Не, просто не мога да повярвам!

  • 2 001
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 215
Браво на малката принцеса. Помня колко много се притесняваше, че не иска да говори. Сега само внимавай, наистина да не минеш в другата крайност, че те чакат множество години изпълнени със "ЗАЩО". "Мамо, защо това?", "Мамо защо онова?"

# 16
  • Мнения: 1 017
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44
браво на детето
браво на мамата дето се "на4ака" да и се пълни главата с детски бръ6толев4ини...най хубавите  Hug и то на български БРАВО  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 183
Браво на Оли!!!
Много се радвам за вас!
Много скоро ще се разприказва съвсем. Стимулирай я с 4етене, БГ песни4ки и много и говори, дори и тя да не ти отвръща.
Още веднъж БРАВО!!!  Hug Heart Eyes

# 18
Лиленце, с удоволствие ще се почерпя за случая. Сега вече знай, че като ти говорим, ти приказваме Wink Laughing. Браво на ОЛИ   bouquet . Всички сме съпричастни към радостта ти, защото повечето от нас са минали през този "ад". Hug Peace

# 19
  • Мнения: 4 244
Стопли ми сърцето преди да тръгна
Невероятна новина.
Напълно раzбирам бурята от чувства която вилнее иz душата ти
Сега чакам следваща тема от теб = Аман няма ли да млъкне Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 168
Chestito i ot men!  bouquet 

Chestno kazano az vse si misleh za vas, zashtoto i nas skoro tova ni chaka. Ama shte si govorim balgarsko-datski, pak to vizh deteto napravo s tzeli izrechenija si progovori!
Umnitzata na mama - da e zhiva i zdrava! Hug

(Sazhaljavam, no Kredora neshto mi stachkuva newsm78)

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Видя ли бре! Ха да ти е як слуха от сега нататък! smile3534

# 22
  • Мнения: 780
Лилееееееееееееее, колко много се радвам!!!!  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Браво на мъничето с опашлетата!!!!!  Hug Hug Heart Eyes  bouquet  bouquet
По-добра от тази новина не можеше да има!!!! Не срички или думички, а цели изречения и то на български!!!! Да ти е жива и здрава бърбораната!! Ти хвърли ли се да я целуваш и прегръщаш или не можеше да доидеш на себе си???
Миналия понеделник нашта голямата в колата на път от София като изръси: "Айде, айдеееее..." след секунда онемяване, голям смях падна.. сега само слухтя дали няма да каже още нещо на български.
Да ни държиш в течение какво още говори!!  Hug Hug

# 23
  • Мнения: 108
¬естито и от мен. Да ви е жива и здрава бърбораната. И да говори още повече за да радва още повече мама. Но щом веднъж е почнала от сега нататък няма да и се затвори устата. Браво на Олито!

# 24
  • Мнения: 90
4ЕСТИТО!!!
Представам си колко ти е готино.Аз така се радвах Еди като по4на да гука и да аука-бях на седмото небе, а като каза мам направо припаднах, а ти сигурно си сто пъти по щастлива. Да ти е жива и здрава!!! Много е сладка -като Пипи дългото 4орап4е с тия опашлета   Hug

# 25
  • Мнения: 7 430
smile3501 на сладката Олинка  Party Party Party

Нека от сега нататък да не млъква, че даже и да не дава на мама да говори.
Представям си какво е усещането...аз сега се разтреперех, а когато дойде и на мойтя глава - сигурно ще се напия Mr. Green от щастие.

Нацелувай я от Викича по бъбривата устичка Kissing Heart Two Hearts Kissing Heart

# 26
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Честито бърборанче-смехоранче Wink
Само такива изненади занапред   Stuck Out Tongue Winking Eye  
Браво! newsm10 newsm10 newsm10

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
е, това е хубава новина и голям подарък за мама  bouquet Grinning

# 28
  • Мнения: 1 246
Браво на Оли,  bouquet да не спира да бърбори за радост на мама.

# 29
  • Мнения: 7 605
БРАВО не само на сладката Оли, но и на мама zа упоритото говорене на български. Много се радвам zа/с вас!

Общи условия

Активация на акаунт