Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 080
  • 766
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22
Здравейте, детето ни е набор 20012г. и посещава ЦДГ 99 "Брезичка" филиал 31 блок.
Тази есен ще бъдат втора група.
Искаме да го преместим в 80 ОДЗ "Приказна Калина".
Можете да се свържете с мен на: lusi_ivanova@abv.bg

# 661
  • Мнения: 2
Не съм гледала в системата, но разговарях с директорката и тя каза,че трябва да има ЛКК основание,за да осъществи трансфера. Иначе е незаконно по техните критерии.Не може да стане ей така, защото има свободно място, а на теб ти е по-удобно. Това е

# 662
  • Мнения: 1
Здравейте, класирани сме за СДЯ №41 Ябълкова градина в ж.к. Люлин. Желаем да се разменим за детска градина с яслени групи, СДЯ или ОДЗ в ж.к. Младост, че детето е за яслена група. Моля ако има желаещи, да пишат на лично съобщение, благодаря!

# 663
  • Мнения: 170
Не съм гледала в системата, но разговарях с директорката и тя каза,че трябва да има ЛКК основание,за да осъществи трансфера. Иначе е незаконно по техните критерии.Не може да стане ей така, защото има свободно място, а на теб ти е по-удобно. Това е


С една майка осъществихме размяна,точно защото ни беше по-удобно.Тя отиде в Младост 4, ние в Младост 3.Не са ни искали никакви документи от ЛКК. Размяна може да се осъществи по всяко време стига децата да са един набор и да не са класирани по социален критерий.

# 664
  • Мнения: 22
Аз от известно време започнах да проверявам какви са възможностите и процедурата за преместване. Вариант за смяна на градината при нас би бил този, ако родител иска да се сменим. Никъде в правилници и пр. не видях да има изискване за ЛКК или други документи. Общо взето пращаме децата си на градина за удобство а не да си усложним ежедневието допълнително. Когато се свързах с желаната от нас градина ми препоръчаха да потърся директорката, която ще бъде на разположение от 01.09. Ще пиша допълнително ако има наистина някакви допълнителни изисквания (нормативно обосновани разбира се).

# 665
  • Мнения: 2
Здравейте,

нас ни приеха в ДГ №30 Радецки - (Дианабад) - 2014 набор.
Желаем място в кв.Гео Милев или Слатина.-, тъй като живеем в този район.

Светлана-0888 350994
e-mail:svet_to@abv.bg

Благодаря!

# 666
  • Мнения: 8
Здравейте на всички,

Дъщеря ми е набор 2012та. Сега ще бъде втора група в 119та ЦДГ. Като цяло съм много доволна от отношението, но се преместихме в друг квартал и ми е сложно да я водя и взимам. Търся вариант да я преместя в ОДЗ 2- Звънче. Ако някой има интерес за размяна, нека ми пише:)

# 667
  • София
  • Мнения: 461
Привет, имаме близнаци набор 2014, приети в 60 ОДЗ в Оборище
Търсим места в 7 или 43 ОДЗ в Триадица или 105 Ракета в Сухата река[/b]

P.S. по незнайни за мен причини 60 0ДЗ в момента излиза катто 191 ДГ Приказка безкрай, но става въпрос за яслата на ул. Васил Друмев

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 17:59 от Dandelionwine

# 668
  • Мнения: 1
Здравейте, синът ми е набор 2013г. и е приет в 123 ОДЗ Шарл Перо  кв. Горубляне, той посещава и яслените групи. Много сме доволни, но ни е далече. Търсим размяна за 77 ОДЗ Ханс Кристиан Андерсен в кв. Дружба 2, защото живеем в комплекса до нея. Ако има интерес 0896592289 Аначкова.

# 669
  • Мнения: 1
Здравейте,

синът ми е набор 2013 г. и сега посещава 75 ОДЗ Сърчице в Младост 1А. От септември месец трябва да е първа група в градината.

Поради промяна на адреса ни, желаем да го прехвърлим в някоя от градините в Бели Брези (Красно село) - 99 Брезичка, 162 Вихрогонче или някой от филиалите им и 93 ОДЗ Чуден свят. Моля ако има някой желание за размяна да ми звънне на 0887532813

# 670
  • София
  • Мнения: 709
Набор 2014
Приет е в 69та СДЯ, искаме да го прехвърлим в 72 ОДЗ, тъй като живеем срещу него.
Пишете ми на ЛС.
Благодаря!

# 671
  • Мнения: 32
Здравейте! Дъщеря ми е 2014 набор и от септември ще е първа група в 188 Вяра Бадежда Любов, Младост 4.
Ние искаме 76 Сърничка, тъй като ни е по-близка.
Лека вечер Simple Smile

# 672
  • Мнения: 1
Детето ми е набор 2013г. Записан е в първа група в 68 ОДЗ "Ран Босилек" в Люлин. Желая размяна с детенце от 81 ОДЗ Лилия.

# 673
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile синът ми е набор 2015 и сме приети в 188 ОДЗ Вяра, Надежда и Любов - Младост 4, но ни се иска да се преместим в 76 Сърничка- Младост 4, защото ни е по-близо. Ако имам някой, който 188 ОДЗ го устройва повече, а е приет в 76 Сърничка, да пише. Ще сме много щастливи да направим размяната  Wink

# 674
  • Мнения: 1
Здравейте! Синът ми е набор 2014. Посещава 188 ОДЗ в ж.к. Младост. Искам да го преместя в детска градина в Овча купел (за предпочитане "Сребърни звънчета" или "Детелина", но може и друга в квартала).

Общи условия

Активация на акаунт