Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дбър ден! малко да се разсея! мерси за стискането на палци и молитвите!  Praynig
надявам с е здравословното ми състояние да се  опази , но шокът си е шок и няма на4ин да не даде фира! още не съм се измъкнала от  дупката, но се старая, както и близки и приятели ме дърпат пък дано издаяня до върха! ooooh! Tired
далка, браво за гърнето, на същата възраст като пипилотка си го махнала!  Peace
линна, магии си има, правят си ги и 4овек се надява да не настъпи някой по мазола или да му завидят! хайте по една хамса за слу4ая!
наржис ,отново добре дошла! другите  мароканки не с е обадиха пове4е! предполагам са добре!
желая успех по изпити, дано минава  времето за който както иска!  bouquet

# 46
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЛИНЧОК Hug
Искаш да кажеш, че си си сецнала кръста. От сега нататъка, само лееекичко ще се изправяш. Не трабвя да го забравяш. Не казвам, че е от възрастта, а дори и по млад човек от тебе може да се сецне, ако се изправи рязко. Така, че се постарай да не го забравяш Peace
МАРСЕЛИНКА Hug Hug Hug Hug Hug Praynig

# 47
  • Мнения: 3
Делтич,то ясно,че не е от възръстта,ама май не е кръста,защото ме боли малко под лопатките.Едва мърдах ама сега съм на няколко аулинчета и съм добре.Ще имам впредви да не се изправям рязко.
Марси,желая ти много кураж и бързо възтановяване от шока.Хубаво е,че имаш и подкрепа по пътя нагоре. Hug Hug Hug Hug Hug
Аз сега съм се издокарала и отивам на ден ден Laughing,а утре съм на обяд.Този уиикенд ще се завихря купон,пък аз отдавна имам нужда да разпусна.

# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Линчок, Hug
Сигурно ще е някое сухожилие тогава. Такова нещо съм получавала на тренировки, когато направя нещо по рязко. Но доста бавно минава, дано си го засегнала леко щом минава със аулин.

# 49
  • Мнения: 278
Добро утро от мен...

Нещо и аз настинах тия дни. Хух, сега пия чайчета и ям мед....ох хич не го обичам този мед  Tired
Предполагам е от времето, защото миналата седмица беше 28 градуса, а тази 4-6 градуса. Не е нормално.

Лина, ако е сухожилие пробвай да си вземеш крем или гел с арника и се мажи. Мен така ръката ме болеше сигурно 3 седмици. Вързвах я, какво ли не я правих боли и боли. Като си го взех това гелче (по съвет на майка ми) за има няма 2-3 дни и ми мина съвсем. Майките трябва да се слушат  Hug

# 50
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Здрасти ФАрашкИтИИИИИИИИИИ Hug Hug Hug
МИНЧЕ Hug
Права си, трябва да ни слушатИ наЗи мамитИ smile3503 А ти вземи и лимони, колкото и да не ги обичаш. Така още по бързо ще се оправиш. Като го пия това, до вечерта се надигам. Ако си спомняш бях дала една такава лИмУната да пиете, че тя и на гърлото помагаше. Ама ако не те боли гърлото, прави само мед, лимон и чай.
Днеска пък, наистина е денят на майките но във Турция newsm47.
Много рязка амплитуда във смяната на температурата бе Минчеее newsm78 От това ще си настинала. Лекувай се Душе, че и изпити те чакат. Много, много гушки за тебе Hug И дано като пишеш следващия път да си по добре от сега Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3
Минче, ще потърся такъв гел.Вчера уж след аулина бях ок,ама тази сутрин пак имам някакво напрежение в гърба.И тук времето стана страшно студено.Миналата седмица беше жега се разхвърлях по къси ръкави и потници,тази седмица с по 3 блузи и яке се движа.Пък при такива промени лесно се настива.Действай с чай,мед,лимони и някой и друг парацетамол или еквивалента му там.Дано се оправяш бързо Hug  bouquet Hug  bouquet
Момичета вчера хич не ми текна рождения ден дрето ходих.Мойто чаве като взе като се задави с един бонбон.Направо ми изкара акъла,другите гости и те си изкараха акъла,имаше още две деца и те взеха,че ревнаха.Добре че някак си криво ляво изкарахме тоз бонбон. ooooh!Ама като се опраи и аз се успокоих.Вче ще ми е за урок с деца на баня да не ходя,че да вземат да изядат сапуна. Naughty А и мойто каквото е диване и все лигнята му е в акъла.

# 52
  • France,Mulhouse
  • Мнения: 7
 kaffeetrmker_2       добро утро дами,  bouquet
дано да е по добро от предните дни,тук при нас ръси дъждец,
мина  пий също горещо мляко с 1 л.жанжамбр,(не знам как е на български)и мед,вечер преди лягане,сгрявате,чудесно е,и за гърло,успех на испитите smile3529
марси,след лошото идва и добро,испитание няма как,но имай вяра и прави инвокации,господ ще подреди нещата как ще е по добре за всички newsm17
лина  с деца наистина да не ходиш никаде,само се ядосваш, smile3511но много пъти ти се налага,няма на кой да ги оставя,а за успокоение си пиивам магнезии(нее лош)
по добре смени аулина,с друг антиинфламатоар,(профенид,или ивупрофен,)че е много токсичен за ч.дроб,много случаи на тежки хепатити има след лечение с аулин..
приятна седмица ви желая Hug lovekiss:

# 53
  • Мнения: 126
Привет и от мен
и аз пак да се оплача.....продължават тези обриви и това е!не минават от Cetirizine
Теставаха ме за алергии-не съм алергична според тях към нищо
а защо тези обриви-отговор не се намира?! Sick newsm78
Аз както винаги  Joy си имам мое си обяснение-от многото различни лекарства които вземах за синусита-нещо се смота имунитета ми.Както и да е.....почивам си,не излизам много-много ,довършвам гоблена на Циганката

Фаиме-ти шиеш ли?Покажи ни нещо да оплакнем очи.Сега гледах че на мода пак  се връща сабото- Heart Eyesвинаги ми е харесвало.Онези платненки-балеринки които бяха на мода много ме дразнеха-приличаха ми на цървули.Сърфирам из нета и се чудя какво да гледам и чета вече...

Минче,Линка-оправяйте  се.Ринче-виж пак как стана-пак се разболя-а планувах Другоооо.Пу!

Марси- Hug Praynig

Нарджи- тамерих те.Профила ти е със снимка-голяма си симпатяга.
Много  Hug  bouquetза Всички

за Делтето-музикален поздрав..алжирски
дано не съм го пускала-сега е хит тук тази песничка...

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=492996.45;num_replies=52

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 11:41 от dala

# 54
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Далче, Душо Hug
Нещо тая песен не ми излизЪ. Таман сЪ настроих да сЪ разтанцувам и то по обяда Joy
ИначИ кака ти Делта е фен на тия пантофки цървулки, нищо че е само кинта и половина. Саба не могЪ да нося, ама не може пък всички да АресФЪмИ, нъЛ тай smile3503
Не съм лекар, не съм даже и медицинска сестричка, но ти толкова много лЮкарства изпраска, може ли да е от лекарствата това със пъпкитИ newsm78

# 55
  • Мнения: 3
Нарджиса,не го знаех това за аулина,но и гледам да непрекалявам с него,защото си е доста силоно лекарство.Не се притеснявайте с Далка скоро и на нас ще ни светне слънчице.Поне вече при мен се чувства затоляне.  bouquet

# 56
  • Мнения: 4
Здравейте магребски девойки и младежи! Честита ви нова темичка! Аз имам от старата да ви доизчитам още, ама скоро и това ще стане.
Лина, какво стана с девера и етървата, свършиха ли работата вече?  Laughing Извинявай, ама на глас съм се смяла с тях двамата. Миличките те, сигурно хич не им е лесно, ама отстрани смешно звучи. Винаги чета твоите постове с голям интерес, много позитивно ми действат, душичка си ти  Hug
Добре дошла на Нарджиса!
Марси, дано всичко е наред с теб  Praynig , липсваш по Пакистанско, мяркай се и там  Hug
Доста от "старите" магребки липсват, дано всичко е наред и с тях  Praynig
 

# 57
  • Мнения: 3
Тес,ами и на теб трябва да ти пишем едно голямо отсъствие,няма те никаква.А за девера и жена му,то смешно,смешно,ама да каем една седмица да е тъй,а от тогава подобрение йок. TiredАз моя все го карам да каже на брат си да иде на лекар,ама не не било за лекар било магия.Незнам сегадо колко тук гордостта и семейната чест играят роля,но за мен е неприемливо след толкова време да не се потърси професионална помощ.Ама след цялото убеждаване за лекар накрая дигнах ръце и му казах ами тогава извикайте истински имам дето има опит в тези неща,а не няко си дето не е никакъв ами само чете от корана.Дано да се оправи всичко скоро,че това явно там е наелектризирало обстановката яко и,ако взема и аз да се изтърся не е ясно дали с усмивка или с камъни няма да ме посрещнат. PraynigА и все пак младоженци са и всички чакаме догодина и друга блага вест да ни съобщят.  Simple Smile
Аз днес изчезвам на лекар,твърдо съм решила да спирам цигарите,ама ще ми трябва помощ,та реших да ида да видя какво ще ме посъветват. Flutter

# 58
  • Мнения: 4
Верно, че момчето трябва да отиде на лекар. Чела съм, че и млади мъже имат такива проблеми. Дано се оправи наистина и да им съобщят блага вест, та да може ти и твоето хабиби да им съобщите вашата по-лесно  Praynig .
За цигарите те поздравявам за решението - виждаш в подписа аз от колко дена не пуша и да ти кажа се чувствам прекрасно. Дори не мога да си обясня защо съм палила преди. Желая ти успех с цигарите! Не е толкова трудно, да знаеш, така че започвай веднага с отказването. Ако искаш ще ти споделя на лични малки трикове да не ти се допушва като си на маса.

# 59
  • Мнения: 3
Тес,ще се радвам да споделиш.От години пуша и съм опитвала да ги откажа,ама ми е било много трудно,само докато бях бременна ги бях спряла,ама ми се и гадеше от тях.А и вече ми омръзна като пуша някъде дето сме събрали на сутринта да ме болят гърдите,зъбите ми започнаха да жълтеят и като си направя една равносметка 10 години се тровя. ooooh!Просто мисля,че времето му е дошло да ги спирам вече дори да ми е трудно.Днес лекаря ми даде един номер на една клиника.Утре ще им се обадя да видя кога да отида и да видим там какво ще ми кажат по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт