Евтините неща, от които сме доволни - 5

  • 112 034
  • 795
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здравейте! И аз тук! За авторката   bouquet

# 16
  • Burgas
  • Мнения: 214
Докато прочета от предната теме  до тук се измъчих Sadно останах доволна от новите неща които сте препоръчали Hug
и аз си купих шн на Бюбхен с алое и лайка, пражи косата ми мноооооооооооого чиста , а маската на орзене с бира   bouquetне мога да позная краищата си  Heart Eyes
сега ще си взема и ампулите на Виши че след като родих имам много силен косопад
Благодаря за новата тема  bouquet

# 17
  • Мнения: 278
И аз тука Simple Smile Да не ви изпусна.

# 18
  • Мнения: 289
Темичката става все по-раздвижена. Поздравления за авторката   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 516
Интересува ме няккой пробвал ли е маските на Орзен за боядисана коса на небоядисана Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря за темата   bouquet Дани
Информацията става все повече, но ти си успяла да я систематизираш и обхванеш, което граничи с невъзможното. Браво, темата е много полезна.
В предишната тема се похвалих с покупката на балсам без отмиване на Евтерпа за диамантен блясък. Чак диаманти не заблестяха, но косата ми определено не е хвърчаща и връхчетата не стърчат на всички посоки, но пък си има обем. Доста мазна консистенция, вероятно няма да е добре за мазна коса, моята е суха и прекалено пухкава. Доволна съм, за моята коса е добра.

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 14:42 от Атти

# 21
  • Мнения: 50
Поздравления и от мен за прекрасно оформената темичка   bouquet

и аз се сдобих със силиконовия молив на Импала, сенки на Флормар, шампоан на Милва с прополис (само такъв имаше в аптеката) и маската за боядисана коса на Орзене - доволна съм от всичките   bouquet

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Поздравления за авторката  bouquet

# 23
  • Мнения: 12
Започнахте много да хвалите шампоана на Бюбхен, аз пък ще похваля олиото с невен, добавям го към някои по-евтини лосиони за тяло, прави кожата ми много мека.

# 24
  • Мнения: 17
И от мен поздравления за авторката    bouquet имам един въпрос-= Ползвали ли сте пудра за лице на EVRI(май така се пише)  newsm78 .Много ми я хвалят,че имала добра покривност и била много мекичка.

# 25
  • Мнения: 1 893
Поздравления и от мен за прекрасно оформената темичка   bouquet

и аз се сдобих със силиконовия молив на Импала, сенки на Флормар, шампоан на Милва с прополис (само такъв имаше в аптеката) и маската за боядисана коса на Орзене - доволна съм от всичките   bouquet

Оххх, къде намирате този молив на Импала?  Убих се да го търся, но тук  / аз живея в Козлодуй/  ме гледат учудено и само тези обикновените ми предлагат. Искам и аз да си купя, но Cry

# 26
  • София
  • Мнения: 5 193
Да ви споделя моето мнение за ружовете Lovie. Взех си такъв, койот е теракотен уж, от Произведено в БГ. Ами той започна да се рони веднага от четката. Като го сложа на лицето е само блясък , без цвят, при това не много дискретен блясък.  Tired Хич не съм доволна, хубаво си мислех да си взема Флормар, не знам защо се излъгах. Отива в кофата.  ooooh!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Запис

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 121
Аз съм много доволна от ружа на Bell. Ползвам го от доста време и почти е свършил. Мисля пак такъв да си взема.

# 29
  • Мнения: 1 507
  bouquet

Ще ви следя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт