Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани,би ли ми обяснила(любопитна съм) кой то4но координира тук из форума дейността на "Надежда за малките"?Мислех,4е си ти.Ако не,моля те кажи поне кой още.

Няма да коментирам пове4е  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 807
lavender , здравейте!

Реших/ме да помогна на Ани, или по-точно да помогна в разпространяването на инфото за SMS номера (от 15 май), за каузата, за нуждата от подкрепа и помощ, за "Надежда за малките"...

Извинете ме, ако еднаквите теми (в посещаемите форуми) са Ви досадили, но начина да се види от повече хора според мен е този...

Реших да публикувам темата на 3 различни места, където посещаемостта е много по-голяма от форум благотворителност, за огромно (и) мое съжаление...
Реших, че инфото на няколко места няма да навреди, напротив - ще помогне да се види от повече хора...

Все пак 3 хубави неща се случиха в кратък срок за тази кауза, отнасяща се до мъничките и беззащитни изоставени дечица... , нали? - намери се къща, излезе SMS номера, ще се осъществи и Благотворителният концерт, а скоро ще има и чудесен клип  - нямаше как да не споделя тези прекрасни новини и да запозная повече хора с мисията и Надеждата за Малките...

Знам, че бях в разрез с правилата на сайта (публикувайки еднакви теми на няколко места), но направих всичко това с чисти помисли... и молейки модераторите да оставят темите отворени за няколко дни (с мен модератор не се е свързал, не ме е "обвинил" и т.н.., Вашето мнение/питане видях случайно...)

Извинявам се, че вместо радост на потребителите, посещаващи форум Благотворителност внесох смут  Rolling Eyes (и аз не разбрах защо точно...)
Нали все пак идеята е повече хора да помогнат, а как?!, ако няма и да са чули/прочели за благородната кауза на Фондацията...

Ще се радвам да отговоря и на други Ваши чуденки и питанки  Hug - може да ги отправяте и лично към мен...

Всичко най-добро желая!   bouquet


Последна редакция: сб, 22 май 2010, 09:53 от Tatti

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Интересно наистина, защо не са ви изтрили еднаквите теми, като  две от тях бяха тук в подфорум Благотворителност?  newsm78 Да, в разрез с правилата сте!
Всички каузи в този подфорум са благотворителни и всяка една от тях заслужава да бъде видяна и прочетена от повече хора. В подфорум Клюкарника също има заковани теми с цел благотворителност. Намерението ви, не оправдава съзнателните ви действия да пускате теми в разрез с правилата на форума.  Посетителите на този подфорум не са първосигнални, за да ги бомбардирате с реклама и да таите надежда, че колкото повече реклама, толкова повече ще се купи вашия продукт.
Добре е, преди да предприемете разпространението на нечия, не ваша инициатива, да проучите как стои въпроса с разпространение, кой отговаря и до къде е стигнала информационната кампания. Не винаги количеството определя качеството.

Никой не отрича и не е против разпространението на добрите новини, но е добре да бъде правено  разумно.  Peace
Успех на начинанието и колегите от "Надежда за малките"   bouquet

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Maminka,напротив ,подфорумът е за това,но заливането с еднакви теми и съобщения е забранено Peace
4овек се обърква и в крайна сметка има обратен ефект.

Днес до колкото знам при Иван и Андрей ще гостуват хора от екипа на организацията за да разкажат за проекта HugНямам идея по кое време и дали все още е актуално newsm78Но такова беше инфото преди седмица.

# 19
  • Мнения: 403
Аз сега разбирам за подобно нещо да се разпространява на други места.Да,с Пепи Кънчев имам уговорка така да се каже да допълвам темата ,да ви информирам за това какво се случва ..Пуснах темата с негово съгласие.Ще му пиша сега във ФБ за да ми каже дали наистина са молили и още някой да им помага .  bouquet

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз сега разбирам за подобно нещо да се разпространява на други места.Да,с Пепи Кънчев имам уговорка така да се каже да допълвам темата ,да ви информирам за това какво се случва ..Пуснах темата с негово съгласие.Ще му пиша сега във ФБ за да ми каже дали наистина са молили и още някой да им помага .  bouquet

Ани,няма лошо в помагането.Просто някой е изпуснал координацията  PeaceКоето пък внесе объркване.
 Hug

# 21
  • Мнения: 403
Аз също нямам нищо против ,но можеше да се пише в съществуващата тема,за да не става объркване както се е получило   bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 403
Благотворителен концерт " Надежда за малките " в София, на 1 юни от 19.00 ч. Място:
София Лайв Клуб.Фондация "Надежда за малките" ви кани на този Благотворителен концерт с участието на :
Влади Ампов -Графа,Васил Петров,СИГНАЛ, Зона, Аявис, Salsa Dance Squad

Водещи на събитието са Митко Павлов и Параскева Джукелова
Представяне на клипа "Надежда за малките"
...Елате да се забавляваме заедно и със събраните средства ще подпомогнем една уникална кауза в помощ на най-безпомощните и красиви същества българските деца. Събитието се провежда в един от най-изисканите и квалитетни клубове в България, с много музика, настроение и изненади. Ще бъде много забавно и полезно.
Можете много да помогнете на каузата ни просто като доведете ваши приятели, колеги и познати, така ще сме всички част от онези, които искат да направят живота на децата в България по-добър.

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 16:26 от Ani_Ani

# 24
  • Мнения: 403
Да допълня, ще има детски кът за децата и родителите  могат да дойдат с тях, ще бъдат в добри ръце, докато се наслаждават на хубава музика и добро настроение.   bouquet  Ето и линк към репортажа за къщата по Про.бг http://novinitepro.bg/bin/video.php?media_id=60787131&sectio … rticle_id=3185828

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 18:05 от Ani_Ani

# 25
  • Мнения: 2 807

Момичета, извинявам се отново за объркването.
НО аз направих темите, които след 2-3 дни щях да помоля да бъдат изтрити - идеята ми беше само да се види инфото за SMS номера, за благотворителният концерт и т.н..
Не съм мислила да бомбардирам хората със и само с тази информация...

Нито един модератор не направи забележка за темите - явно нямаха нищо против да уважат молбата ми и да не ги трият за няколко дни (така щяха да видят повече хора, а единствената тема, осатанала, щеше да  си е тази, на Ани, тук, в Благотворител;ните акции..), докато не се намеси Lavender...
Може би не са забелязали, а може би просто са проявили Човечност!
Както и да е...

Сигурно и вие сте съгласни, че този форум не е от най-посещаваните, за съжаление...
Поради което и си позволих да публикувам темата в по-посещаем форум, подчератвам - само за няколко дни.

ФЕЙщица, инициативате НЕ беше моя, желанието беше мое - както писах на Ани и lavender още преди няколко дни, бях помолена от Управителя и Зам.управителя на самата Фондация.
Единствената моя грешка е тази, че съм в разрез с правилата на сайта, но пък за няколко дни не мислех, че ще е проблем  Peace

Да, Фондация "Надежда за Малките" не е единствената, нуждаеща се от помощ, но пък е единственият такъв център, семеен тип, който се е заел да отглежда деца в обстановка, досущ като домашната...
И мога да гарантирам, че средствата и помощта предоставена на/за Фондацията, ще бъде САМО за децата, без никой друг да се възползва от тях ... (не навсякъде, и не винаги е така обаче)
И все пак - всеки сам решава на кой и с какво ще помогне, нали?

Не мисля да пиша повече по за случилото се - все пак спамим темата и я "пълним" с ненужен материал, който никак няма да помогне на нуждаещиете се...

Успех желая на всички ви - винаги и навсякъде!   bouquet

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Не мисля да пиша повече по за случилото се - все пак спамим темата и я "пълним" с ненужен материал, който никак няма да помогне на нуждаещиете се...

Успех желая на всички ви - винаги и навсякъде!   bouquet

  bouquet

А бележката ти до мен ще си я запазя  Hug
Определно не направи услуга на когото трябваше с този си постинг ,и с ли4ните си нападки  също Peace





# 27
  • Мнения: 403
Искам да дам малко уточнение защото виждам ,че става неразбирателство заради една тема.Когато има веднъж пусната тема ,не е редно да се пускат нови .Не мисля ,че е намеса да се допълва от някой друг ,напротив -колкото повече инфо има толкова е по добре.Глупаво е да се обвинява някой ,че бил виновен за заключването на някоя тема,защото може да се окаже ,че този човек не е виновен изобщо, а модераторите да са я заключили виждайки ,че е в нарушение на правилата във форума..Нека не обръщаме и тази тема на панаир,не за това е пусната  bouquet

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Подсещам за утре(01.06),София Лайф Клуб,19.30-20.00ч.

# 29
  • Мнения: 2 807

lavender,  аз също пазя ЛС ти до мен.  Hug

Не мисля, че съм те нападала... за какви лични нападки от моя страна става въпрос?
Нямам нищо против да постнеш няколкото съобщения между мен и теб  Hug

За това дали съм помогнала или не - мисля, че не Вие (lavender) решавате  Peace

И да, най-важното е разпространяването на инфото - а аз съм убедена, че много хора разбраха за "Надежда на малките" , благодаряние и на мен  Simple Smile

Успех желая на всички ви!   bouquet
И нека милите думи и помощта тук бъдат в пъти повече от нападките и злобните забе(ле)жки  Hug




Не мисля да пиша повече по за случилото се - все пак спамим темата и я "пълним" с ненужен материал, който никак няма да помогне на нуждаещиете се...

Успех желая на всички ви - винаги и навсякъде!   bouquet

  bouquet

А бележката ти до мен ще си я запазя  Hug
Определно не направи услуга на когото трябваше с този си постинг ,и с ли4ните си нападки  също Peace






Общи условия

Активация на акаунт