Май- 131 ....ЧРД! Щастливо детство, мили деца!

  • 63 280
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 449
Обещавам да пусна клипче. Деспинке  Heart Eyes
Дачи, при тая столица верно ще трябва да правим и къщичка за циците  hahaha
Затова не знам, ама вече врънкам мъжа ми да ми долепи отзад една стаичка за дрешник  Wink Искам такава дето...стаичка, цяла, не гардероб  Blush

# 661
  • Мнения: 465
Августе браво бе, кога каза купихме терена, а сега покривате къщата, браво  Hug

Дачи, с кълвачи се посмях  Laughing и Криса ги оформя украсява и все по отдалечава от истината ... Laughing Stop, спокойно нормално е така още повече привличат вниманието върху себе си... сладури малки  Heart Eyes

# 662
  • София
  • Мнения: 2 896
Ех, Мерка, да не повярваш дано! Честито!
За часовете за водене и взимане ще трябва да си питаш там, че то навсякъде е различно, при нас е 8.45, и Ема ходи винаги в 8.46  Laughing, винаги закъсняват (баща и я води, аз тръгвам малко по-късно). Задължително е да се обадим да предупредим ако ще закъснява, за да имат предвид за бройката за обяд. Ако отидеш закъсняли не си се обадил не пускат (уж). Взимаме я към 18 обикновено, когато е на гъмнастика към 16.30-16.45.

Браво на малката готвачка! Аз мойто продължавам да го имам за бебе  Embarassed
а Августа е много права, че вече са големи. Трябва да си го набивам в главата.

Августе, много се смях с твоите описания  Laughing
Искам и аз къща до гората  Rolling Eyes

# 663
  • Мнения: 449
Искам и аз къща до гората  Rolling Eyes
Парцелът до нас се продава  Whistling

Августе, много се смях с твоите описания  Laughing
Днеска съм занесла на майстора една тенекия мед, че да си смаже медения глас загорски  Laughing Зер важна е тая работа със столицата за топа няма да казвам   Laughing

# 664
  • Мнения: 689
Я да видим какво става в нашата мила темичка  Heart Eyes
И аз съм от тези, които пишат и харесват 100 пъти повече тази тема за разлика от другата отчетна  Peace
Августа, браво на вас за покрива на къщата, а за обичаите много интересно, до сега не съм чувала за такива  Simple Smile
За дрешника пожелавам успех в убеждаването на половинката, моята мечта все още не е осъществена в тази насока  Hug
Мартеа, честито за градината, дано да се наредят схемите за каране и взимане. Веси когато е вкъщи става в 7.30 и към 8.20 е в градината, а когато е при баба си по късно.
Дачи, голями сладури са твоите синове, а за реалността и сънищата спокойно, детето явно изживява по специален начин нещата  Hug
Пателина, спокойно тези килограми са за добро  Heart Eyes
За рязането с нож единствено разрешавам (а и тя има тогава мерак) когато храната е свързана с нарязване на пържола или др. подобни. В другите случаи до сега не е изявявала желание.
При нас нищо ново, Веси кашля доста дълго време, но от утре е на градина и се надявам да са по - малко боледуванията тази зима.
Малкия расте и още половин месец и ще е на 1 годинка кога мина това време  Crazy
Лека вечер

# 665
  • Мнения: 3 818
Добро утро и от мен Grinning

Мартейка, много хубаво, че са приели Теа в държавна детска градина Grinning Дано всичко е наред и й харесва там. Мишка и Кос стават в 7.45 за градина, ама тя градината ни е в задния двор. И всеки път закъсняват, иначе при нас приемът е до 8.30, след това заключват вратата. А пък Мишка направо изпада в ужас, че ще закъснее, ще заключат и ще им се карат. В това отношение е много притеснителна милата. Сега ще имат благотворителен концерт по случай денят на християнското семейство и имат някакъв танц с вдигане на ръце. Госпожата ги накарала да си вържат по един червен конец на десните ръце, защото не си ги познавали. Аз обаче й казах, че въобще нищо няма да й връзвам, защото много добре си знае кое й е лявата и кое - дясната ръка. Ей, това дете като се притесни, на рев го удари как трябвало и госпожата казала. Вързах, да мирне.  Laughing

Августа, пожелавам ти всичко да продължава да върви добре със строежа. Аз като прясно излязла от строене направо живо съчувствам на всеки, който се захваща с това Laughing Ама пък като свършиш е сладко Grinning

Мойта мома мераци да реже няма, тя обича да обува токовете ми, да вземе тетрадка и химикал, да си наметне елече (! Laughing) и да се прави на госпожа Laughing За сметка на това Косето умира да чисти с прахосмучакта и да бърше и изкарам ли пособията, очите му светват. Онзи ден избърса пода в детската и ми посочва горд и ми казва - Косето бърсал Laughing
Той пък е вманиачен на тема топки, направо е патология, вкъщи имаме над 20 и като види топка, веднага се залепва за нея. Рита я доста умело, в неделя стана на 2г. и тортата му беше във формата на топка, Мишка сериозно се беше притеснила да не би да реши да я ритне Joy

Та така, хубав ден пожелавам на всички ви Hug

# 666
  • София
  • Мнения: 2 896
Леле, Софи, на патерица - да ти е жив и здрав Косето!

И честито къща, аз не бях разбрала!

# 667
  • Мнения: 3 818
Леле, Софи, на патерица - да ти е жив и здрав Косето!

И честито къща, аз не бях разбрала!

Благодаря и за двете Grinning

Иначе то не е къща, кабинет на мъжа ми строихме, ама пак беше страшен зор Whistling Laughing

# 668
  • Мнения: 2 407
Феъри честито и от мен!
За ставането- ние ставаме в 7:50, оправяме се и трагваме и при нас градината е от 8:30.
Взимам я към 17 и нещо.
Мартеа ,браво на Теа!

# 669
  • Мнения: 689
Феъри да е жив и здрав Косето, много да ви радва и все така да ти помага   bouquet

# 670
  • Мнения: 4 192
Дачи, помня, че навремето беше казала някакъв мед. център, който имаше пакетна цена за градинските изследвания? Помниш ли го да ми го кажеш пак?

# 671
  • София
  • Мнения: 2 437
Дааа Simple Smile http://ramuslab.com/4/ramus.лаборатория/ - пакет за ДГ цена 35лв

Феъри, да ти е живо и здраво момченцето! Много да ви радва, да ви слуша и да си станат много добри приятелчета с Миша Simple Smile

Аз на Любака от миналата година му давам да реже с нож, НО от тези, които са малките, заоблени отпред и леко назъбени. Разрешавах му да си нареже кюфтето, ябълката, банана. И меракът му вече мина  Crazy


# 672
  • Мнения: 2 407
Ники още не реже с нож,но като пойска ниама да има проблеми,мисля ,че е време!

# 673
  • Мнения: 4 192
Дачи, сърдечно ти благодаря!

# 674
  • Мнения: 920
Августе ако ще са като столицата.... теглото ти сега започва..... Laughing . Обезателно ще трябва видеото, защото подозирам фантазията ми е бедна за реалните размери на случката.

Дачи да са ти живи и здрави момчетата. Страхотно е че имат малка разлика - така са си равни и явно добре се разбират. А за фантазиите - ами ако сега ги няма кога? Аз и до днес като се претоваря обичам като си легна да се пренеса другаде.  Ако позволиш мнение - сам ще почне да прави разликата след още малко.

Феичка честито голямо момче!

Мартеа успех в новата градина. Сигурна съм че на Теа ще и хареса, особено извънкласните занимания. По темата със ставането - аз почвам от 8, за да стане към и 20 и към и 35 да сме там. По план заключват вратата в 8.30, а след 9 приемат незакусвали. Трябва обаче да вземеш под внимание часовете на заниманията, ако планираш да я водиш след закуска, защото при нас футбола май е веднага след закуска и когато се е налагало да го водя оп-късно го е изпускал.

Готвене викате... Калоян обича да помага също, рязане с нож практикуваме само при хранене.

Хубава вечер на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт