Корекция \уплътняване на устни\ - къде и как...?

  • 14 722
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 620
имате ли яснота дали специалисти посещават Бургас за тази процедура

# 16
  • София
  • Мнения: 941
Аз също съм с Теосиал Кис, вече за втори път.Много съм доволна, още ми държат устните,а последния път ги правих февруари месец.Смятам началото на др година пак да отида за попълване.Контура издържа адски дълго време, обема поспада малко, но с натрупване се получава дълготраен ефект.Втория път ми сложи Теосиал Ултра Дийп, който се инжектира в по-дълбока дерма и определено при мен имаше значение това..издържа филъра много повече от първия.Сега отново ще си поставя от него, но половин ампула в устните и др половина в назолабиалните бръчки, защото цяла ампула ще ми е много, при положение, че имам още от предния път.Правих си ги при д-р Бърдаров и съм супер доволна.Отличен специалист Peace Теосиал Кис ми излезе 500лв, а Теосиал Ултра Дийп - 550лв. Нямах почти горна устна, а в момента са много сладурски и пухкавки.Вече мога да си позволя да ходя без червило без да се притеснявам Flutter Прави ги супер естествени и секси, оттока не се забелязва след процедурата почти никак, поне след второто поставяне.

# 17
  • Мнения: 5 892
яна ще пуснеш ли снимка преди и след

# 18
  • София
  • Мнения: 941
Сега ще се поразровя и ще ти пратя на лични. Peace

# 19
  • Мнения: 5 892
Сега ще се поразровя и ще ти пратя на лични. Peace
благодаря

# 20
  • Мнения: 1 324
iana1980, може ли също да видя снимките? А колко мл си сложи първия път?

# 21
  • София
  • Мнения: 941
С удоволствие, обаче нещо не се получават снимките на лично..Явно аз не правя нещо както трябва.Ако искаш ще ти ги пратя по пощата. Rolling Eyes И двата пъти сложих 1 ампула от 1мл, но сега...третия път, ще е половин определено!Иначе ще ми дойде в повече..

# 22
  • Мнения: 1 324
Да, по пощата става. Пропуснах да те питам дали само горната устна си правила или и долната. И аз май ще се спра на 1мл колкото и да се лакомя за повече, че малко ме страх да не изглеждам прекалено напомпана.

# 23
  • Мнения: 5 892
Да, по пощата става. Пропуснах да те питам дали само горната устна си правила или и долната. И аз май ще се спра на 1мл колкото и да се лакомя за повече, че малко ме страх да не изглеждам прекалено напомпана.
аз видях нейни снимки, станало е много хубаво и естествено, няма я онази вулгарност когато се прекали...

# 24
  • София
  • Мнения: 941
letsgo, а...мейла ще си дадеш ли, за да ти пратя снимки? Mr. Green

# 25

Общи условия

Активация на акаунт