Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 185
  • 766
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!

Детето ми е набор 2011 и е прието в  76 ОДЗ Сърничка в Младост 4. Бих предпочела да разменя мястото за 98 ОДЗ Слънчево зайче Младост 2. Ако има желаещ, нека се свърже с мен на лични.

Успех на всички!

# 301
  • Мнения: 1
Здравейте, мами от Варна!
Детето ми е набор 2010 и е прието в ЦДГ "Пролет" (ж.к. Трошево). Търсим някой, който е приет в ЦДГ 32 "Моряче" или ЦДГ 3 "Детско градче", за да се разменим (живеем непосредствено до Моряче). Ако желаете подобна размяна, моля позвънете ми на тел. 052 755 228 или на 0887 296 200 - Анелия. Вече съм говорила с директорите на съответните градини и те не са против, стига да има кандидати за размяната. А да, желателно е детето да бъде от същия пол т.е. момче. Така че, мами на момченца, ще очаквам да ми позвъните. Предварително благодаря! Със сигурност знам, че има 1 майка, която желае тази размяна. Помогнете ми да я открия!

# 302
  • Мнения: 3
Привет, мами,

Приети сме в първа яслена група на 63-о ОДЗ "Слънце" в квартал "Бенковски". Живеем в Банишора и това място ни е много неудобно. Ако има някой, който го намира за удобно, моля да ми пише на лични. Съгласни сме да се преместим общо взето където и да е в западните квартали на София, около Центъра или пък по пътя на метрото.

# 303
  • Мнения: 7
Здравейте,мами!!!! Надявам се да пиша на правилното място.  Laughing В момента дъщеря ми посещава филиала на ЦДГ "Изворче",намиращ се на ул"Радост" (зад мол Двете кули).На есен ще е втора група. Градината ми идва далеч и искам да попитам дали някой иска да се сменим.Интересуват ме следните градини:

ЦДГ"Слънчо"
филилиала на ЦДГ "Теменужка" на ул."кап. Райчо"

Моля ако има желаещи пишете ми на ЛС или на имейл vanq_ss_@abv.bg

# 304
  • Мнения: 908
Здравейте мами от Варна!
Детето ми е 2010г., сега ще бъде 1ва група и е прието в ЦДГ "Детско градче", но искам да го преместя в ЦДГ "Изворче". Ако има желаещи за размяна може да ми пишете тук или на: doncheva_teodora@yahoo.com

# 305
  • Мнения: 4
Здравейте - в момента детето ми е в 71 ОДЗ Младост и търсим размяна за градина в Изток. Набор 2009  bowuu

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 14:05 от flying_dreams

# 306
  • Мнения: 3
1) набор: 2010
2) приети: 137 ОДЗ Калина малина филиал Ал. Михов 25 (с/у Агресия) кв.Надежда;
3) желаем: 39 ОДЗ Пролет Овча купел 1

# 307
  • Мнения: 6
Здравейте мами от Варна,
Детето ми е 2010г., сега ще бъде 1ва група и е прието в ЦДГ "Синчец", но искам да го преместя в ЦДГ "Крилатко". Ако има желаещи за размяна може да ми пишете тук или на: vanq.82@abv.bg

# 308
  • Мнения: 54
Здравейте,

1. Набор - 2011
2. Приета в 69 СДЯ Студентски град
3. Предпочитано - 160 ОДЗ Здравец в Драгалевци или като компромис Бояна, Симеоново, Киноцентъра, Лозенец, Манастирски ливади. Живеем в Драгалевци
Има ли осъществена смяна на ДЗ?

# 309
  • София
  • Мнения: 2 082
Bellisima, съмнявам се, че някой би искал смяна на място в ОДЗ за място в чиста ясла  Wink

# 310
  • Мнения: 2
Здравейте
Моята дъщеря посещава  10-то ОДЗ Чебурашка в близост до метростанция Г.М. Димитров (води се район Студенстки, кв. Мусагеница до пазарчето). Градината е страхотна и сме много доволни, но за съжаление се местим да живеем другаде. Търсим размяна за дестка градина в район Красно село (който и да е от кварталите). Ако някой се интересува нека ми пише. Благодаря!

# 311
  • Мнения: 54
Bellisima, съмнявам се, че някой би искал смяна на място в ОДЗ за място в чиста ясла  Wink

Дано да намеря някой Simple Smile Може пък на някой ст.град да му е удобно място и да се нуждае от допълнителната точка, която чистата ясла би дала на детето му. Ние кандидатствахме там имено, защото след 1 г., на 3 годишна възраст дъщеря ми ще има по-голям шанс за Драгалевци, където е заветната ни цел Simple Smile

# 312
  • Мнения: 2
Освен за район Красно село, се интересувам и за размяна на детска градина в район Триадица, някъде около Александровкска болница

# 313
  • София
  • Мнения: 195
Желаем 72 ОДЗ или 78 ОДЗ район Студентски - набор 2010 сме , имаме реален шанс за прием през септември където и да е в София стига да има свободни места , нека ако някой посещава тези градини и иска да отиде на друго място нека да ми пише на лични тук .

# 314
  • Мнения: 3
Здравейте!
Детето ми е набор 2011, посещава ОДЗ 72, район Студентски, гр. София.
Искам да го преместя в ОДЗ 34 "Брезичка" или в ОДЗ 49 "Радост", район Изгрев, гр. София.

Общи условия

Активация на акаунт