви са условията да ползваш самостоятелната.фамилната вече се плаща разбрах.тази,дето е самостоятелна също си има баня вътре,а другите имат общи бани на етажа,но са си може да се каже лукс.нямам проблем ида се къпя в тях.иначе родилното е на първия етаж,а след като родиш те настаняват във въпросните стаи,които са на 5 етаж.има бебешка стая,където АКО ПОЖЕЛАЕШ можеш да си оставиш детето,за да поспиш примерно,но ако не пожелаеш си стои при теб 24 часа.абе общо взето си правиш,каквото ти харесва и никой не ти казва,че правилата са такива.там правилата са направени да ти е кеф забелязах на теб и на бебето ти.доволна съм.

хайде до после,че чакам и мъжа м ида дойде приритал от глад.трябва да зготвя нещо набързичко.

# 708
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Аз да се похваля, че откакто съм със сандалки нямам проблем с отичането на крачката  Mr. Green
Тези дни съм и нон-стоп в движение и съм ОК засега  Praynig, като изключим ужасното схващане на прасците  Twisted Evil

acid, честито ви за къщурката! Ама и вътрешните довършителни са си една игра....ужас, но с повечко мобилизация стават чудеса  Peace
А това, че бебка ти се струва красива, си е напълно нормално  Mr. Green То гарджето винаги е най-хубаво  Mr. Green Peace

allexa.7, щом обривите са само по ръцете ти, при това до лактите, може да е от някакъв сапун и веро примерно  Peace дано минат скоро  Wink

За вестителките - мисля, че Ади ще бъде най-подходяща, защото е една от последните по термин (то не, че е някаква гаранция де  newsm78), пък и тя сама се кандидатира, което значи, че може да поеме и това Wink   bouquet

# 709
  • Мнения: 1
acidбраво за къщата, със здраве да си я ползвате  Peace

Ади аз мислих и теб да предложа, но като знам как е с малко дете ми досвидя да те занимавам  Hug

Марита ти сега да не се разбързаш да ходиш на хотел 3*, има още време, почивай малко  Heart Eyes

Мамите с болежки да почиват по празниците и да събират сили за нови подвизи  Heart Eyes, нормално е да имаме контракции и  да ги усещаме все по-силни, нали и матката е доста уголемена, нормално е да имате и болки ниско долу като ходите, понякога може да е от притискане на пикочния мехур, абе общо взето в нашето положение почти всички малки болежки са си нормални

mila_iv почивай повече, че после няма почивка, малко остана.

Да уточня, Марита съм я предложила за вестителка на чужбинските мами, т.к. следи и тяхната тема, а предполагам че там ще публикуват новините веднага.

# 710
  • Мнения: 2
докато свърша всичко и ... станало късно. да се отчета и аз. днес бях на ФМ при Балев. плацентата се е вдигнала и изглежда наред, беба е добре, само дето преди 2 седмици беше главично а сега е седалищно. мн ми стана криво. знам че има време да се завърти, ама... защо се е обърнала  Thinking ще стискам палци, ако ли не, почвам да чета и аз как да и помогна да се обърне, че след едно вагинално раждане не ми се и мисли за секцио. питах и кога най-рано може да се роди бебето без да има негативни последствия. каза че след 32 седмица вече нещата са под контрол и опасността да има проблеми е малка. така че момичета, почти сме на финала Simple Smile
добре дощли на новите мами. предлагам варненки да си премерим коремите на живо в края на месеца Simple Smile предполагам че повечето ще са в болничен дотогава. като наближи пак ще мислим.
сладки сънища и да няма ранобудни утре. поспете си добре.  Hug

# 711
  • Мнения: 2 011
Честит празник, момичета. На всички именници - да са живи и здрави.   bouquet

Вчера имах интересно изживяване. Ходих на козметик с дъщеря ми, която е на 2г9м. Представи се много добре детето, беше много послушна. Козметичката й даде няколко ленти за кола маска, показа й как се работи с тях и докато мен ме скубеха, тя също се обезкосмяваше собственоръчно.  Laughing  Вечерта си обезкосми куклите вкъщи и направи забележка на баща си, че трябва да отиде и той на козметик.  hahaha

Имам въпрос към пиещите желязо - какво точно ви изписаха? Малтофер, Тотема, нещо друго?

Хубав ден на всички.

# 712
  • Мнения: 60
Добро утро и Честит празник на всички!

# 713
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Честит празник на всички именници и на техните семейства!
Много здраве, щастие и всичко най-най-най!

# 714
  • София
  • Мнения: 351
добро утро и от мен, тумбачета!
Честит празник! Всички именници да са здрави, усмихнати и късметлии! И ние покрай тях!
И да не прекалявате с агнешкото, ей!

# 715
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Честит Имен ден на всички празнуващи този чудесен празник  bouquet

Честито и на всички,които празнуват професионалният си празник  bouquet

За вестителките- аз се самопредложих, но както решите вие.За мен ще е удоволствие да съобщавам такива новини Heart EyesСамо още веднъж да помоля да са на СМС,че да не будим дреб Hug

Ацид,честит нов дом.Браво на тези вашите строители.Направо ме изуми,като знам до преди 1 год колко време беше необходимо за строеж ShockedСъс здраве да си я ползвате и с много деца да я напълните Heart Eyes

Дунайка,браво на твоето детенце.С Ивон няма вариянт да ми е случи такова нещо.Онзи ден седнахме с една позната на кафе,е полудях за 1 час докато бяхме там.КАтери се къде ли не,събу се боса,започна се-пика ми се,ака ми се,яде ми се CrazyВтори път няма да си причиня такова нещо Naughty

Аз пък забелязвам,че корема ми става на камък сутрин като стана от сън иили през ноща,когато съм лежала повечко в една поза Thinking

# 716
  • Мнения: 7 424
Имам въпрос към пиещите желязо - какво точно ви изписаха? Малтофер, Тотема, нещо друго?

  Аз не съм от пиещите,но ми е изписан Сорбифер. Peace

# 717
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Добро утро, мами!

Честит празник, а на именниците - с гордост да си носят името още дълги години и да успеят да преборят всички "змейове"!



dunaika, разсмя ме ти от сутринта с твойта щерка  Peace

 

# 718
  • Мнения: 2 369
добро утро и честит празник на празнуващите....че и на всички дори!!

аз снощи забравих да питам....вчера за пръв път си забелязах отекъл единия крак,но само единия. и сега се чудя дали е от бременността или нещо съм го наранила без да се усетя? първата ми бременност беше безалбуминна и ткаива отичания имах чаааак съвсем накрая от тежестта,ама сега...незнам. какво точно представлява албумина и как влияе,колко е опасен?
цяла нощ имах болки,но незнам от какво...май от сухожилията на матката пак,ама толкова силни,че един път ми беше трудно да стана до тоалетната д аида и изчаках да поотминат.

ТиНе
в този хотел 3 звезди няма да ида изобщо,защото не го поема касата ми,ама и останалото ме устройва де.така и така немисля да стоя повече от три дена (дано не се налага де!) да ви кажа....семейната стая там струва 400 франка на ден.цената е като на 5 звезден хотел обаче хахахах. иначе за вестителството ще ви кажа като се родят,ама то кои останахме от чужбинските?=аз,клер,сю и джутурна?

ФМ
мисля,че имам на 12=ти следващата сряда.поне знам,че имам видеозон де,а дали ще е 3Д вече незнам,но се надявам.искам да го видя вече! цяла вечност не съм го виждала.

# 719
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Здравейте тумбачета ,
Честит празник и имен ден  на всички които имат повод   bouquet  bouquet  bouquet
Ацид,честит нов дом , със здраве и разбирателство да си живеете в него и да го напълните със весели дечица  Laughing
И на мен ми се подуват краката много , особенно десния , даже вече имам чувството , че не ми и спадат напълно все са едни такива подпухнали  Thinking
***Ади***  посмях се с твойта щерка , голяма напаст  Laughing
марита мина ваксината най-сетне да не я мислиш повече , и аз с първата бременност въобще не помня да са ми се надували краката , беше зимата /февруари родих/ и все с дълги панталони и да са били надути , не съм и разбрала  Crazy ама сега ужас , мисля да ходя да си купя някаква дълга пола да ми скрие трупчетата, че резил да ме гледат хората така , а аз ще си поработя до края на юни , най -много да родя в магазина  newsm78
Хайде лек ден от мен  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт