Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 953
...
Марси- и все-пак....тунизиските власти не са за подценяване-свършиха си работата в случая!Казват,че при вас е като Европа-имало много цивилна полиция...

Цивилната не им я знам, ама униформените са под път и над път. На всяко кръстовище са поне по двама полицаи. Еле па да не ви разправям, че тая година като ходихме до Картаген и минахме покрай президенския дворец и явно го чакаха от някъде да мине, там па що полицаи що чудо видяхме по пътя.

# 706
  • Мнения: 169
по алжирско-белбечето знае,че ако не се покажат...няма да се успокоят.пълно е с очеизвадни жандарми,полицайи ...всякакви органи на реда,които си умират да проверяват!но пък...там си се борят още с атентати...
Полицията е просто за да се покаже че има- резултата е нула- движението е кошмарно- супер недисциплинирани са на пътя- не само шофиращите, пешаходците още повече  Peace.
 Радвам се че историята в Тунис приключи добре Hug.
 Днес при нас е студено, духа вятър и изгледите са да си седим у дома целият ден Tired.Не ми се рискува да го извеждам Тамир, при условие че не е и належащо, така или иначе бяхме болни допреди няколко дни.
 Какво си правите децата като е студено дайте идей зазабавления  Thinking
 Далке, не знам как е била Франция, преди , но като гледам постоянните им стачки явно нешо не име на тамън  newsm78.
Оставям ви за сега с много  Hug

# 707
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Много, много се радвам и аз за намереното детенце!!!
Само като четох за какво ги отвличат и очите ми станаха ей, така #Crazy

ДИДОНЧЕ, по добре ли си?

# 708
  • Мнения: 560
Привет!   bouquet
Аз днес съм отново с глас. LaughingБях го изгубила съвсем.  Simple Smile
Просто антибиотика не ми се размина.Хич не ми се искаше,но няма как.
От 3-4год.не бях пила.
При нас е слънчево,дори топло,25°C.Направо за плаж. Sunglasses
Чакам София да се събуди,че да излезем малко.Милата,цяла седмица си е в къщи.
Далка,полицията тук е много на ниво.Много рядко има престъпление,което да не е разкрито.
Дядо хаджия,цивилните са двойно повече от униформените.
Не знаеш с този,с който си пиеш кафето,дали пък не работи за полицията.
Тук даже самите те си казват,че тунизийците са големи предатели.
Нищо чудно и жена ти  Laughing да те издаде,че си казал нещо против президента. Twisted Evil
Благодарение на това,не остава нищо скрито покрито.  Wink
Делтичка,не си писала скоро бате,къде пътешества?! Hug
Белбейка,ние,като сме си в къщи си пускаме "OUI,OUI".
Страхотна работа ни върши това филмче. Laughing

Хайде,чао за сега,че бебонка се събуди.  bouquet

# 709
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Аааа, ДИДОНЧЕЕЕ Hug
БаткУтУ е тука от месец и даже малко попътувахме и двамата. Ама само малко, че няма кой да гледа котето rotfImao

# 710
  • Мнения: 169
Аааа, ДИДОНЧЕЕЕ Hug
БаткУтУ е тука от месец и даже малко попътувахме и двамата. Ама само малко, че няма кой да гледа котето rotfImao

 Аааааааааа ти затова намали активноста  Wink
Дидонка, и ние пускаме разни филмчета- мечо пух, Бамби, Питър пан и т.н. А доста често просто пускам за фон катарския канал  "Barem"- много ми харесва  Peace.Тамир се заглежда от време на време пък и арабския така върви  Laughing.

# 711
  • Мнения: 560
Оооо,значи сте си двамата,т.е тримата с котарака!!! Joy
Няма ли кой да го гледа? SadТакъв пухкавелко! Simple Smile
София единствено това гледа.Имаме около 100 СД на Алекс
с филми и това е единственото,което може да я задържи пред телевизора.
Хайде лека от мен!  bouquet


# 712
  • Мнения: 560
Къде сте бе хора? newsm78

# 713
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Тука, тука смИИИИИИИИИИИи newsm68 newsm68 newsm68
БейчИтУ само дето ме обвинява, че не съм много активна Wink Мене това, че БаткУ е тука, не ми пречи да пиша, ама ми е едно минорно и леко мързеливУ.  Laughing

# 714
  • Мнения: 126
Ехоооооооооо
късе сте момичета и хаджи?
Кога се сменя часът-знаете ли?Какво ще бъде сега-с един час нагоре или надолу?
При нас е .....някакъв кошмар с тези работници
решили от кметството,че сграда на повече от 150години може да се реставрира,но така...че да се запази автентичният и вид.Мажат,къртят-шумят от 8и половина сутринта до 5-6вечерта.Прозорците все са плътно затворени и някой на някакво скеле пред тях все нещо шумоли Whistling
съвсем сериозно се замислям да си хвана пътеките пак до България докъто не съм се изнервила съвсем.много неприятно е ставащото тук Crossing Arms

Фаиме-къде си?преместихте ли се ?
Дидонче-видях Софито на рожденния и ден.Кукличка.миниатюрно копие на татко си.Алекс ми прилича на теб,но Софито си е бащичка
Бейче-как си ? как е Тами?Произнася ли някакви думички вече....Райчо взе да се отпуска-и О!!!ужас-подкара по арабски ooooh! ooooh! Whistlingвчера в парка имах много смешна случка
стоя си на пейката....Раян играе.до мен сяда едно девойче-симпатично момиче.
по едно време идва раян и почва да ме дърпа за ръката и да говори-Алуа,алуааааа
аз знам много добре какво значи,ама се правя на гръмнагта и му отговарям по френски-не те разбирам,какво искаш?!
нарочно така му говоря ,щото ми писна да му давам бонбони,а той да ги плюе
И момичето до мен милото....взе че се притесни,че не разбирам детето и вика
-той ви говори на арабски....иска ви бонбон1 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 7 953
Часът се сменя в 04:00 часа нощес в събота срещу неделя.

# 716
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ние нищо не сменяме! да не ни се разстрои системата на мързел и да не се ошашави хептен движението по улиците ,4е е ужас!то  сега е  тъмно в 6.00, като се прибираме от даскало, бая  си мисля за някоя  бухалка! :thinking
после ще пиша пак, 4е трябва да излизам и пица са  поръ4али за ве4ерта! дребус изкара форми4ките, голям е кеф да меси и реже  форми4ки!  chef
далке, не  му давай толкова сладко, ей! добре,4е тук е мания да се пазим от холестерол, кръвно и сладко!не ,4е аз не ма... Mr. Greenам каквото ми е красиво на окото !рай4о, много свежо и при нас  се по4на с  арабски, после френски, бг се  игнорираше, мразеше го, но си има система и както се знае  търпението дълбае по- добре от кремъка!

# 717
  • Мнения: 560
Дядо хаджи,хайде и тук да те поздравя.
Да  е честит рождения ден на прекрасната Жаси!Дано Бог бди над нея и я закриля!
Далка,умрях от смях с този Раян Heart Eyes! Joy Joy Joy
При нас твърдо си беше българския.Сега и при София така се очертава.
Ще предам на свеки,че си я оприличила малката на мъжа ми. JoyЩе се зарадва много. Laughing
Те все викат,че на мен прилича.Чак страдат. hahaha hahaha hahaha
Живи и здрави да са! PraynigТова на кой приличат,няма никакво значение.

# 718
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден на принцеска Жаси!

Нека расте здрава и засмяна и да има най слънчевото и безгрижно детство, изпълнено с весели игри!





Далка, много ме развесели със случката с преводачката! Joy  Значи малък Райчо те изненада и проговори на арабски? Сладур! Hug Няма страшно, още е много малък.
Дидонка, според мен Софи има черти и от теб и от тати. Кои ще надделеят ще се разбере след време. Но както казваш, това е без значение важното е да са живи и здрави!
Бейче, вие как сте? Стягаш ли мъника за градината?

# 719
  • Мнения: 169
Привет от нас   bouquet
Ние днес бяхме на  разходка в един парк- далеч от нас.Мама успя да намаже  от намалението в "Манго"- новидънки и половерче за зимата  Wink.
Бяхме и все още е болен Тамир- устата му е пълна с афти.Милото от три дни нищо не яде- едвам едвам пие мляко, но днес хапна малко 'Донътс".
За говоренето  ooooh! знам ли кво да кажа- говори по някоя бг дума, френски почти не( казва нос  newsm78 мисля само), на арабски аяяя, мънна и друго не се сещам в момента  Thinking.Разбира иначе всичко-  бг, френски и арабски но все още не се отпуска да говори, хем аз го карам ,питам  го , но с пръста  е по- лесно Rolling Eyes.
 Надявам се и при нас бг да избърза, по причина той е почти само с мен.Дори когато бях в градината, там ме попитаха кой език предпочитам- френски или алжирски.Естествено моите предпочитания са за френският.Алжирски ще научи при всички положения- от всякъде се чува  Simple Smile.
 Ние като Марси и тунис не сменяме  нищо-  тук за сега е добре малко се поскъси деня ,  но ако имаме късмет с такова време като тези дни- ще си изкараме супер зима  Wink  Praynig
Далке, а ти защо говориш на Раян на френски?

Общи условия

Активация на акаунт