А как завършва една такава връзка?

  • 20 736
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
 аз да се включа.
бях на 18 когато се "хванах" с женен мъж. отначало за мен беше секс, за него любов. той искаше дете, аз не исках да надебелявам:) той напусна жена си и децата си и се изнесе на квартира-не съм го карала изобщо. После аз се влюбихв него, той взе да се отдалечава. После мен ме приеха да уча в софия, той реши да приключим, за да "не ми развалял бъдещето". Аз бях много наранена, той е върна при жена си. Сега-13 години по-късно, аз съм омъжена от 6 години, с дете на 2.5г, той-почина миналата година. Равносметката-доволна съм, че ме заряза, наистина бих си провалила бъдещето, но той винаги ще си остане любовта на живота ми.

# 76
  • Мнения: 195
Попринцип една такава връзка завършва зле за любовницата. Мъжът не напуска жена си особенно ако имат деца. Е, разбира се има и изключения. Аз нали съм карък по всички параграфи и с любовницата си разменихме местата. Ама при мене е друго , тъй като ние нямахме деца. И най вероятно аз ще съм разочарованата в тая връзка. Смешно ми е как се заричах , че не бих тръгнала с женен или обвързан мъж. Ирония на съдбата.

# 77
  • Мнения: 265
Волтарена,на човек обикновено му се случва това,в което най-много се зарича....И аз като теб си мислех,че никога не бих се занимавала с такъв,но стана точно обратното.

# 78
  • Мнения: 857
Завършва ужасно. Най-добре да не почва.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 217
Стандартно - потърпевша е жената  - и законната, и тайната.....
Обаче, когато си влюбен....колкото и да се опъваш и да си повтаряш"абе женен е, не може така", просто не става и нещата се осирват.....
Дори и да ме заобича женения, и да иска да е смен, и да се разведе - как ще живея щастливо с него, като знам какво съм оставила зад гърба си? Чувството, че съм разрушител ще ми скапе всичко хубаво и влюбено.

# 80
  • София
  • Мнения: 221
Значи мъжа е пожизнена собственост на първата съпруга. Странно   как тогава всеки 3 брак се разпада Grinningстистика просто

# 81
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Значи мъжа е пожизнена собственост на първата съпруга.
Глупости на търкалета Whistling Пожизнена глупост е да се обречеш на човек, когото не понасяш, и да проваляш по този начин и неговия живот.

# 82
  • София
  • Мнения: 221
Значи мъжа е пожизнена собственост на първата съпруга.
Глупости на търкалета Whistling Пожизнена глупост е да се обречеш на човек, когото не понасяш, и да проваляш по този начин и неговия живот.
Е , така е , де. Съгласна съм с теб Grinning

# 83
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Значи мъжа е пожизнена собственост на първата съпруга.
Глупости на търкалета Whistling Пожизнена глупост е да се обречеш на човек, когото не понасяш, и да проваляш по този начин и неговия живот.
Е , така е , де. Съгласна съм с теб Grinning
Разбрах, просто те допълвам Wink

# 84
  • Мнения: 28
Аз се чудя на друго.Вече знам няколко случая,в които съпругът не само има любовница,но има и деца от нея.Всъщност в рамките на един месец,това е вече третият случай,за който научавам.В единия,познавам съпругът,познавам съпругата,познавам и любовницата.Става дума за малко градче,в което имаме ваканционно жилище.В този град всички местни се познават,всички си знаят историите.Та съпругът и съпругата имат заведение в центъра на града,любовницата живее в съседство.Тя всеки ден извежда бебето си(което е от въпросния мъж)и минава покрай заведението и покрай съпругата,която обикновено седи на някоя маса.И двете знаят една за друга.Съпругът  на улицата никога не спира любовницата си,не поглежда детето,отминава ги ,все едно ,че не ги познава..знам,че иначе поддържа контакт с тях.Другата ситуация,една медия,в която мъж и жена водят съвместно предаване,съответно се влюбват един в друг,започват връзка..и така десет години!И двамата са женени,и на двамата съпрузите работят в същото радио.Всички работещи във въпросната медия са наясно с любовната история,но...пак темата е табу.Третият случай е с женен бизнесмен и млада девойка,но този е твърде банален и типичен...Не,че съм кой знае каква моралистка,но не мога да разбера тези хора...любовницата някак си я разбирам,обича го,иска да има дете,родила си,гледа си го...Но как тази съпруга знае всичко това,и търпи и преглъща и мълчи,все едно,че няма нищо!Не й ли е болно,унизително,тази история нима не я съсипва.Що за живот е това,хайде да се правим на семейство,пък...Аз не мога така.Нито бих вдигала скандали,нито бих се опитвала да спася брака си,знам,че това се случва,човешко е,но случи ли ми се,събирам си багажа и си тръгвам.Предпочитам да живея сама,но спокойна  запазила достойнството си.

# 85
  • Мнения: 1 425
Че какво й има на съпругата и защо точно да спасява брака? Някой поискал ли е развод?

# 86
  • Мнения: 28
Кой трябва да й иска развод на съпругата?Тя е човекът,който трябва да поиска.Ако унижението,фалша и лицемерието са нищо,значи на съпругата нищо не й е,добре.

# 87
  • Мнения: 265
Точно така.Това е и моят случай,защо да се развежда след като никой не и иска развод...?В тези времена трудно се оцелява сам.Какво като е унизена?Важнотое,че за пред хората има железен брак..Да пази Господ!Не случайно филма се казва"Отчаяни съпруги",а не "отчаяни любовници"

# 88
  • Мнения: 1 425
Какъв фалш и какво унижение? Мъжът явно си седи при семейството. В единия случай даже не поглежда любовницата като минава покрай него, а и ходи на гости тайно...
Ми аз тук само унижение за любовницата виждам, унижение за съпругата не виждам.
Той може да си е добър съпруг и баща, грижи се добре за семейството, за децата, носи пари, дори си иапълнява съпружеските задължения в леглото.
Ма спал с някаква си там и и направил дете... И? Какво от това? Ми че това даже може да се приеме като гордост от съпругата - че мъжа и все още е харесван и от други жени.
Хора разни, не вкарвайте всички във вашите релси.
И не казвайте голяма дума, че не се знае ...

# 89
  • Мнения: 26
               С две думи - "Болни души "
/Много моля-не го бъркайте с "Душевно болни" /

Общи условия

Активация на акаунт