КГБ-96 Клуб на готините баби

  • 33 740
  • 710
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 208
Има някакъв проблем в мамата, от няколко дни е така.
Но днес много често става - все няма връзка или се бави.
Даже четох тема, там където отговарят модераторите.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добър вечер,момичета! Сега се прибрах и разбирам,че сте имали проблем с форума.От няколко дни се чудя къде е народа.Вярно е,че хубавото време  ни намали присъствието тук,но някои не са писали твърде дълго.Да не са сменили синода... Joy
    Римар,пиши как сте!
    Янче, знам,че тъчеш на няколко стана,но все се явяваш на проверката.Браво,давам те за пример.
    Испанската Жабка също изчезна.Аз се надявах да каже кога ще си идва.Дано съвпадне с Каролин.
    Шпунц, липсваш ми.
    Мая,обаждай се!
    Фурийката работи и трупа пачки Joy
    И Танита днес я няма.
    Надето,къде изчезна?
    И Гъбката я няма отдавна.
    Да не говориме за другите-Марси,Мими,Маргита....
    Момичета,обаждайте се!

# 77
  • София
  • Мнения: 5 074
Мен не ме споменавате, ама реших да ви се обадя  Peace
Имам с какво да се похваля, но ще изчакам още мъничко. Не за да ви подхранвам любопитството, ами просто защото и на мен не ми се вярва, че вече започва да се случва !
Но се случва и съм ужасно щастлива !

# 78
  • София
  • Мнения: 1 755
   Хулииии! Дано е това,което искам! Дай Боже!
   Ти си свободен електрон,появяваш се като дъгата и изчезваш внезапно.Не те споменавам,защото си на индивидуална програма JoyНе споменавам много други-Георгена,Мери,Тайна....Но всички липсвате!

# 79
  • Мнения: 814
Приземих се в Плевен! Ох, превърнах се в Пантелей-пътник!
Мили момичета, не съм ви забравила, всички си имаме проблеми, а никой проблем не идва сам, все провлича нови и нови. Гадният закон на Мърфи!...Няма да изброявам - три поколения по 2 - 3 разклонения сме със сериозни здравословни проблеми, кой изписан, кой в болница, кой за ТЕЛК. И аз не зная за кого по-напред да се моля! Всеки от нас има такива периоди, не съм изключение и аз.
И на фона на подобни емоции три пъти писах в темата напоследък и изчиствах погрешка написаното, направо ми идваше да се гръмна. Дали пък не беше от интернета...
За това сега бързам само да се обадя и да ви кажа, че ви мисля с добри чувства.
Хули, специално за вас  Hug Peace, зарадвай ни и ти с добри новини!
Момичета, за всички вас и тези които обичате  Hug Hug Hug!

# 80
  • София
  • Мнения: 5 074
Хей, не си мислете, че се обиждам, като не виждам името си в постингите ви !
Вярно, че съм свободен електрон и на индивидуална програма  Joy Joy Joy /Бабо Яго/ , появявам се там и където наистина има нужда да понапиша нещичко.
Не обичам да пиша, но ви чета с удоволствие.
Надявам се, че ме приемате и такава !

# 81
  • Мнения: 1 250
Добър вечер, Hug
аз пък си мислех че моя интернет е виновен newsm78



Хули, много се радвам за напредъка на Вики, видях и снимки в клюкарника.Дано все така да е и занапред и все по- добри резултати да има newsm17


Да много, много по някакви причини не пишат.Къде е и Джейда?Надявам се ,че многото работа, а не някакви проблеми им пречат да се обаждат тук Praynig

Лека нощ на всички ви Hug

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Хули,приемаме те всякак! И аз се надявам всичко да се случи добре при вас!Ще чакам все пак новината.
Арита,ние преди две седмици бяхме 4 поколения в болницата в Русе: аз с майка и Мел с Анжелка! Добре,че поне аз бях здрава,защото и Мел издаваше багажа! hahaha
Айша, Анжелка вече е добре,но до 2май има бележка и вече другата седмица ще се носим на градина.Сега е с мама си в Русе: помогнали са днес на леля й да довършат,ходили на "търла" - това е нещо като панаир,скачала на надуваем замък и в събота ги чакам и четиримата - Галена с малкия, Мел с Анжелка. Баща им,за съжаление,ще работи в събота и в неделя - имат голяма поръчка и трябва да свършат до другата сряда.Та така за сега.
Впрочем и аз цял ден имам проблеми с нета - или не ми отваря,или ми дава грешка на страницата.Но....
За сега ЛЕКА НОЩ! че стана късно!

# 83
  • София
  • Мнения: 1 755
   Днес се получи писмо от ЧЕЗ за свекър ми.Той почина преди 10год,къщата му е разрушена от 15г,няма и електромер.Но е изразходвал 338 квт от 11 март до 8 април тази година.Имам подозрения,че има духалка в отвъдното Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 5 074
Еееее,това вече ми разби всички мечти и фантазии за бъдещето  Sick

# 85
  • София
  • Мнения: 2 675
Привет момичета!

Аз, обаче съм една от най-редовните в темата. Е, и аз имах
проблеми с нета не само днес, ами от няколко дни, но си мислех, че някакъв вирус е завъдил компа.
Радвам се, че има хубави новини около вас,  Хули! Все по-добри за стават!

Яжка, и на мен ми прави впечатление, че липсват много хора, на обяд влизам, гледам само аз съм писала в 8 ч. сутринта, след обяд същото, но... дано нета да е виновен за това.  Joy Това с писмото до свекър ти е пълното безумие на българското администрацията. Защо не се обадиш в някой телевизия?

Янче, ти ще имаш пълна къща!  Peace

Арита, скорошно оздравяване на всички вкъщи!
Каролине, пак си изпратила много красоти.  bowuu

Наздраве, скъпи мои дружки и лека нощ!

# 86
  • Мнения: 7 476
                      Лелееее,Яжке,ти изби рибата с тази новина! Joy Joy Joy Е,това ни е държавата и аз ,лично,бих публикувала в пресата и медиите това писмо.

                      Хулииии  Hug Hug Hug все за вас си мислех,но все ми беше неудобно да питам  Embarassed Постоянно се оглеждах дали пишеш и бях сигурна ,че ще ни зарадваш  Peace Стискам палци случващото се  да надмине очакванията ти и нашите също!
                      Арита,не си изключение и ние сме така.Аз вече не знам къде по напред и как да си подредя програмата.Добре,че ходя на работа иначе ще лудна.Понякога не издържам , но "това,което не ни убива ни прави по-силни".Повтарям си го постоянно и пак се сривам от време на време.И точно за това не пиша много редовно , че ми е едно сиво и хич не ми е пролетно.
                      Пожелах ви "лека нощ",ама сън не ме лови нещо и шетам из нета.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 755
      В случая вината е само на ЧЕЗ. Лошото е,че аз нямам право да искам смъртен акт от общината,за да докажа смъртта му. Ще се наложи да искам втори отчет/ да видя къде отчитат,защото са показали показания на електромер/
      Хули, и аз видях снимките. Промяната е огромна.Радвам се за Вики и съм сигурна,че ще продължи да се подобрява.

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 23:48 от Яжка

# 88
  • Мнения: 814
Яжка, моят свекър получи писмено съобщение да посочи в определен срок показателите на електломера му, защото нямали достъп до него в къщата, в която живее. Електромерът е изнесе на уличен осветителен стълб с още няколко, затворен в плътна метална кутия и през зимните месеци редовно му плащахме и доплащахме изравнителни сметки средно по около 150 - 160 лв. / ползва само един радиатор/. И досега от електроразпределителното дружество  - ЧЕЗ -не са разбрали, че електомер в къщата му няма и че  дори не можем да проверим правилно ли отчитана "използваната" и заплащана електроенергия, защото електромерът си е техен, запечатан от тях, скрит и покрит от тях...Ех, че като се развихрих по телефона, който бяха посочили, както ми се беше насъбрало отвсякъде, направих ги на нищо! То бива безсрамие и безочие - да вървят да го съдят, с мен ще имат работа! Намерили са си майстора! Но това едва дали го има на друго място по белия свят!
 Янче, дано всички вече сте добре! От сърце го желая! Лошо е да има болни в къщата, както за малките, така и за родителите ни! Така и за нас самите! Но на всекиго е дадено толкова, колкото може да понесе! Нито повече, нито по-малко. Важното е да мислим положително и да го желаем това добро за всички!
Аз  съм в отпуска, имам много от миналата година, за да не ползвам болнични, а в събота заминаваме да си доведем Емкапри нас. Детенцето ни е вкъщи с мама в болнични / защото аз пък ходих да посетя баща си в болница/ , та цяла седмица ще бъда щастливата баба, която ще е с внучката си. Това е най-голямата ми радост и удовлетворение.

Мarina,Didia, така е при всички нас, проблемите с родители, с деца и внучета, със самите нас - понякога ни затрупват и това е единствената причина да не пишем. А понякога и нямам сили и желание да правя каквото и да е - посто това са нещата от живота.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 755
     Аритка,каква е разликата между наказателния кодекс и мъжкия панталон?

Общи условия

Активация на акаунт