Как става раждането в Тина Киркова ако не искам да плащам на определен лекар?

  • 1 556
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 498
Не се притеснявай в Тина Киркова наистина са добри. Аз родих преди 2 мес. там без уговорки, при дежурният екип (а бяха и празниците около 6 септември и нямаше много лекари).. Наложи се секцио вдигнах кръвно 190 и затова.
Много сам доволна от всичко, възстанових се много бързо. УСПЕХ !!! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 432
Kogato zapochnat kontrakciite,vzimash dokumenti ,bagaj i tragvash.аз така родих преди 10 дни

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Чудех се колко ли време след раждането те държат?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Чудех се колко ли време след раждането те държат?
Ако раждаш нормално преди 12 на обяд, те изписват на 3тия ден, след 12 на 4тия. Това е, ако всичко е наред и нямаш прболеми.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
Ако раждаш нормално преди 12 на обяд, те изписват на 3тия ден, след 12 на 4тия. Това е, ако всичко е наред и нямаш прболеми.
Цитат
Мерси.  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 187
Наистина много полезно инфо мамчета Simple Smile Аз също ще раждам там (нормално раждане надявам се),но все още не ми е много ясно мога ли да си платя само ВИП двойна стая + епидуралната (без избор на лекар)? newsm78

# 21
  • Мнения: 3 537
Аз когато раждах в Св.София правеха така:идват към 9,00ч сутринта и ти казват "кам 10,30-11,00 можете да си отивате вече".И мен така на третия ден дойдоха да ми кажат ,но ги помолих ако може да си тръгна на другия ден,за да може майка ми и баща ми да дойдат от Дупница на изписването за да се подготвят,и нямаше проблеми-останах.Имаше в стаята и още една жена така поради същата причина остана и тя един ден повече Wink

# 22
  • Мнения: 3 861
Момичетата по горе са ти казали достатъчно, аз нямам какво да добавя освен, че ВИП стаята е излишно разточителство. Аз раждах секцио непланирано, в стаята бяхме 3 момичета, беше чисто и спретнато, а това, че децата не бяха при нас си беше голямо облекчение тъй като ние физически не бяхме в състояние да ги гледаме. Може би единствено ми липсваше хладилник, защото беше жега и водата и соковете бяха топли, но пък 30 лв. на ден за единия хладилник, мерси. Държаха ме 7 дена, но имах усложнения, температура от кърмата и т.н. И малък оффф
Абе мацки кви са тия вашите шевове, аз 3-4месеца след операцията по корем се влачих, а сега година и кусур по късно още си усещам операцията, дискомфорт, опъване абе гадост с две думи. Уж там лекарите, които ми гледаха раната на визитация разправяха, че била много добре зашита, извадила съм късмет на шев и "шивач"дрън дрън, а още ми е гадно. Та се чудих как така 10 дена след секцио сте такива кукурячки???

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
Цитат: "Абе мацки кви са тия вашите шевове, аз 3-4месеца след операцията по корем се влачих, а сега година и кусур по късно още си усещам операцията, дискомфорт, опъване абе гадост с две думи. Уж там лекарите, които ми гледаха раната на визитация разправяха, че била много добре зашита, извадила съм късмет на шев и "шивач"дрън дрън, а още ми е гадно. Та се чудих как така 10 дена след секцио сте такива кукурячки???"

Чесно да ти кажа моя белег изглежда ужасно и това е единственото нещо, за което нямах представа, че и то си е от значение как ти го направят. А това че на 10-я ден бях кукурячка- ами както казах и преди- всичко си е до отганизъм. Не се предадох пред болката и още преди да дойдат рехабилитаторките на следващият ден след операцията-аз бях станала вече- не беше лесно, напротив, Rolling Eyes но всичко е въпрос на воля и желание.
Така че успех и много късмет на всички решили сами и на тези които им се налага секцио.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Наистина много полезно инфо мамчета Simple Smile Аз също ще раждам там (нормално раждане надявам се),но все още не ми е много ясно мога ли да си платя само ВИП двойна стая + епидуралната (без избор на лекар)? newsm78
Можеш, а епидуралната била безплатна. Аз така и не се "вредих" за епидурална...

# 25
  • София
  • Мнения: 472
Ако имаш индикации за секцио , трябва да имаш медицински документ от който да е видно , че се налага секцио по някъква причина. Аз имах такъв от очен лекар ( заради миопиа и лазерна операЦИЯ НА ОЧИТЕ). 10 ДНИ ПРЕДИ ТЕРМИН С  багажа , маправление за раждане , лични документи, катра с изследванията отиваш в приемен кабинет и те те преглеждат теб , документите и ако решат , че наистина си за секцио те приемат в " патологична бременност" .Правят ти се нужните изследвание за секцио и ти определят дата. Оперира те дежурен екип.Аз родих така , без избот на лекар, като си взех после 2 Вип стая. При нормалното раждане е същото- в смисъл при започнали болки , контракции, и т. н отиваш в приемен кабинет и раждаш при дежурен. Най-добре се запиши и иди на безпматно училище за бременни там . Ще те разведат и ще отговорят на всички твои въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт