90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №94

  • 22 925
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
Жанка, мерси за темичката   bouquet
Валенце, браво, мила! Супер резултати. Няма съмнение, че ще свалиш и останалите.  Hug
Аз днес съм бобова. Закусих с портокал, за обяд си сготвих ориз със зеленчуци и маслинки. за вечеря най-вероятно ще бъде същото. Разбира се не забравям и зелената салатка. БЕз салатка вече не мога. И аз като теб, gelika, ям огромни количества салата и взех да не мога без салата  Simple Smile
Усмихнат и отслабващ ден ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 0
Добър ден  Hug Днес ми е въглехидратен ден,но довечера ще е отчета . Искам да ви пожелая мн слънчев и усмихнат ден с мн минусови постижения и положителни емоции Heart Eyes Hug

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честита ни нова темичка!
На мен днес ми е въглехидратен ден. Май ще правя пица с чушки.

# 18
  • Мнения: 295
И аз съм въглехидратка днессс.
Миси, благодаря ти за рецептата, съвсем я бях забравила. Оказа се, че тестото е като на лучника. Направих го, сега пека някакви подобия на кифлички. Изглеждат ужасно, ама да видим.
По-късно ще спретна и квадратите  Whistling

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 204
Момичета дайте идеи за въглехидратния ден .Някакви примерни менюта.Той май ще ми е най -труден.Сега се замислих какво да е за утре и нямам никаква идея.Хем да е по -правилата хем пък и да ме засити ,защото съм в началото и трудно ще издържа.По нататък като свикна ще е по-лесно предполагам newsm78

# 20
  • Мнения: 8
Момичета дайте идеи за въглехидратния ден .Някакви примерни менюта.Той май ще ми е най -труден.Сега се замислих какво да е за утре и нямам никаква идея.Хем да е по -правилата хем пък и да ме засити ,защото съм в началото и трудно ще издържа.По нататък като свикна ще е по-лесно предполагам newsm78

Лучник, булгур със зеленчуци, елда със зеленчуци, пърленки, постна пица.................... Peace.
качамак, трахана, кус кус със зеленчуци,

# 21
  • Мнения: 101
denima,има много рецпти които момичетата са публикували за домашно приготвяне на пици и десерти.Аз си хапвам спагети,макарони,позволявам си и малко хляб или сухарчета с лютеничка.

# 22
  • Мнения: 0
Мацки, искам да ви попитам дали във бобовия ден мога да хапвам цвекло??  newsm78

# 23
  • Мнения: 5 097
Момичета дайте идеи за въглехидратния ден .Някакви примерни менюта.Той май ще ми е най -труден.Сега се замислих какво да е за утре и нямам никаква идея.Хем да е по -правилата хем пък и да ме засити ,защото съм в началото и трудно ще издържа.По нататък като свикна ще е по-лесно предполагам newsm78

Лучник, булгур със зеленчуци, елда със зеленчуци, пърленки, постна пица.................... Peace.
качамак, трахана, кус кус със зеленчуци,
И да не забравяме постните квадрати, заради които сега си разглобих ръката от бъркане. Май малко вода сложих, но утре мускулната треска ми е гарантирана  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Hug Hug HugНадявам се настроението да е добро при всички, за да сме в унисон с прекрасното слънчево време днес Heart Eyes
Гелика-добре съм мила,благодаря,продължавам си режима и чак не ми се иска да приключвам Sad
Честита ни нова темичка,нека да е пълна с много смъкнати килограмчета WinkЖанетка  smile3525благодарим ти.
Успех на новите момичета и на водните днес също Peace
Хубав и изпълнен с много положителни емоции ден желая на всички фиданчици newsm51

# 25
  • Мнения: 11 422
Благодаря за новата тема   bouquet

Днес съм въглехидратна   Grinning и като гледам мно-го сме си-лни сме  Grinning

MaGGiE_88 и аз щях да питам за идейки за днешният ден защото от както съм почнала диетата все едно и също ям във въглехидратният ден - пица постна ( вегетарианска ) и спагети вечер. Правилно ли е? Вечер не мога да ям сладко - убийте ме!!!! особенно ако трябва да е като заместване на едно хранене.
gelika благодаря за идейките, но пусто аз съм на работа и единствената ми възможност е пица или спагети  Sad

# 26
  • Мнения: 5 692
Мартинче, пожелавам ти лек воден ден днес - сигурна съм, че ще се справиш  Hug. И утре да отчиташ добри резултати. Лек ден и на всички други плодови и водни момичета  Peace

# 27
  • Мнения: 0
Реа-не се притеснявай,напълно е по правилата това,което хапваш,не е задължително да се яде сладко вечер във въглехидратния,но лентичката черен шоколад е задължителна.Нея я хапваш веднага след това,което ти е за основно ядене.Аз напоследък ям прословутите филийки  Laughingот пълнозърнест или черен хляб с лютеница и салата...

# 28
  • Мнения: 11 422
vili choleva  за лентичката черен шоколад няма да забравя довечера пък лютеница направо си ме е страх да ям ( нали имах проблеми с корема  Simple Smile ) Сега се чувствам оки и внимавам какво ям да не ми дразни корема. Смятам пицата да е този път с пълнозърнесто тесто.

# 29
  • Мнения: 19
здравейте, момичета!
да се вклича и з в темата - днес съм бобова
З.ябълка
О. ориз със зеленчуци
В. боб Peace

Общи условия

Активация на акаунт