Aşk-ı Memnu(Забранена любов) - ТЕМА 2

  • 35 710
  • 698
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 009
Една камара правописни грешки Embarassedобич;пострада и едно изядено е Sick

# 76
# 77
  • Мнения: 11
и аз съм гледала някоя и друга серийка. Hug Hug кенан и тои е красавец. Heart Eyes Heart Eyes
да,хубав МЪЖ,лъха мъжественост от всякъде
филма си струва,пак е от живота,реален и без лигавщини

# 78
  • Мнения: 11
Според вас когато Аднан научи как са го мамили дали ще убие Бехлюл  Thinking http://www.youtube.com/watch?v=OH4qxmdII6E&feature=fvsr
не ми се вярва,само ще го пребие  Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 11
Една камара правописни грешки Embarassedобич;пострада и едно изядено е Sick
да не те бърка,аз съм същата   bouquet  bouquet  bouquet

# 80
# 81
  • Мнения: 11
и аз съм гледала някоя и друга серийка. Hug Hug кенан и тои е красавец. Heart Eyes Heart Eyes
да,хубав МЪЖ,лъха мъжественост от всякъде
филма си струва,пак е от живота,реален и без лигавщини
анастасиике продължаваи да го гледаш,от нашиа тип филми е/мелодията/
аз тегля и гледам и пла4аааа smile3518 smile3518 smile3518

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 382
lisanka1 не можах да разбера какво гледаш Мелодията на сърцето или Езел  newsm78
Ако гледаш Езел хубав ли е. Аз гледах малко от първи епизод ,обаче нищо не разбрах.  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 11
lisanka1 не можах да разбера какво гледаш Мелодията на сърцето или Езел  newsm78
Ако гледаш Езел хубав ли е. Аз гледах малко от първи епизод ,обаче нищо не разбрах.  Rolling Eyes
преди гледах мелодията/когато го даваха/.сега запо4нах да гледам езел,след като взе толкова награди.гледаи го,хубав е.тъжен,смислен,за живота,който ни заобикаля.не си разбрала в 1епиз
нищо,защото дават от миналото и настоящето.като изгледаш първите 3 серии и ще влезеш в 4ас.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 382
Езел май ще го гледам нататък ,щото вече ще ме изселят от къщи ,ако разберат ,че гледам още един сериал без превод освен Забранена любов. Щом е хубав дано го купят и нашите телевизии.  Hug За Мелодията на сърцето също съм го гледала като го даваха.  Wink Тогава в темата за сериала бях само гост и после реших да се регистрирам в форума при вас.  Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 0
Според вас когато Аднан научи как са го мамили дали ще убие Бехлюл  Thinking http://www.youtube.com/watch?v=OH4qxmdII6E&feature=fvsr
[/quo

Лелеееееееееее, ами то яко се заплита!?

# 86
  • Мнения: 27
и аз съм гледала някоя и друга серийка. Hug Hug кенан и тои е красавец. Heart Eyes Heart Eyes
да,хубав МЪЖ,лъха мъжественост от всякъде
филма си струва,пак е от живота,реален и без лигавщини
анастасиике продължаваи да го гледаш,от нашиа тип филми е/мелодията/
аз тегля и гледам и пла4аааа smile3518 smile3518 smile3518
сега последните серий нещо не мога да ги изтегля защото диска  е пълен   newsm78 малкия си сваля игри ,изтрих няколко ,но пак не става . от vbox7  ще гледам засега Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 11
Езел май ще го гледам нататък ,щото вече ще ме изселят от къщи ,ако разберат ,че гледам още един сериал без превод освен Забранена любов. Щом е хубав дано го купят и нашите телевизии.  Hug За Мелодията на сърцето също съм го гледала като го даваха.  Wink Тогава в темата за сериала бях само гост и после реших да се регистрирам в форума при вас.  Hug Hug Hug
има го с превод мила,vbox7

# 88
  • Мнения: 11
Според вас когато Аднан научи как са го мамили дали ще убие Бехлюл  Thinking http://www.youtube.com/watch?v=OH4qxmdII6E&feature=fvsr
[/quo

Лелеееееееееее, ами то яко се заплита!?
newsm78това мисля 4е е старо,когато бешир си го представяше

# 89
  • Мнения: 27
след малко отивам да го гледам там Hug

Общи условия

Активация на акаунт