`Обиколи света с Дино`-новата игра на Данонино!-размяна на магнити

  • 32 245
  • 448
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 020
помагайте, търсим: от играчките-Ракета, Галактикус космически изследовател, Козмикс, Космически кораб, Тупио космически пътешественик, а от стикерите: Слънце, Слънчева система, Луна, Слънчево затъмнение, Марс, Космонавт, Безтегловност, Сатурн и Звезда.
Предлагаме: от играчките: Дино космически патрул,  Дино радиотелеграфист и Дино космонавт, а от стикерите: Комета, Земя, Юпитер, Телескоп, Полярна звезда и Космическа станция
отговорих ти на лични!

# 421
  • Мнения: 14
Вчера доктор Папазова каза в На кафе, че най-вредните пластмаси са обозначени с цифрите 3 и 6. Оказа се, че кофичките на Данонино са с 6-тица  Sick

Явно тази женица е станала и експерт по полимери. Има си стандарти в които ясно е казано какво може и какво не.Аз лично съм виждал бебешки храни в такива пластмасови опаковки и в БГ и в Европа. А едва ли някой би могъл да предлага нещо за бебета във вредни опаковки. Но явно д-р Папазова е на ясно с тези неща…

# 422
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз да се актуализирам. Имам за размяна: Земя!
Търся галактика, звезда, скафандър, слънце, слънчево затъмнение.

# 423
  • Мнения: 1 324
Да има някой излишен Тупио? Малкият по пет пъти на ден ми казва, че иска да му се падне.

# 424
  • Мнения: 79
Искам гласно да се оплача, за 2-ри път ми се случва да давам за размяна нещо, което е ново и в опаковката, а да получавам нещо с което е играно и е без опаковката. 1-ят път ми изпратиха скъсана катра, а сега ми изпратиха/nonich/ отворена лепенка, която даже като гледам е лепена. Сега като се замислям и съжалявам, че не й я върнах обратно. Twisted Evil В крайна сметка аз съм коректна и изпращам нови лепенки, неразопаковани, а какво получавам. Nonich, съжалявам че трябваше да се оплача във форума, но не мисля, че е редно, писахме си по 5-6лични съобщения и можеше да ми кажеш, аз да си преценя дали я искам

# 425
  • София
  • Мнения: 1 020
Моля за извинението си тук публично, тъй като лепенката беше ЕДИНСТВЕНО извадена от пликчето, и не е лепена или разлепвана. Не го споменах, защото не очаквах това да бъде проблем, както и аз не бих го направила на проблем, ако получа такава.
Моля те да ми я върнеш, като съответно ми изпратиш само две, от уговорените три лепенки.
А всичко това можеше на лични да се напише и не виждам ама никаква причина тук да се разводнява темата.

# 426
  • Мнения: 79
Nonich, 1-во лепенката е лепена, защото по лепилото, което вече не е така както трябва да бъде има власинки, и си личи как е отлепвана, а след това не е лепната отново на същото място и 2-ро аз нямам служебна поща и нямам намерение да спонсорирам българските пощи. Това е, не мисля повече да спамя, темата е за да си разменяме

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 17:46 от keit79

# 427
  • Мнения: 7
Здравейте!Нещо май не сте много ентусиазирани от новата колекция....бавничко върви тая тема Wink.Ето нещата,които предлагам аз:
от космическата колекция:
Космическа карта - 4бр;
Галактика-1бр;
Звезада-2бр;
Безтегловност-1бр (леко размазана е картинката);
Луна-1бр;
Марс-2бр;
Ракета-1бр;
Слънце-4бр;
Слънчева система-1бр;
Съзвездие-2бр;
Слънчево затъмнение-1бр;
Земя-1бр.
от "обиколи света с дино"
играчка Капитан Зло-1 бр;
магнити:
Аржентина-2бр;
Нидерландия-1бр;
Перу-1бр;
Италия-2бр;
Китай-1бр;
Япония-1бр;
Австралия-1бр и САЩ -1бр.

Търся:
Метеорит
Сатурн
Космическа станция и
Телескоп от лепенките и
от играчките Тупио и Ракета (за тях давам по повече неща за размяна).

Нещата,които предлагам са в оригиналната опаковка и държа да получа уговорените за размяна в същия вид и с препоръчана поща,аз също пращам препоръчаноPeace

Ако някой се интересува да пише на лични!
Хубав уикенд на всички  bouquet

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 13:09 от daynaa

# 428
  • София
  • Мнения: 44 140
daynaa - имам космическата станция, ако Земята ти е свободна още може ли?


Освен това имаме и слънчевата система за размяна - ако някой иска - търсим още освен земята Ракета, Луна, Съзвездие, Безтегловност, Затъмнението....
може и още 1-2 да липсват...но нещо не ги виждам вече на сайта...

Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 14:18 от Angel_Dust

# 429
  • Мнения: 7
dani_bimbolova и Angel_Dust,нещо не можах да пратя лични...както и да е.
Съгласна съм с предложенията и на двете!Пратете ми адресите на лични, а ако не успея да пратя моя адрес,ще го вземете от плика като получите пакетчетата.
Хубав ден  bouquet!

# 430
  • Мнения: 7
Здравейте!
 Актуализирам ,ето нещата които предлагам аз:
от космическата колекция:
Космическа карта - 4бр;
Галактика-1бр;
Звезада-1бр;
Луна-1бр;
Марс-1бр;
Ракета-1бр;
Слънце-1бр;
Слънчева система-1бр;
Съзвездие-2бр;
от "обиколи света с дино"
играчка Капитан Зло-1 бр;
магнити:
Аржентина-2бр;
Нидерландия-1бр;
Перу-1бр;
Италия-2бр;
Китай-1бр;
Япония-1бр;
Австралия-1бр и САЩ -1бр.

Търся:
от лепенките
Сатурн;
Метеорит и Телескоп (очаквам ги от keit79 ),
от играчките Тупио и Ракета (за тях давам по повече неща за размяна).

Нещата,които предлагам са в оригиналната опаковка и държа да получа уговорените за размяна в същия вид и с препоръчана поща,аз също пращам препоръчано

Ако някой се интересува да пише на лични!

# 431
  • Мнения: 9 973
разменям стикери от светещите,атласи и държави от Данонино.Търся от буквите,като по-важни са ми Д Е Я Н В Л А  Д И  Laughing
По-късно ще опиша кои точно имам

# 432
  • Мнения: 2 587
Само да се похваля - вече имам Тупио и ракета. Grinning

# 433
  • Мнения: 79
И ние вече събрахе всичко  Peace и лепенките и играчките  Whistling

# 434
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Дано пуснах пак буквите и цифрите. Имаха най-голям успех от досегашните промоции, а свършиха бързо   Cry

Общи условия

Активация на акаунт